Manchester United po raz pierwszy od lutego wygrał na boisku rywala.

1
90+5'

Kolejna próba Mary, tym razem piłka poszybowała daleko od bramki.

90+4'

Sekou Mara uderzał przewrotką, trafił jednak w obrońcę. Sporo szczęścia mieli goście!

1
2
3
90+3'

Gracze United bez większych problemów rozbijają próby Świętych.

6
1
90+1'
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

2
1
1
88'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Joe Aribo #7
87'

Scott McTominay zderzył się z rywalem i teraz potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
85'

Indywidualna akcja Armela Bella-Kotchapa, strzał jednak był daleki od ideału. Piłka poszybowała ponad bramka.

2
1
1
84'

Zagranie do CR7, ten jednak znalazł się na wyraźnym spalonym.

1
3
1
83'
1
2
1
81'

Wchodzimy w decydujący fragment gry, Święci muszą zacząć więcej ryzykować.

1
80'
77'
Sekou Mara #18
76'

Problemy ma CR7. Ronaldo potrzebuje pomocy medycznej.

6
73'

Gracze United zamknięci we własnym polu karnym. Jednak gospodarze cały czas bez groźnej szansy.

2
1
2
70'

Po nosie od rywala dostał Marcus Rashford, ale dość szybko pozbierał się z murawy.

2
2
68'
66'

Głową z pięciu metrów uderzał Joe Aribo, David de Gea odbił piłkę. Poprawiał Kyle Walker-Peters, ale przestrzelił!

1
3
2
1
1
61'

O karnym mowy nie ma. Scott McTominay trzy razy dotknął piłkę ręką, ale był to przypadek.

1
60'

Gospodarze marzą o rzucie karnym. Sędzia na razie puścił grę.

2
2
58'

Dogranie na szósty metr, Adam dołożył nogę, ale piłka minęła bramkę o kilka metrów.

1
2
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Diogo Dalot. Zagranie na prawo do Dalota, który dośrodkował na piętnasty metr. Nadbiegający Fernandes uderzył nie do obrony! 0:1!

11
8
1
1
1
52'

Armel Bella-Kotchap zatrzymał akcję gości, ale interwencję przypłacił urazem.

1
50'
2
49'

Scott McTominay uderzył z pola karnego, bramkarz zdołał sparować piłkę.

1
2
3
48'

Atak pozycyjny United, jednak na razie bez okazji na premierowego gola w potyczce.

czas Druga połowa
komentarz

Na razie bez goli i większych emocji w meczu.

1
45'

Bruno Fernandes uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, ale trafił w mur.

1
2
2
1
42'

Gra toczy się w środku pola. ManU nie kwapi się do ataku, gospodarze również mają problemy z przedostawaniem się w okolice pola karnego.

1
1
39'

Adams przyjął piłkę w okolicach linii pola karnego. Huknął z woleja, ale kilka pięter ponad poprzeczką.

1
1
1
37'

Eriksen dośrodkował z lewej strony, Bruno Fernandes nie był w stanie zamknąć dogrania.

2
2
1
35'

Ponownie mecz wyrównał się. Coraz mniej wskazuje na to, że w 1. połowie zobaczymy gole. Może jednak...

1
1
32'

A teraz Adams oddał uderzenie. Wprost w bramkarza United.

1
1
1
31'

Po rzucie rożnym do piłki dopadł Armel Bella-Kotchap, ale atakowany przez rywala uderzył daleko od bramki.

1
1
29'

W końcu mamy strzał. Jednak próba Adamsa była bardzo niecelna.

1
1
29'

Nie dzieje się zbyt wiele pod bramkami. Obserwujemy małe szachy, mecz jednak w końcu musi się otworzyć.

1
26'

Więcej z gry ma Manchester United. Piłkarze Southampton cały czas czekają na swój moment.

2
23'

Stara się odgryzać zespół gospodarzy. Dogranie w pole karne, mogło być groźnie, ale nikt nie przeciął dośrodkowania.

1
3
19'

Jak to nie wpadło? Gavin Bazunu dwa razy odbijał piłkę po uderzeniach graczy United! Strzelali Elanga i Eriksen. To powinien być gol. Kolejna próba została zablokowana przez obrońcę!

1
2
2
2
1
16'

Gracze United nie kwapią się do ataku, coraz więcej do powiedzenia mają gracze Southampton. Jednak cały czas bez klarownych szans.

2
1
13'

Piłka niespodziewanie spadła na głowę Armstronga. Ten nie był w stanie dobrze uderzyć głową. A do bramki miał tylko 7-8 metrów!

2
1
11'

Z prawej strony w okolicach pola bramkowego z piłką znalazł się Dalot. Dogranie było jednak zbyt mocne, do piłki nikt nie zdołał dojść.

1
8'

Cały czas sporo niedokładności w grze. Przed momentem bramkarza Świętych starał się przelobować Bruno Fernandes, ale niewiele z tego wyszło.

3
1
5'

Dalekie zagranie w pole karne Świętych. Bramkarz wybiegł jednak w okolice linii pola karnego i głową wybił piłkę na aut.

1
3'

Leniwe pierwsze minuty. Klasyk oceniłby: trwa badanie sił. W takim razie badajmy!