(0:2)
Zakończony
Wisła Kraków
komentarz

Koniec meczu! Wisła Kraków wygrała 3:0 z Górnikiem Łęczna i zajęła trzecie miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi!

8
2
88'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
1
87'
wchodzi Wchodzi
Karol Turek #17
schodzi Schodzi
87'
Kacper Żabiński #18
86'
GOOOOOOL!!!

Nieporadna obrona Gostomskiego. Młyński zszedł na lewą nogę i strzelił pod nogami bramkarza Górnika. 0:3.

5
4
81'
81'

Co teraz zrobił Krykun?! Ukrainiec ominął Biegańskiego i nie trafił do pustej bramki.

3
2
81'
76'
#0
1
1
2
1
1
73'

Zamieszanie w szeregach defensywy Wisły. Daleko z bramki wyszedł Biegański, który miał moment zawahania. Ostatecznie całą akcję asekurował Colley.

2
1
1
1
2
71'

Piłka szuka Rodado, ale ten nie może znaleźć drogi do bramki. Napastnik Wisły uderzył z bliskiej odległości. Gostomski znów ratuje swój zespół.

1
1
1
3
1
68'
1
66'
#0
3
62'
62'

Uderzenie Rodado wysoko nad bramką.

2
1
1
61'

Nie ma "jedenastki" dla Wisły Kraków. Arbiter zadecydował, że Rodado nie był faulowany.

1
2
60'

Tomasz Kwiatkowski przygląda się sytuacji, która miała miejsce w polu karnym Górnika Łęczna. Niewykluczone, że będzie rzut karny dla Wisły Kraków.

2
1
58'
1
57'

Obecnie częściej przy piłce Górnik Łęczna. Nic z tego nie wynika. Oddał strzał z półwoleja Krykun. Bardzo niecelny, bowiem futbolówka poleciała na trybuny.

1
1
52'

Strzał Fernandeza i broni Gostomski! Mogło być 0:3.

3
1
3
50'

Dobre zachowanie defensywy Wisły przy dośrodkowaniu Gąski. Kolejna centra i łapie piłkę Biegański.

3
1
49'

Ale wyszedł z kontrą Górnik. Rzut rożny dla gospodarzy.

3
48'

Od początku drugiej połowy Wisła Kraków utrzymuje się przy piłce.

3
2
czas Druga połowa
46'
45'

Niecelny strzał Kozaka z dystansu.

3
2
1
2
45'
4
8
42'

Dośrodkowanie Damiana Gąski z rzutu rożnego, po którym ucierpiał Mikołaj Biegański. Gwizdka nie było, a bramkarz Wisły Kraków leży na murawie.

2
2
39'

Sporo się działo podczas ostatniej minuty. Gostomski popisał się świetną interwencją przy strzale Rodado. Chwilę później prawą stroną pognał Kozak i zewnętrzną częścią stopy dograł do Krykuna. Ukraiński piłkarz zszedł do środka, co chyba było błędem. Defensor Wisły zdążył się ustawić i zablokować jego uderzenie.

2
1
1
35'

Krykun ucierpiał w starciu z Łasickim. Sędzia Kwiatkowski nie odgwizdał jednak faulu.

2
2
4
33'

Faulowany Rodado na własnej połowie.

3
1
30'
GOOOOOOL!!!

Wiślacy wykorzystali dobry moment! Luis Fernandez znajdujący się na lewej stronie wycofał piłkę do Dawida Szota. 22-latek precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie.

15
7
1
1
28'

Ależ szansę miał Luis Fernandez. Piłkarz Wisły Kraków strzelił obok słupka w sytuacji sam na sam.

1
2
2
27'

Spokojne ostatnie minuty.

24'

Rodado faulowany przy wyprowadzaniu kontry.

2
2
22'

Dobra reakcja Juncy na długą centrę w kierunku De Amo.

1
1
20'

Nieudany strzał Krykuna z woleja. Od bramki rozpocznie Biegański.

1
18'

Zbyt mocne podanie Michała Żyro do Davida Juncy. Hiszpana uprzedził Maciej Gostomski.

1
2
14'
GOOOOOOL!!!

Akcja środkiem Wisły Kraków i kapitalne podanie prostopadłe Igora Sapały do Michała Żyro. Wydawało się, że byłemu reprezentantowi Polski przeszkodził Rodado. Nic z tych rzeczy - Żyro oddał płaski strzał przy dłuższym słupku i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

14
4
1
2
12'

Dobrze przyjął piłkę Junca, który chciał z nią wejść w pole karne Górnika. Zatrzymał go rywal i mamy rzut rożny dla Wisły.

2
1
11'

Dośrodkowanie Mikiego Villara z prawej strony zablokowane.

2
1
1
8'

I na potwierdzenie tych słów strzał w słupek Serhija Krykuna po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Natomiast sędzia odgwizdał kolejnego spalonego.

2
1
7'

Ciekawy początek meczu w Łęcznej.

2
1
5'

Z rzutu rożnego dla Górnika Łęczna nic nie było. Za to świetną okazję do strzelenia gola miała Wisła Kraków. David Junca dośrodkował do Igora Sapały, a ten uderzył ponad bramką gospodarzy.

3
2
4'

Popędził lewą stroną Krykun, który dośrodkował w pole karne Wisły. Junca wybija piłkę na rzut rożny.

1
3'

Piłka w bramce Górnika Łęczna! Michał Żyro wystawił piłkę Rodado, który bez problemów trafił do siatki. Nie ma jednak gola, bo arbiter odgwizdał spalonego.

3
2
1
4
17:27

Nachodzące starcie poprowadzi sędzia Tomasz Kwiatkowski.

17:26

Górnik Łęczna gra za to jedynie o wyższą pozycję w tabeli Fortuna 1. Ligi.

3
3
1
1
17:26

Biała Gwiazda ma nawet szansę na awans do PKO Ekstraklasy. Musi jednak liczyć na potknięcia Ruchu Chorzów, Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oraz Puszczy Niepołomice. Tak naprawdę podopieczni Radosława Sobolewskiego sami stworzyli sobie problem, ponieważ tydzień temu przegrali przy ul. Reymonta w meczu przeciwko Zagłębiu Sosnowiec (1:2).

2
2
1
17:23

Za niespełna dziesięć minut rozpocznie się spotkanie Górnika Łęczna z Wisłą Kraków.