Premier League: 9. kolejka
02 paź 2022 15:00
90'
GOOOOOOL!!!

Dobrze wprowadził się Antony Martial i strzelił drugiego gola. City trochę zmniejszyło tempo gry, a United to wykorzystało. Grad goli na Etihad.

Manchester United
11
10
4
1
90'
1
84'
GOOOOOOL!!!

Martial z bliska wbija piłkę głową do bramki. Marne pocieszenie dla kibiców United, ale zawsze jakieś.

12
7
1
2
3
80'
ŻÓŁTA KARTKA
4
3
2
1
76'

Trybuny skandują "we want seven". Kibice City wciąż są głodni.

2
2
1
2
74'
74'
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Erling Haaland. Drugi hat-trick w tym meczu. Foden wykorzystuje podanie Haalanda.

7
4
1
6
4
69'
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Sergio Gomez. Kolejny hat-trick Erlinga Haalanda. Norweg wykorzystał doskonałe płaskie podanie Sergio Gomeza i z zimną krwią pokonał bramkarza.

7
5
2
7
10
59'
59'
56'
GOOOOOOL!!!

Ulalala, ależ piękny gol Antony'ego z dystansu. idealnie przymierzył z dystansu Brazylijczyk.

14
16
2
4
55'

Ofensywna próba United, ale lepiej to przemilczeć.

2
1
2
50'

Jak na razie obraz gry się nie zmienia.

3
3
komentarz

Zaczynamy drugą połowę. Liczymy na trochę lepszą grę United.

3
1
czas Druga połowa
46'
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Erling Haaland. To jest nokaut na Etihad. United nie istnieje, a City doskonale to wykorzystuje. Teraz perfekcyjne płaskie podanie Haalanda w pole karne, na wślizgu wykorzystał Foden.

3
5
6
10
41'
40'
40'

W końcu jakiś malutki przebłysk Bruno Fernandesa, ale strzał z dystansu prosto w Edersona.

2
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Kevin De Bruyne. Haaland wykorzystuje kolejne doskonałe podanie Belga. Normalny dzień w biurze dla napastnika City.

11
5
1
8
17
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Kevin De Bruyne. Doskonale odnalazł się Haaland w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Norweg przeskoczył wszystkich w polu karnym i strzelił swojego 12 gola w tym sezonie Premier League.

6
4
9
15
32'

Ależ ofensywna Manchesteru CIty! W trakcie jednego natarcia piłkarze Guardioli oddali pięć dobrych strzałów.

1
3
28'

Pierwsza poważniejsza próba pressingu United, ale bez problemu radzą sobie z nią gracze City.

3
23'
3
3
1
1
21'

Ależ blisko dubletu był Foden! Anglik z obrębu pola karnego uderzył jednak niecelnie.

4
3
17'

Ależ nerwowo w defensywie City. Akanji sprawdził czujność Edersona kozłującym podaniem ze środka pola.

15'

Pierwszy strzał Manchesteru United, ale to bardziej było podanie Eriksena do Edersona.

12'

Nieudany rzut wolny w wykonaniu Manchesteru City. Piłkę złapał De Gea.

1
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Bernardo Silva. Doskonała akcja Manchesteru City. Bernardo Silva wyłożył piłkę do niepilnowanego Fodena, a ten pokonał De Geę.