(1:0)
Zakończony
Wisła Płock
komentarz

Legia Warszawa oszczędzała siły przez finałem Pucharu Polski, ale bez większych problemów ograła bezbarwną Wisłę Płock 2:0.

4
2
1
3
6
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ernest Muci. Błąd Szymańskiego, z piłką ruszył Muci i z dość trudnej pozycji huknął nie do obrony! 2:0!

25
10
5
8
9
90+1'

Dość anemiczny strzał Kolara z ok. 17 metrów Tobiasz na raty złapał piłkę.

7
4
3
4
4
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami.

11
6
5
5
4
87'

Legia na moment przyspieszyła, zagranie do Rosołka, w polu karnym szybszy Tomasik.

7
10
4
7
8
87'
84'

Rosołek był trzy metry przed bramką, zabrakło mu wzrostu, aby dojść do piłki i skierować do bramki głową.

14
11
6
6
5
83'
10
9
3
3
3
82'

Wojskowi nie dopuszczają rywali pod własne pole karne. Legia chce dowieźć skromne prowadzenie bez większej utraty sił i przede wszystkim bez urazów.

4
3
3
2
3
79'

Goście przez moment zamarzyli o rzucie karnym, ale okazało się, że wcześniej na spalonym znalazł się Kocyła.

6
6
7
5
11
78'

Wisła na połowie Legii, ale wciąż bez większego zagrożenia. Jeden strzał po przerwie to stanowczo zbyt mało.

7
2
5
5
6
75'

Mladenović mocno uderzył z ostrego kąta. Gradecki sparował piłkę na korner.

13
8
4
6
4
74'
4
1
95
2
115
73'
73'
73'
71'

Groźnie z dystansu uderzył Tomasik. Tobiasz ma niewiele pracy w meczu, ale koncentrację zachowuje.

9
5
4
2
3
69'

A teraz szczęścia poszukał Josue, również bez większego powodzenia.

7
5
3
4
4
67'

Z dystansu uderzył Slisz, dość daleko od bramki strzeżonej przez Gradeckiego.

10
6
3
3
4
66'

Obraz gry obecnie jest podobny do tego z 1. połowy. Legia przy piłce, Wisła biega i niewiele potrafi zdziałać.

6
6
3
4
4
Wślizgi w piłce nożnej powinny zostać zabronione?
2
1
1
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Bardzo ostre wejście Pekharta, sędzia trochę się zastanawiał i wyciągnął żółtą kartkę.

8
3
6
4
9
61'
4
13
1
1
1
61'
59'
59'

Gospodarze z piłką na połowie Wisły. Płocczanie starali się coś zdziałać w 2. połowie, ale niewiele im wyszło.

4
3
2
4
1
56'

Legia ożywiła się w ofensywie, gospodarze mają więcej miejsca z przodu i starają się to wykorzystać.

6
5
4
1
4
53'

Z ok. 18 metrów prawą nogą uderzył Baku, bramkarz zdołał odbić piłkę.

9
7
4
2
1
51'

W końcu atak Legii, ale Wszołkowi zabrakło spokoju. Zawodnik Wojskowych został złapany na spalonym.