4
4
4
90+3'

Wisła Kraków walczy do końca o wyrównanie. Z kolei przed niepołomiczanami otworzyła się szansa przeprowadzenia zabójczego kontrataku. Koncertowo zmarnowali ją Artur Siemaszko oraz Kacper Cichoń.

1
2
2
90+1'
90'

Doliczone pięć minut.

1
4
88'

Ruszyli krakowiacy, w ostatnich minutach, po golu kontaktowym. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wiktora Szywacza, strzelił Angel Rodado. Interwencja Krzysztofa Wróblewskiego uratowała Puszczę Niepołomice przed wyrównaniem.

3
6
88'
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vullnet Basha. Asystował mu Michał Żyro.

Przysnęli niepołomiczanie i jeszcze może być ciekawie w końcówce meczu. W 85. minucie Wisła powróciła do walki o zapunktowanie. Duży wkład w gola na 2:3 mieli zmiennicy. Głębokie podanie Kacpra Skrobańskiego zostało zgrane przez Michała Żyrę w środek pola karnego, a stamtąd uderzenie oddał Vullnet Basha.

9
5
5
1
6
84'

Jeszcze próbuje drużyna ze stolicy województwa małopolskiego. Kolejne rozegranie na połowie regionalnego przeciwnika. Brakuje jednak sposobu na ciasno ustawionych zawodników Puszczy Niepołomice.

1
82'

Przewinienie Wojciecha Hajdy w szesnastce przeciwnika.

1
2
80'

Druga połowa już chyba nie przejdzie do historii światowego futbolu. Kompletnie nic nie dzieje się pod bramką Mikołaja Biegańskiego, a i gospodarze nie sprawdzają licznymi uderzeniami Krzysztofa Wróblewskiego.

2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Duda za faul na Marcelu Pięczku.

2
1
1
75'

Nieudana szarża indywidualna Bartosza Talara. Piłka oraz Wiślak zostali odprowadzeni poza boisko. Nic nie wskazuje na doprowadzenie do remisu przez gospodarzy. Krzysztof Wróblewski absolutnie nie ma rąk pełnych roboty.

2
1
1
73'

Wisła Kraków. Schodzi: Patryk Plewka. Wchodzi: Bartosz Talar.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Talar #18
schodzi Schodzi
1
1
71'

Puszcza Niepołomice również nie buduje niebezpiecznych akcji. W pierwszej połowie przyjezdnym wyszły stałe fragmenty gry i teraz konsekwencją w obronie przybliżają się do odniesienia zwycięstwa przy Reymonta.

69'

Niewiele działo się w ostatnich minutach meczu. Puszcza Niepołomice dobrze przeszkadza podopiecznym Jerzego Brzęczka. Nie ma po przerwie licznych sytuacji podbramkowych Wisły Kraków.

1
67'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Lucjan Klisiewicz. Wchodzi: Erik Cikos.

Lucjan Klisiewicz #18
63'

Ostatnie uderzenie zostało oddane przez Angela Rodado, jednak nie było ono równie dobre jak to z początku spotkania. Tym razem Krzysztof Wróblewski poradził sobie ze sparowaniem piłki.

58'

Puszcza Niepołomice dość rozsądnie na boisku, a kiedy nacierają gospodarze, to ich uderzenia są blokowane.

3
2
1
54'

Po zablokowanym uderzeniu z dystansu Michała Żyry była jeszcze szansa na zaszkodzenie Puszczy Niepołomice z rzutu rożnego. Głębokie dośrodkowanie Mateusza Młyńskiego nie zostało wykorzystane do zdobycia gola przez żadnego z podopiecznych Jerzego Brzęczka.

1
1
1
51'

Vullnet Basha starał się pokonać Krzysztofa Wróblewskiego strzałem z dystansu. Kopnięta przez niego piłka nie poleciała w bramkę Puszczy Niepołomice.

1
50'

Wisła Kraków w ataku pozycyjnym i szuka sposobu na poprawienie wyniku. Nie udało jej się jednak rozpocząć drugiej połowy spotkania równie energicznie oraz skutecznie.

49'

W przerwie Jerzy Brzęczek wymienił Ivana Jelicia Baltę oraz Josepha Colleya na Kacpra Skrobańskiego i Vullneta Bashę. Z kolei Tomasz Tułacz ewakuował z boiska pracującego na drugą żółtą kartkę Michała Koja.

1
46'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin za faul w kole środkowym na Vullnecie Bashy.

1
1
1
czas Druga połowa
46'

Wisła Kraków. Schodzi: Ivan Jelić Balta. Wchodzi: Kacper Skrobanski.

komentarz

Pachnie zimnym prysznicem dla podopiecznych Jerzego Brzęczka. Co prawda Wisła Kraków wcześnie zdobyła prowadzenie, ale później dostała trzy ciosy od Puszczy Niepołomice. Biała Gwiazda przegrywa 1:3, a wszystkie gole w tym meczu padły po stałych fragmentach gry.

9
7
6
2
45+7'

Nie będzie rzutu karnego!

8
5
1
1
8
45+5'

Sędzia biegnie do monitora.

7
1
2
7
45+2'

Teraz to gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie ręką Piotra Mrozińskiego.

6
1
1
2
7
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Mroziński.

Piotr Mroziński znalazł się w odpowiednim miejscu pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Serafina. Piłka trafiła do niego po strzale w poprzeczkę Tomasza Wojcinowicza i kiksie Patryka Plewki. Mroziński strzelił sytuacyjnie podeszwą.

23
16
3
3
15
45'

2
1
1
1
1
44'

Pierwsza tak dogodna szansa na doprowadzenie do remisu. Uderzenie Mateusza Młyńskiego zostało zablokowane przez Łukasza Sołowieja.

1
42'

Ostatnie ostrzeżenie dla Michała Koja po przewinieniu taktycznym na Michale Żyrze. Tomasz Tułacz może zastanawiać się nad zdjęciem obciążonego kartonikiem defensora.

40'

Pięć minut do zakończenia pierwszej połowy spotkania. Krzysztof Wróblewski nie miał problemu ze złapaniem piłki po niedopieszczonym dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

2
37'

Ponownie Biała Gwiazda w opałach po stałym fragmencie gry. Wrzutka Jakuba Serafina spadła na głowie Tomasza Wojcinowicza, którego uderzenie zostało powstrzymane przez Mikołaja Biegańskiego. Zapachniało trzecim golem podopiecznych Tomasza Tułacza.

6
4
1
4
36'

Przerwa w grze spowodowana urazem Patryka Plewki.

1
1
2
35'

Na marginesie, była żółta kartka za opóźnianie gry dla Krzysztofa Wróblewskiego.

1
33'

Mocny zwrot akcji w Krakowie!

1
1
1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Wroblewski za opóźnianie gry.

Krzysztof Wroblewski #12
6
1
1
2
31'

Zrobiło się nerwowo w Krakowie. Nie tylko na boisku. Krzysztof Wróblewski musiał uważać na miejsce lądowania przedmiotu rzuconego z trybun.

1
1
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Łasicki za niesportowe zachowanie.

5
1
1
1
27'

Ciekawy zwrot akcji przy Reymonta. Teraz to gospodarze muszą gonić wynik. Pojawiło się poddenerwowanie w szeregach Wiślaków i muszą oni poskromić frustrację.

2
2
1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emile Thiakane. Asystował mu Łukasz Sołowiej.

Goście poszli za ciosem. W 25. minucie Puszcza zdobyła prowadzenie 2:1. Jakub Serafin wykonał głęboką wrzutkę z rzutu wolnego do Łukasza Sołowieja, a jego zgranie zostało wykorzystane przez Emila Thiakane. Obrońcy Wisły Kraków zachowali się pasywnie przy stałym fragmencie gry.

15
10
2
4
11
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Sołowiej.

W 22. minucie Puszcza doprowadziła do remisu 1:1. Łukasz Sołowiej pokonał Mikołaja Biegańskiego strzałem z rzutu karnego. Jedenastka została przyznana po wideo weryfikacji. Sędzia Paweł Malec gwizdnął po obejrzeniu powtórek zagrania ręką Krystiana Wachowiaka, który blokował nieprzepisowo uderzenie Piotra Mrozińskiego. Łukasz Sołowiej był spokojnym egzekutorem i zmylił bramkarza.

10
7
1
2
10
22'

Rzut karny za zagranie ręką Krystiana Wachowiaka! Decyzja po wideo weryfikacji.

7
5
1
6
3
20'

Gracze z Niepołomic domagali się przyznania im rzutu karnego za zagranie ręką zawodnika Wisły Kraków, który blokował uderzenie Piotra Mrozińskiego.

2
2
2
17'

Po zablokowanym dośrodkowaniu Piotra Mrozińskiego, piłkarze Puszczy Niepołomice mieli jeszcze możliwość zaskoczenia Wiślaków dalekim wrzutem z autu Jakuba Bartosza.

1
15'

Angel Rodado dobijał zbyt delikatnie uderzenie Michała Żyry. Z powodu zagrania ręką Łukasza Sołowieja, gospodarze mieli jeszcze szansę na podwojenie prowadzenia z rzutu wolnego. Michał Żyro huknął jednak prosto w ustawionego w murze Lucjana Klisiewicza.

1
1
13'

Krzysztof Wróblewski interweniował na przedpolu i nie pozwolił na opanowanie piłki po podaniu z głębi pola Angelowi Rodado.

1
1
10'

Tomasz Wojcinowicz oraz Piotr Mroziński nie zachowali się dobrze we własnym polu karnym. Pozwolili oni na oddanie kolejnego uderzenia Angelowi Rodado. Tym razem pudło ponad poprzeczką w bramce Krzysztofa Wróblewskiego.

1
2
8'

Mateusz Młyński próbował strzelić gola po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Michała Żyry. Nieudane uderzenie skrzydłowego, na którego naciskał do końca Piotr Mroziński. Jeszcze korner dla Wiślaków i po nim niedokładność.

5'

Tak padła pierwsza bramka w meczu.

3
2
1
2
1
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Ivan Jelić Balta.

Angel Rodado już w 3. minucie strzelił pierwszego gola przy Reymonta. Wisła ekspresowo zdobyła prowadzenie 1:0. Puszcza Niepołomice pogubiła się po wrzutce z rzutu wolnego, a piłka po przebitce została zgrana przez Ivana Jelicia Baltę na stopę Hiszpana. Angel Rodado nie zastanawiał się długo i oddał uderzenie z powietrza, zza pola karnego, w narożnik bramki Krzysztofa Wróblewskiego.

28
20
2
3
2'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Koj za faul na skrzydle na Michale Żyrze.

03:12

Puszcza Niepołomice rywalizowała w Fortuna Pucharze Polski ze Stalą Stalowa Wola.

03:11

Puszcza Niepołomice również pozostaje w rywalizacji o zdobycie Fortuna Pucharu Polski. Wszystkie gole w wygranym 2:1 meczu padły w dogrywce. Do bramki trzecioligowej Stali Stalowa Wola strzelili Jakub Bartosz oraz Emile Thiakane.

1
03:08

Klub z Niepołomic wzmacniał się do ostatniego dnia okna transferowego.

1
03:08

Biała Gwiazda rywalizowała z Puszczą Niepołomice w meczach towarzyskich.

03:07

Tak wyglądało poprzednie starcie Wiślaków.

03:06

Wisła Kraków we wtorek odniosła przekonujące zwycięstwo 5:0 w Fortuna Pucharze Polski z Legią II Warszawa. Pierwszoligowiec nie pozwolił sobie na potknięcie w rywalizacji z trzecioligowcem. Od początku spotkania przeważał na boisku, co potwierdził aż pięcioma uderzeniami do bramki.

1
03:06

Przygotowania zespołu z Krakowa do starcia z Puszczą Niepołomice.

1
02:56

W drugim z piątkowych meczów w Fortuna I lidze zmierzą się Wisła Kraków z Puszczą Niepołomice. Biała Gwiazda jest niepokonana w tym sezonie na własnym stadionie. Z kolei jej przeciwnik przywiózł komplet punktów z jednego z dotychczasowych trzech wyjazdów.