90+5'
ŻÓŁTA KARTKA
1
komentarz

Koniec! Podział punktów w Londynie. Rzutem na taśmę Chelsea remisuje z Manchesterem United 1:1.

90+4'
GOOOOOOL!!!

Ależ emocje w końcówce! Casemiro strzela gola na wagę remisu! Wyskoczył do główki, Kepa robił, co mógł, ale piłka odbiła się od słupka i wylądowała za linią końcową. Sędzia czekał chwilę na sygnał z goal-line technology i ostatecznie wskazał na środek boiska!

23
13
4
3
4
90+3'

Elanga mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

1
90+2'

Brzydki faul na wychodzącym do kontry Elandze.

1
2
2
90+2'
Chelsea FC
3
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum sześć minut!

2
2
90'
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Pewny strzał Jorginho! Wybuch radości na Stamford Bridge, Chelsea prowadzi!

Chelsea FC
6
2
2
8
86'
2
2
2
3
85'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

1
2
1
85'

McTominay nieprzepisowo powstrzymywał Broję!

2
5
84'

Był rzut rożny dla Chelsea, dośrodkowanie i... gwizdek sędziego. Rzut karny!

2
1
1
2
83'

Chelsea próbuje, wyprowadza kolejne ataki, ale wszystko toczy się w bardzo powolnym tempie.

78'

Kolejny raz z dystansu Bruno Fernandes. Trafił jednak w trybuny. Festiwal nieudolności trwa.

76'

Dobry strzał Bruno Fernandesa z dalszej odległości. Kepa nie ryzykował i odbił piłkę. Korner.

73'

Centra Mounta z rzutu rożnego, wygrał walkę w powietrzu Chalobah i poprzeczka ratuje gości!

1
1
73'

Sterling na obieg do Chilwella, ale kolejny raz obrońcy United blokują dośrodkowanie.

70'

Sterling przewrócił się na linii pola karnego po odbiorze Casemiro. Protesty kibiców, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu.

68'

Bruno Fernandes prostopadle do Rashforda, ale nienagannie interweniował Chalobah.

67'

Raz jeszcze Lisandro. Świetnie ustawiony, wybija piłkę po dośrodkowaniu Mounta. Bez pomysłu Chelsea.

66'

Lisandro Martinez bez problemu wybija piłkę po kiepskiej jakościowo centrze Sterlinga.

4
64'

Źle wygląda druga połowa, nic się nie zmienia w tej kwestii. Oba zespoły mają olbrzymie problemy z kreowaniem sytuacji.

62'

Kontra gości, natomiast za dużo było w tym wszystkim niedokładnych podań. Wreszcie z narożnika pola karnego bardzo niecelnie uderzył Fred.

1
1
59'

Varane płacze. Może przez to nie pojechać na mundial.

2
5
58'

Już wiemy, że Francuz opuści boisko. Wygląda to bardzo źle. Za chwilę zmieni go Lindelof.

1
6
57'

Varane doznał fatalnie wyglądającej kontuzji bez kontaktu z rywalem.

2
7
56'

Dośrodkowanie Kovacicia na dalszy słupek, był tam Sterling, ale ani nie oddał strzału, ani nie odegrał piłki. W zasadzie trudno powiedzieć, co zrobił. Fatalne zachowanie.

2
1
55'

Początek drugiej połowy jest zdecydowanie gorszy niż pierwsza część spotkania, która i tak nie była wybitna. Dużo jest taktyki z obu stron, a bardzo mało gry w piłkę.

53'

Antony chciał zagrać niekonwencjonalnie do Eriksena, lecz zabrakło mu precyzji. Duńczyk nie doszedł do piłki w polu karnym.

52'
2
2
1
1
1
50'

Fred otrzymuje ostatnie wskazówki od trenera. Niewykluczone, że lada moment będzie pierwsza zmiana w zespole gości.

2
2
1
1
48'

Antony dostał mocne podanie z połowy boiska, uciekł obronie Chelsea, ale przeczytał to w porę Kepa i skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.