ŻÓŁTA KARTKA
1
1
komentarz

Po domowej klęsce w Lidze Mistrzów z Realem Madryt FC Liverpool zmarnował szansę do odrobienia części strat do 4. miejsca w Premier League. Gracze The Reds bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Crystal Palace.

1
1
1
1
90+3'
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
89'

Liverpool zamiast atakować musi rozbijać próby graczy Crystal Palace.

1
87'

Przerwa w grze. Jednego z graczy gospodarzy złapały skurcze. Nie mówimy tutaj o porodowych oczywiście.

2
3
2
2
2
84'
wchodzi Wchodzi
Stefan Bajcetic #43
schodzi Schodzi
1
82'
1
1
1
81'

Salah do Gakpo, bramkarz skrócił kąt i uniemożliwił zawodnikowi Liverpoolu oddanie celnego uderzenia.

2
1
2
1
81'

Zaspał Salah, który został złapany na spalonym. Coraz mniej czasu mają gracze The Reds do zdobycia gola.

1
1
80'

Coraz więcej chaosu i przypadku na boisku. Liverpool bez koncepcji na zagrożenie gospodarzom. Miejscowi cieszą się z punktu.

1
78'

Uderzenie Doucoure poszybowało daleko od bramki.

1
1
76'
1
1
1
76'

Alisson faulowany był na przedpolu. Sędzia z sokolim wzrokiem wszystko widział.

1
1
1
74'

Zagranie do Firmino, który jednak nie zdołał dojść do piłki.

1
1
73'

Liverpool nie ma już tak wyraźnej przewagi jak na początku 2. połowy.

70'
70'
70'
Eberechi Eze #10
1
70'
Odsonne Edouard #22
1
68'

Olise wykonywał rzut wolny. Trafił w mur gospodarzy.

2
67'
1
1
1
65'

Ożywili się miejscowi fani. Wszystko dzięki temu, że gospodarze w końcu przedostali się pod bramkę Liverpoolu.

63'

Po przerwie gracze Crystal Palace nie są w stanie zagrozić Liverpoolowi. Goście mają potyczkę pod kontrolą.

1
1
60'

Godzina gry za nami. Atak pozycyjny Liverpoolu, gospodarze już raczej marzą jedynie o punkcie.

1
1
1
57'

Po rzucie rożnym sytuacyjnie uderzył Matip. Bramkarz dla pewności piłkę wybił na korner.

1
55'

Po rzucie wolnym pod bramką Crystal Palace powstało zamieszanie, zabrakło jednak uderzenia na bramkę gospodarzy.

52'

Gorąco musiało być w szatni gości. Po przerwie Liverpool gra szybciej i szuka gola.