(0:0)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Bez goli w Płocku. Piłkarze poziomem gry nie rzucili na kolana. Bez żalu żegnamy się z tym spotkaniem.

1
1
90+4'
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
6
1
87'
86'

Dłuży się ten mecz. Wydaje się, że remis satysfakcjonuje obie drużyny.

1
1
1
1
83'

Sytuacyjnie z pola karnego uderzył Lesniak. Zły na siebie jest gracz Wisły, ale takie uderzenia w lepszym stylu wykańczają dzieci.

3
3
2
2
3
82'

Po dośrodkowaniu zgrywał piłkę Wlazło, a Sappinen spudłował głową z czterech metrów!

2
2
2
3
81'

Rzut rożny dla Stali, po nim kolejny. Wisła dobrze się broni.

2
1
4
79'

Z bliska głową uderzał Rzeźniczak. Trafił w Getingera, który szczęśliwie zablokował próbę.

4
2
1
76'
76'
75'

Najlepsza okazja w meczu! Dogranie z kornera, Flis uderzył głową z pięciu metrów. Tuż obok dalszego słupka!

1
1
1
2
4
74'

Gra toczy się w środku pola. Tempo meczu ponownie spadło. W końcu uderzył Vallejo. Przemilczymy efekty.

1
1
3
2
72'
70'

Płasko, ale anemicznie z dystansu uderzył Kruk. Kamiński złapał piłkę.

2
1
1
1
69'

Pojawił się doping na trybunach, ożywili się piłkarze. Może coś z tego meczu jeszcze będzie i po latach, przy kominku, będziemy o nim wnukom opowiadać.

1
6
2
2
66'

Strzał z pola karnego Furmana sparował Mrozek. W końcu mamy celną próbę!

6
3
2
1
3
64'

Po błędzie obrony piłka dotarła do Maka. Ten uderzył z sześciu metrów, ale, co niebywałe, przestrzelił! Kto pikarzom zabronił zdobyć gola w tym meczu?

2
6
1
62'
62'

Z dystansu uderzył Tomasik, kilka metrów obok lewego słupka.

3
2
1
1
2
61'

Akcja Wisły, w okolicach linii pola karnego odawali, podawali, podawali. Jakby nie chcieli rywalom zrobić krzywdy.

2
1
59'

Kamiński wyszedł kilkanaście metrów przed bramkę i zatrzymał starającego się dojść do piłki rywala.

1
1
58'

Stal wysoko zaatakowała Wisłę. Płocczanom udaje się wychodzić z opresji. Wciąż zbyt wiele kalkulowania w meczu.

1
1
1
56'

Wciąż czekamy na bardziej dynamiczne próby i przede wszystkim więcej zagrożenia pod bramkami. Cały czas drużynom czegoś brakuje.

1
1
53'

Kapuadi podjął spore ryzyko, ale udało mu się wyjść z opresji. Przy okazji trafił w rywala łokciem. Faulu jednak nie było.

1
1
52'

Co zrobił Rzeźniczak? Chciał zagrać piłkę, a głową trafił w kolano Getingera. Zawodnik Stali odczuł starcie, piłkarz Wisły nie odczuł uderzenia.

1
1
1
49'

A teraz groźnie pod bramką płocczan. Uderzać starał się Mak, dobrze interweniowali obrońcy.

2
1
48'

Groźnie pod bramką Stali. Do uderzenia składał się Wolski, został zablokowany.

3
46'

Zbyt długo trwała przerwa. Mamy nadzieję, że piłkarze wynagrodzą nam potwornie długie czekanie na 2. połowę.