Koniec! Brighton zdeklasowało Liverpool. 3:0!

3
1
90+2'

Kiepski strzał z dystansu oddał Sarmiento, ale nieoczekiwanie sporo problemów miał Alisson, który odbił piłkę na rzut rożny.

1
90+1'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

90+1'
90'
90'

Korner dla gości, którzy już bez wiary grają w ostatnich minutach.

87'

Mogła być kolejna bramka. Welbeck doskonale przyjął piłkę w polu karnym, od razu obrócił się w kierunku bramki, jednak tym razem jego strzał broni Alisson.

1
1
86'

Brighton utrzymuje się przy piłce. Chce iść po kolejne gole. 3:0 ich nie satysfakcjonuje.

1
1
83'
wchodzi Wchodzi
Jeremy Sarmiento #19
schodzi Schodzi
1
81'
GOOOOOOL!!!

Pogrom! Liverpool rozbity przez Brighton. Rezerwowy Danny Welbeck zabawił się w polu karnym z Gomezem i z dużym spokojem umieścił piłkę w siatce!

Brighton and Hove Albion
6
2
80'

Czas płynie, a poza pojedynczymi błyskami gra Liverpoolu dalej jest bezbarwna. Brighton ma to spotkanie pod całkowitą kontrolą.

77'

Była okazja dla Liverpoolu! Po dośrodkowaniu z prawej strony Sanchez obronił uderzenie z bliska Gakpo, a po chwili wyręczył go jeden z partnerów w obronie.

76'

Elliott strzelił niecelnie z trzynastego metra, choć nie był atakowany zbyt mocno przez żadnego z rywali.

74'

Salah przewrócony przed polem karnym. Kolejny raz sędzia nie używa gwizdka. Pozwala grać.

73'

Doak podawał za mocno do wbiegającego w pole karne Robertsona. Kolejna nieudana akcja gości.

72'

Keita w tempo do Gakpo, ten opanował piłkę w obrębie boiska, ale nie dał rady celnie dograć. Łapie Sanchez.

68'
Ben Doak #50
68'

Oxlade-Chamberlain przewrócony w polu karnym, ale sędzia plastycznym gestem pokazał, że nie było faulu Veltmana.

68'
66'
66'
Evan Ferguson #28
65'
ŻÓŁTA KARTKA
64'

Mitoma ze strzałem zza pola karnego, ale broni Alisson.

63'

Szykują się zmiany w zespole gości. Juergen Klopp musi reagować, bo zawodnicy w czerwonych strojach kompletnie dziś zawodzą.

61'

Pół godziny do końca. Nie zanosi się, by nagle coś miało się zmienić.

59'

Ferguson dostał podanie na szesnastym metrze, lekko dziubnął piłkę, wystawiając ją na strzał do Lallany, jednak ten źle przyłożył stopę i uderzył wyraźnie obok bramki.

58'

Mitoma na spalonym po długim podaniu z własnej połowy. Zero reakcji Liverpoolu na dwa stracone gole w drugiej połowie.

56'

Brighton nie odpuszcza. Obrońcy Liverpoolu nie mają ani chwili spokoju.

55'

Dośrodkowanie Alexandra-Arnolda z prawej strony, ale za lekko uderzył głową Oxlade-Chamberlain.

53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Solly March. Asystował mu Evan Ferguson.

Co ten chłopak wyprawia! Bardzo dobre prostopadłe podanie Fergusona. March idealnie zabrał się z piłką i uderzył niezwykle precyzyjnie przy dalszym słupku. Alisson nie sięgnął piłki. 2:0!

Asysta:
4
2
52'

Colwill ucierpiał w jednym ze starć. Chyba został nadepnięty przez Fabinho. Konieczna przerwa w grze.

51'

Dośrodkowanie Marcha na bliższy słupek, główkował Thiago, ale na jego szczęście piłka nie zmierzała w kierunku bramki.

50'

I rzut rożny. March poradził sobie z Konate.

50'

Liverpool rzucił się do ataku po straconym golu? Nic z tych rzeczy. W dalszym ciągu optyczną przewagę ma Brighton.

47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Solly March. Asystował mu Kaoru Mitoma.

Brighton na prowadzeniu! Opłacił się pressing na połowie Liverpoolu. Matip stracił piłkę, Mitoma dostał podanie w tempo, chyba chciał strzelać, ale wyszło z tego kapitalne podanie do niepilnowanego Marcha, a ten z bliska do praktycznie pustej bramki!