Bundesliga: 4. kolejka
27 sie 2022 18:30
komentarz

I po chwili sędzia zakończył spotkanie! Bayern mimo gigantycznej przewagi tylko zremisował z Borussią M'gladbach 1:1!

34
39
1
1
3
90+6'

Po strzale De Ligta zrobiło się głośno. Domagali się rzutu karnego gospodarze. Gwizdek sędziego milczy.

29
20
3
4
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA
Bayern Monachium
44
18
3
90+5'
Borussia M'gladbach
2
1
3
4
13
90+4'

Piękna akcja Bayernu. Davies zagrał do Musiali, ale ten strzela minimalnie nad bramką.

13
24
2
2
8
90+1'

De Ligt! Nieoczekiwanie to on mógł zostać bohaterem, uderzył precyzyjnie z szesnastu metrów, z dobrą siłą... ale ponownie górą Sommer!

34
19
2
3
7
90'

Sędzia doliczył minimum sześć minut!

2
5
10
40
90'

Kontra Borussii. Thuram sam wypracował sobie sytuację, ale uderzył w środek bramki. Broni Neuer.

15
2
5
4
2
89'

Jeszcze raz broni Sommer. Tym razem nie pokonał go z dwudziestu metrów Gnabry.

29
12
1
2
2
87'

Dobre uderzenie Daviesa z narożnika pola karnego i odbija piłkę Sommer. Dobitka Pavarda była już dużo gorszej jakości.

7
18
3
2
7
86'

Wreszcie jakaś ofensywna akcja gości, jednak strzał Herrmanna z ostrego kąta był bardzo niecelny.

4
2
2
6
1
85'
4
8
2
1
3
85'
84'

Będzie rzut wolny dla gości z 30 metrów.

7
4
1
85'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kouadio Kone #17
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Jamal Musiala.

Przygniatająca przewaga Bayernu wreszcie przynosi efektu. Zaczął akcję Davies, podał do Musiali, ten wypatrzył niepilnowanego w polu karnym Sane, który precyzyjnym strzałem przy samym słupku znajduje sposób na Sommera!

11
7
2
34
53
81'

Dziesięć minut do końca. Coraz bardziej sfrustrowani gospodarze.

14
13
1
1
80'

Kara za protesty. Bayern domagał się rzutu wolnego na dwudziestym metrze, jednak sędzia był innego zdania.

17
11
1
1
80'
21
4
1
77'

Kimmich z rzutu rożnego. Ależ rotację miała ta piłka. Słupek ratuje gości!

10
10
3
1
77'
76'

Wrzutka z lewej strony. Bułka z masłem dla bramkarza gości. Chwila oddechu dla defensywy.

8
2
1
75'

Kapitalne uderzenie Pavarda z trzydziestu metrów! W bramce Borussii jednak świetnie dysponowany Sommer. Ależ on dziś gra mecz!

14
5
71'

Gnabry strzelał zza zasłony. Broni Sommer. Po chwili poprawka z prawego skrzydła. Dośrodkowanie Pavarda i z pięciu metrów Mueller strzela w sam środek bramki!

19
11
3
2
2
70'

Ależ akcja Musiali. Wykiwał w polu karnym dwóch rywali, zagrał płasko wzdłuż linii piątego metra, jednak nie było tam nikogo, kto dostawiłby nogę.

14
10
2
1
70'

Cierpliwie budują kolejne akcje Bawarczycy. Wymieniają kolejne podania.

1
4
1
68'

Krótko rozegrali rzut wolny gospodarze. Kimmich do Sane, ten od razu strzelił mocno zza pola karnego, jednak ponownie łapie piłkę Sommer.

9
8
1
1
68'
4
2
2
3
1
68'
66'

Bardzo nieudany strzał Neuhausa z trzydziestu metrów.

4
3
64'

Kolejna setka Bayernu! Doskonałe podanie otrzymał Sane, wyszedł na czystą pozycję, ale przegrał pojedynek z Sommerem!

28
21
3
4
3
63'

Ależ gwizdy kibiców Bayernu. Nie podoba im się praca sędziego, choć ten chyba nie popełnił dziś żadnego błędu.

14
9
1
1
1
64'
22
6
1
1
1
63'
23
8
1
1
3
61'

Nie może uwierzyć Sadio Mane! Sommer w spektakularny sposób dwukrotnie broni uderzenia Senegalczyka z kilku metrów!

23
13
1
2
2
60'

W odpowiedzi mieliśmy płaski strzał Mane z szesnastu metrów, z którym bez problemu poradził sobie Sommer.

10
4
1
1
2
60'

Był rzut rożny dla gości. Itakura wygrał walkę w powietrzu, jednak strzelił zbyt lekko i pewnie broni Neuer.

2
2
2
7
3
57'

Przewrócił się na dwudziestym metrze Mane, protesty kibiców, ale sędzia nie dopatrzył się tam faulu.

19
8
1
1
2
55'

Kolejna niezła wrzutka Comana, lecz Pavard nie wygrał pojedynku w powietrzu.

5
7
1
2
1
55'

Płaskie zagranie Muellera w pole karne. Trochę w ciemno. Nie ruszył do piłki żaden z partnerów. Wybijają to goście.

6
9
1
1
2
52'
1
1
2
2
1
51'

Jakiegoś urazu doznał Plea. Nagle usiadł na murawie. Chyba konieczna będzie zmiana.

1
2
1
2
3
49'

Nie zmienia się obraz gry w porównaniu do pierwszej połowy. Gospodarze gniotą, mają dużą przewagę, ale brakuje konkretów w postaci gola.

7
7
2
48'

Gra wznowiona i od razu Bayern miał świetną okazję. Dobra centra Comana, ale ponownie kapitalnie zachował się Sommer. Ofiarnie rzucił się do piłki i zdołał zablokować składającego się do strzału Muellera.