6
2
3
87'

Cudował na przedpolu Krzysztof Bąkowski i miał szczęście, że piłka nie została wpakowana do jego bramki przez równie zaskoczonych podopiecznych Radosława Sobolewskiego.

4
1
3
1
1
84'

Nieudana akcja przeprowadzona przez Mateusza Młyńskiego oraz Bartosza Jarocha. W ostatnim momencie kooperującym na skrzydle zawodnikom zabrakło dokładności. W odpowiedzi jeszcze jedno przyspieszenie Patryka Małeckiego na połowie byłego zespołu.

1
2
2
6
2
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Piatek. Do tego jeden ze sztabowców Stali Rzeszów został już odesłany do szatni.

Kacper Piatek #20
6
2
1
80'

Jeszcze pozostało trochę czasu do zakończenia spotkania. Patryk Małecki próbował jeszcze raz zmusić do kapitulacji gospodarzy, ale jego akcja indywidualna została powstrzymana przez twardo stojącego na nogach Bartosza Jarocha.

6
2
3
1
78'
76'

Stal Rzeszów. Schodzi: Bartosz Wolski. Wchodzi: Kacper Piatek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
1
75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał K. Danielewicz za spóźniony atak w nogi Mateusza Młyńskiego.

K. Danielewicz #7
12
3
1
3
2
74'

Wymiana podań podopiecznych Daniela Myśliwca, a ekipa z Krakowa nie kwapiła się do podejścia wyższym pressingiem.

1
1
2
72'

Rzeszowianie mogliby podnieść temperaturę widowiska golem kontaktowym. Goście ruszyli do przodu, a Wisła Kraków jest aktualnie cieniem samej siebie z pierwszej połowy spotkania.

2
1
4
3
4
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartłomiej Poczobut.

Stal wykorzystała moment uśpienia w Wiśle i w 69. minucie strzeliła gola na 1:3. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Bartłomiej Poczobut i nie miał problemu z pokonaniem Mikołaja Biegańskiego. Jedenastka została podyktowana po kolizji zmienników Tachiego oraz Patryka Małeckiego.

6
3
4
10
14
67'

Rzut karny za faul Tachiego na Patryku Małeckim.

2
2
2
4
8
66'

Radosław Sobolewski jeszcze próbuje zmobilizować podopiecznych do podkręcenia tempa w ostatnim fragmencie spotkania. Na razie jednak przyspieszyła przegrywająca drużyna, a Wiktor Kłos starał się oddać uderzenie po dośrodkowaniu Andreji Prokicia.

4
1
2
3
65'

Wisła miała szanse na podwyższenie prowadzenia po przerwie, ale w poczynania jej zawodników ofensywnych wdało się za dużo nonszalancji i marnowali oni seryjnie sytuacje podbramkowe.

1
2
1
4
61'

Wisła Kraków. Schodzi: Kacper Duda. Wchodzi: Tachi.

5
3
1
2
1
60'

Stal Rzeszów. Schodzi: Ramil Mustafaev. Wchodzi: Patryk Małecki.

Ramil Mustafaev #6
3
2
1
1
2
60'
2
2
3
2
1
60'

Wisła Kraków. Schodzi: Miky Villar. Wchodzi: Michał Żyro.

Miky Villar #19
3
1
1
1
58'

Seria uderzeń podopiecznych Daniela Myśliwca. Akcja została napędzona przez Ramila Mustafajewa oraz Wiktora Kłosa. Starali się ją zakończyć Bartłomiej Poczobut czy Krzysztof Danielewicz, ale skończyło się jednym blokowanym strzałem, a drugim niecelnym.

2
2
1
1
54'

Angel Rodado wybiegł sam na sam z Krzysztofem Bąkowskim. Po pierwsze Hiszpan oddał uderzenie w zasięgu rąk bramkarza Stali Rzeszów, a po drugie prawdopodobnie był na spalonym w momencie podania z głębi pola Jamesa Igbekeme.

2
2
4
2
53'

Akcja gospodarzy została poskromiona na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Stal Rzeszów starała się odpowiedzieć rajdem Ramila Mustafajewa i Wiślacy zareagowali na to wszystko przewinieniem.

2
1
1
2
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Kłos za ostre przewinienie na boku boiska. Poszkodowany David Junca.

3
1
2
1
48'

Stal Rzeszów próbuje odpowiedzieć czymś interesującym po powrocie z szatni na boisko. Akcja przyjezdnych została jednak rozbrojona, a gospodarze starali się przeprowadzić kontratak z wykorzystaniem Mateusza Młyńskiego.