Premier League: 29. kolejka
02 kwi 2023 17:30
komentarz

Koniec meczu. Newcastle przeskakuje Manchester United w tabeli Premier League i walczy dzielnie o Ligę Mistrzów. Dziś goście byli jedynie bezbarwnym tłem. Dziękujemy za udział w naszej relacji.

1
komentarz

Sędzia doliczył pięć minut.

1
88'
GOOOOOOL!!!

Tu już nic złego nie może się wydarzyć gospodarzom. Cudowne dośrodkowanie Trippiera z rzutu rożnego, idealnie na głowę wpuszczonego z ławki Willsona. Anglik perfekcyjnie umieścił futbolówkę w siatce.

Newcastle United
2
1
84'
wchodzi Wchodzi
Elliot Anderson #32
schodzi Schodzi
1
1
83'
82'

Mogło się wydawać, że to jest gol dla Manchesteru United. Doskonała piłka do Martiala, Francuz trafił jednak w rywala.

1
82'
79'

Doskonały mecz Isaka, mimo że bez gola. Zasłużona owacja na stojąco.

76'

Niemożliwe! Niesamowite! Nieprawdopodobne! Wydawało się, że piłka musi znaleźć się w siatce. Z bliska Joelinton strzelał głową, ale w bramce cudownie zachował się De Gea.

2
1
2
1
73'

Stara się odpowiedzieć Manchester United! Piłka trafiła do Sabitzera w polu karnym Newcastle, ale strzał pomocnik zablokowany.

1
1
1
68'
65'
GOOOOOOL!!!

Co za przepiękna akcja Newcastle! Wszystko rozpoczęło się od cudownego podania prostopadłego Aleksandra Isaka. Piłka powędrowała do Bruno Guimaraesa, ten dośrodkował na dalszy słupek, gdzie czekał Saint-Maximin. Francuz zgrał do środka, a tam w końcu celnie uderzył Willock. Tej szansy nie dało się zmarnować.

2
1
62'
62'
59'

Domagają się całą drużyną rzutu karnego goście za zagranie ręką, ale sędzia Atwell głuchy jest na ich prośby.

56'

Długo budował swoją akcję Manchester United, ale zakończył ją strzałem Antony'ego w Pope'a.