Koniec! Koncert Bayernu, który efektownie wygrywa z Freiburgiem 5:0!

2
3
3
89'

Kapitalny rajd Mane, jednak w końcowej fazie akcji piłka podskoczyła mu tuż przed strzałem i w efekcie mieliśmy strzał w trybuny.

1
2
1
88'

Tel otrzymał prezent w postaci piłki na trzynastym metrze, od razu uderzył z powietrza, ale kopnął nad poprzeczką.

1
2
1
1
85'

Wrzutka Kimmicha na zbyt niskim pułapie. Mane nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

1
1
1
84'

Grają od lewej do prawej gospodarze. Freiburg nie potrafi odebrać piłki. Goście chcą, żeby ten mecz już się skończył.

2
1
1
82'

Nawet jeśli Bayern trochę zwolnił w ostatnich minutach, to w dalszym ciągu jest to poziom, z którym kompletnie nie radzi sobie Freiburg.

4
2
1
80'
GOOOOOOL!!!

Kontratak Bayernu i mamy piątego gola! Co prawda Mane nie zdołał pokonać Flekkena, bo wmieszał mu się obrońca, ale piłka spadła prosto pod nogi Sabitzera, który trafia do pustej bramki!

7
3
2
1
79'
76'
Lucas Hoeler #9
Ritsu Doan #42
1
1
76'
76'
76'
5
2
2
1
74'

Z boiska wieje nudą w ostatnich minutach. Tymczasem szykują się kolejne zmiany w obu zespołach.

1
1
71'

Kompletnie bez wiary goście. Bayern potrafi wybić z głowy grę w piłkę praktycznie każdej drużynie.

4
3
1
1
69'

Korner dla gości, którzy domagali się rzutu karnego za ewentualne zagranie ręką, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

2
1
1
66'

Brawa żegnają Choupo-Motinga. Kapitalny występ. Gol, asysta, duży udział przy pierwszym trafieniu.

4
2
1
66'
64'

SC Freiburg. Schodzi: Nicolas Hoefler. Wchodzi: Yannik Keitel.

61'

Pół godziny do końca. Bayern nie odpuszcza i w dalszym ciągu wysoko pressuje.

5
1
60'

Nie ma zespołu z Freiburga na boisku. To znaczy, teoretycznie są piłkarze w czarnych strojach, ale nie potrafią nic zrobić. Bayern wszedł na nieosiągalny dla nich poziom.

1
1
56'
Kevin Schade #20
1
1
2
1
1
56'
Noah Weisshaupt #33
2
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Serge Gnabry.

Już jest 4:0! Bayern jest nieprawdopodobnie skuteczny i nie wybacza błędów. Świetne podanie z głębi pola do Mane, ten opanował piłkę i ze spokojem przelobował bramkarza. Kuriozalna postawa Gintera, który nie podjął nawet próby interwencji.

7
5
3
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Eric Choupo-Moting.

Co się odwlecze...

Sane do Choupo-Motinga, ten przytomnie odegrał, a następnie Niemiec zrobił już całą robotę i pięknym precyzyjnym strzałem z dwudziestu metrów umieścił piłkę przy samym słupku. Flekken stał jak wryty!

5
2
2
1
52'

Słupek ratuje Freiburg! Gnabry zagrał na klepkę z Choupo-Motingiem, jednak zabrakło mu centymetrów, by strzelił kolejnego gola!

1
2
51'

Wrzutka z prawej strony, było lekkie nieporozumienie między Ulreichem i Mazraouim, ale na szczęście dla Bayernu bez konsekwencji.

1
51'
ŻÓŁTA KARTKA
Kiliann Sildillia #25
SC Freiburg
1
1
50'
49'

Początek podobny do pierwszych minut pierwszej połowy. Freiburg gości na połowie Bayernu, natomiast brakuje konkretów. Gospodarze póki co czekają na jakiś przechwyt i szybką kontrę.

1
46'

I rozpoczynamy drugą część spotkania w Monachium!

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Komfortowe i bardzo pewne prowadzenie Bayernu z Freiburgiem 2:0.

6
5
4
44'

Znakomity powrót Daviesa, który miał sporą stratę do Schade, ale łatwo go dogonił, a następnie bez problemu odebrał piłkę.

1
1
2
43'

Daleki wykop Flekkena na skrzydło i strata. Nic nie zostało z tak odważnie i ładnie grającego Freiburga w pierwszych minutach.

1
2
1
1
40'

Nieudane dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego. Zbyt wysoko, poza zasięgiem partnerów. Piłka opuściła boisko.

1
2
2
3
39'

Gnabry miał szansę na kolejnego gola! Przypilnował jednak bliższego słupka Flekken i przechytrzył zawodnika Bayernu.

5
39'

Freiburg wreszcie przedostał się na połowę Bayernu, ale co z tego, skoro prosty błąd techniczny popełnił Hoefler, piłka odskoczyła mu na kilka metrów i nie było czego zbierać.

6
37'

Z rzutu rożnego Kimmich, jednak tym razem wybijają piłkę zawodnicy Freiburga.

5
2
4
36'

Korner dla Bawarczyków. Przygniatająca wręcz przewaga.

8
5
4
1
1
36'

Coraz gorzej wygląda w tym meczu zespół gości. Bayern łapie pewność siebie z każdą kolejną minutą.

5
5
3
1
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Leroy Sane.

Ależ to wyglądało łatwo, ależ prosto. Sane po prostu podał w pole karne, Choupo-Moting przyjął piłkę, poprawił, ustawił sobie do strzału i bez żadnego problemu uderzył precyzyjnie przy dalszym słupku. 2:0!

12
7
2
1
2
31'

Tempo meczu trochę spadło. Bayern ma przewagę, z kolei Freiburg jakby się wyszumiał i nie ma pomysłu na kolejne ataki.

4
1
28'

Posiadanie piłki: 59 proc. Bayern, 41 proc. Freiburg.

1
1
4
2
2
27'

Piękne podanie Kimmicha. Mazraoui centrował płasko spod linii końcowej, ale Gnabry nie zdołał oddać strzału, bo uprzedził go jeden z obrońców.

1
2
1
1
26'

Kontra Freiburga. Mieli sytuację trzech na trzech, ale Ginter podjął najgorszą decyzję i za lekko wycofywał piłkę na szesnasty metr. To było zbyt czytelne dla defensywy gospodarzy.

2
2
24'

Bayern ma coraz większą przewagę. Od kilku minut Freiburg ma problemy, by przedostać się na połowę rywala.

3
3
2
21'

Sane do nieatakowanego na dalszym słupku Mane, ten złożył się do strzału z woleja lewą nogą, ale wyraźnie skiksował.

2
21'

Flekken! Bardzo dobra interwencja bramkarza gości. Uderzał z linii pola karnego Gnabry!

1
2
20'

Kapitalne podanie Kimmicha w pole karne. Zamykał akcję na dalszym słupku Gnabry, jednak nie trafił dobrze w piłkę, w efekcie czego ani nie strzelił, ani nie podał.

1
2
19'

Początek nie był wymarzony dla Bayernu, lecz z minuty na minutę goście mają coraz większą kontrolę nad spotkaniem.

2
16'

Ależ było niebezpiecznie! Olbrzymie zamieszanie w polu karnym, piłkę otrzymał niepilnowany Ginter, ale zbyt długo składał się do strzału i został zablokowany przez jednego z rywali.

2
1
15'

Korner dla gości.

4
13'
GOOOOOOL!!!

Świetna akcja Bayernu i mamy otwarcie wyniku! Klepka po lewej stronie, Davies zagrał w pole karne, strzał Sane z bliska obronił Flekken, ale odbił piłkę tak nieszczęśliwie, że Gnabry wpakował ją głową do siatki z jedenastu metrów!

7
6
2
6
6
10'

Dobry rajd Schade, płaskie dośrodkowanie wzdłuż linii piątego metra, ale zablokowany został Doan. Bardzo odważnie grają goście od pierwszych minut.

2
3
9'

Z dystansu spróbował teraz strzału Kimmich, ale nie trafił w bramkę. Chciał wykorzystać złe ustawienie Flekkena, natomiast ewidentnie zabrakło precyzji.

2
3
2
2
2
8'

Sane podbił sobie piłkę nad przeciwnikiem i nagle upadł na 30. metrze od bramki Freiburga. Sędzia się zawahał przez moment, ale nie odgwizdał faulu.

1
2
6'

Indywidualny rajd Sane i kolejny zablokowany strzał z obrębu pola karnego.

2
2
1
5'

W odpowiedzi Bayern! Davies huknął z szesnastu metrów... minimalnie nad bramką.

1
1
3
1
4'

Freiburg zaczyna od mocnego uderzenia! Odbiór na połowie Bayernu, Schade wbiegł w pole karne, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował de Ligt.

2
2'

Kontra gości, ale Doan uderzył niecelnie zza pola karnego. Ulreich się rzucił w kierunku piłki, jednak nie musiał interweniować.

2
1
2
1'