(2:3)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

Koniec! Bayern wygrywa w Berlinie i przynajmniej do jutra wraca na pozycję lidera Bundesligi!

6
2
2
1
90+4'

Analiza trwała bardzo krótko. Nie ma wskazania na wapno.

7
5
3
4
7
90+4'

Czekamy na decyzję sędziów.

3
2
2
90+3'

Ależ protesty gospodarzy. Ich zdaniem Upamecano zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym!

3
2
2
2
4
90+3'

Ależ szansa dla Herthy! Kenny był w polu karnym, miał mnóstwo miejsca, ale podawał niecelnie wzdłuż bramki!

1
2
1
1
1
90'

Tymczasem sędzia dolicza minimum cztery minuty.

1
1
2
90'

Kompletnie nieudany strzał Sane z rzutu wolnego.

3
1
88'

Zablokowane uderzenie Kimmicha z dwudziestego metra.

1
1
88'

Jeszcze próbuje Hertha, ale Bayern broni się umiejętnie.

3
1
1
84'

Kontratak Bayernu, ale strzał Comana z szesnastu metrów został zablokowany.

2
2
2
83'

Hertha nie jest w stanie przeprowadzić żadnej akcji, która zakończyła by się interwencją Neuera.

2
2
1
80'

Bayern szanuje piłkę i wymienia kolejne podania w środkowej strefie boiska.

3
2
1
78'
wchodzi Wchodzi
Myziane Maolida #11
schodzi Schodzi
2
78'
76'

Bardzo groźne płaskie dośrodkowanie Musiali, ale żaden z partnerów nie zaatakował agresywniej piłki.

2
3
2
1
3
75'
4
4
1
1
2
73'

Lukebakio strzelał bezpośrednio, ale po drodze piłka otarła się od jednego z zawodników stojących w murze. Pewnie broni Neuer.

4
2
1
1
2
72'

Spóźniony Mazraoui fauluje rywala tuż przed polem karnym. Dobra okazja dla Herthy z rzutu wolnego.

2
2
1
2
71'

Hertha przycisnęła, choć póki co nie ma z tego konkretów.

3
2
1
1
69'

Na spalonym złapany Lukebakio. Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach.

4
3
2
1
2
66'

Kapitalna interwencja Upamecano, który w ostatniej chwili wślizgiem wybił piłkę spod nóg rozpędzonego Lukebakio. W przeciwnym razie zawodnik Herthy miałby sytuację sam na sam z Neuerem.

4
4
2
3
3
65'
Chidera Ejuke #40
1
2
2
1
1
65'
64'
64'
63'

Kiepskie wieści dla Bayernu. Davies wybił piłkę w aut i zgłosił jakiś uraz.

1
1
2
2
62'

Szybka akcja Herthy prawą stroną, zagranie Lukebakio do Richtera, ale ten nie zdążył do piłki jako pierwszy i faulował swojego rywala.

1
60'

Gnabry zza pola karnego lewą nogą. Strzela jednak wyraźnie niecelnie.

1
1
59'

I nie ma gola! W momencie dośrodkowania Davies był na spalonym.

2
1
1
58'

Sprawdzamy jeszcze ewentualnego spalonego Daviesa.

2
1
1
55'

Strzał Goretzki zablokowany, a następnie Mane złapany na spalonym. Niepotrzebnie ruszał piłkę, bo byłby rzut rożny.

1
1
54'

Piękna akcja Bawarczyków, podanie w pole karne do Musiali, ten zamarkował strzał w pierwszym tempie, ale po chwili nie dał rady pokonać bramkarza.

2
1
54'

Bayern skoncentrowany, nie pozwala gospodarzom wydostać się z własnej połowy. Dwa stracone gole paradoksalnie zrobiły dużo dobrego dla Bayernu.

2
51'

Nad bramką strzelał Mane po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
50'

Musiala zabawił się w polu karnym, ale zabrakło decyzji o podaniu. Czekał na piłkę Choupo-Moting. Tylko rzut rożny.

1
1
50'

Coraz gorsza widoczność przez ten gryzący niebieski dym.

1
1
49'

Stracił piłkę Upamecano na rzecz Lukebakio, wychodził na czystą pozycję zawodnik Herthy i nagle rozległ się gwizdek arbitra. Francuz wskazywał, że był ciągnięty za koszulkę.

47'

Trochę zadymiło się na trybunach. Kibice Herthy odpalili środki pirotechniczne, ale widoczność jest w miarę dobra i sędzia nie musi reagować.

1
2
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Berlinie!

2
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

2
komentarz

Koniec pierwszej połowy! Było spokojnie, ale końcówka wszystko wynagrodziła. Fantastyczne widowisko oglądamy w Berlinie!

3
1
1
45'

Sędzia dolicza minimum dwie minuty.

3
2
1
2
45'
GOOOOOOL!!!

Davie Selke myli Neuera i pewnie trafia do siatki! Hertha przegrywa z Bayernem, ale już tylko 2:3!

10
4
3
3
45'

I jest rzut karny dla gospodarzy!

8
2
1
1
43'

Pavard nadepnął na nogę Selke!

1
3
43'

Czyżby rzut karny dla Herthy? Sędzia idzie do monitora. Selke mógł być faulowany!

2
1
1
3
42'

Ucierpiał Selke. Konieczna była krótka przerwa w grze.

1
41'

Choupo-Moting przed szansą na hat-tricka. Zobaczył wysuniętego bramkarza, chciał go przelobować z dalszej odległości, ale uderzył nieprecyzyjnie.

1
2
1
40'
GOOOOOOL!!!

Nieprawdopodobne trzy minuty w Berlinie! Hertha odpowiada! Świetne dośrodkowanie z prawej strony, Lukebakio złożył się do strzału z powietrza i choć kopnął w środek bramki, to Neuer skapitulował!

6
3
1
1
38'
GOOOOOOL!!!

0:3! Świetny rajd Mane, odegranie na prawe skrzydło, Gnabry zagrywał wzdłuż bramki, obrońca Herthy nie trafił w piłkę, a potem... Choupo-Moting nie trafił prawą nogą, ale miał mnóstwo szczęścia i futbolówka odbiła się od lewej kończyny.

3
3
5
37'
GOOOOOOL!!!

A Bayern znów daje konkret! Goretzka zablokowany w polu karnym, ale piłka spadła idealnie pod nogi Choupo-Motinga, który na wślizgu trafia na 2:0!

2
2
5
36'

Daleki wykop, Selke wygrał walkę w powietrzu i otworzyła się szansa dla Lukebakio, jednak ten nie miał szans wygrać pojedynku biegowego z Daviesem.

1
33'

Jedno kapitalne podanie zaprzecza wszystkiemu. Musiala opanował piłkę w polu karnym, ale niepotrzebnie szukał strzału. Był niepilnowany z prawej strony Gnabry, jednak chyba go nie widział.

1
2
33'

Bayern odzyskał piłkę o buduje kolejny atak pozycyjny. Spokojnie, bez zbytniego forsowania tempa.

3
1
32'

Lukebakio nie podnosi się z murawy.

1
1
1
1
31'

Upamecano po raz kolejny bardzo ostro powstrzymywał Lukebakio. Gwizdy kibiców, natomiast arbiter nie dopatrzył się faulu.

1
29'

Gnabry dostał podanie w tempo od Kimmicha, miał dwóch partnerów w polu karnym, ale podawał im za plecy. Mogło być już 0:2.

1
1
27'

A tymczasem Hertha! Neuer w znakomitym stylu broni techniczny strzał Richtera zza pola karnego!

1
1
1
1
26'

Kimmich zagrywał płasko po ziemi z rzutu rożnego. Chyba tak to miało wyglądać, natomiast połapali się gospodarze i wybili piłkę

1
24'

Znakomita akcja Bayernu. Na dużej szybkości. Pod koniec piłkę w narożniku pola karnego dostał Mane, ale jego strzał przy bliższym słupku broni Christensen!

1
1
2
2
23'

Taktyczny faul Upamecano. Pogroził mu palcem arbiter, ale nie pokazał kartki.

2
1
21'

Gnabry nie doszedł do piłki po podaniu Mazraoui. Nie dogadali się ci dwaj piłkarze Bayernu.

1
3
20'

Przerwa w grze, bo na boisku leży kontuzjowany Lukebakio.

19'

Neuer po raz kolejny czujny, tym razem poza polem karnym. Podanie Boetiusa było minimalnie zbyt mocne.

2
1
17'

Selke nie popisał się przy dośrodkowaniu. Długo leciała piłka, Neuer miał czas, by się ustawić na szesnastym metrze i spokojnie ją złapać.

2
1
16'

Od razu Bayern zyskał dużą przewagę w posiadaniu piłki.

2
1
14'

Długie podanie w kierunku Lukebakio, ten wygrał pojedynek biegowy z Pavardem, ale nie za bardzo miał pomysł na dalszą część akcji i stracił piłkę przy linii bocznej.

1
1
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Sadio Mane.

To jest właśnie cały Bayern! Wszedł w mecz spokojnie, a po chwili zadał potężny cios! Mane do Musiali, ten miał mnóstwo miejsca i mają przed sobą tylko bramkarza uderzył nie do obrony!

5
4
2
2
9'

Pavard na jeden kontakt do Musiali, a ten został zablokowany przy linii końcowej. Korner dla Bayernu.

1
1
8'

Na razie mecz jest bardzo wyrównany. Bayern jeszcze nie wszedł na najwyższe obroty.

3
1
6'

Mazraoui chciał podawać prostopadle w kierunku Choupo-Motinga, ale włożył w to zagranie zbyt dużo siły. Łapie piłkę Christensen.

1
1
5'

Krótko rozegrany rzut rożny, jednak nie udało się gospodarzom stworzyć zagrożenia pod bramką. Kimmich wyjaśnił sytuację.

1
1
4'

Świetna kontra Herthy! Lukebakio odebrał piłkę na środku boiska, pobiegł aż do pola karnego i chciał zaskoczyć Neuera uderzeniem przy bliższym słupku, ale Niemiec był czujny!

1
1
1'

Rozpoczynamy spotkanie Hertha - Bayern!

2
czas Start meczu
15:29

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska.

15:25

Wypełniony po brzegi stadion olimpijski w Berlinie.