(0:2)
Zakończony
Piast Gliwice
90+3'

Pyrka przejął piłkę, popędził na bramkę Widzewa. W polu karnym w ostatniej chwili zablokował go Patryk Stępiński.

8
4
3
5
6
90+2'

Widzew rozgrywa piłkę tuż przed polem karnym Piasta.

5
5
2
6
5
90'

Doliczone pięć minut.

6
3
3
2
2
90'

Z kilku metrów niecelnie strzelał Szczepan Mucha! To była znakomita okazja na gola dla Piasta!

2
1
3
4
6
89'
89'

Piast praktycznie broni się już w okolicy własnego pola karnego.

1
1
2
2
2
87'

Dobrą okazję miał Juljan Shehu. Tuż przed bramką dobrze interweniował jednak Frantisek Plach.

4
2
1
2
4
85'

Widzew atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

12
3
2
3
7
83'
GOOOOOOL!!!

Drugi gol dla Widzewa! Świetnie w polu karnym Piasta spisał się Bartłomiej Pawłowski, który opanował piłkę, poradził sobie z rywalem i strzelił pod poprzeczkę!

18
5
5
4
13
80'

Z ostrego kąta strzelał Michael Ameyaw. Jakub Wrąbel nie dał się zaskoczyć.

4
2
1
1
1
80'
79'

Piast stara się teraz oddalić grę od własnego pola karnego.

4
4
2
3
1
77'
GOOOOOOL!!!

Jest gol dla Widzewa! Z dystansu strzelił Juliusz Letniowski. Piłka odbiła się przed bramkarzem Piasta i wpadła do bramki.

9
5
5
4
9
76'
76'
75'
2
1
2
1
1
75'
2
1
2
1
1
72'
GOOOOOOL!!!

3:0 dla Piasta Gliwice! Widzew miał rzut rożny, Arkadiusz Pyrka przejął piłkę, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie tę okazję wykorzystał.

15
13
7
8
7
69'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje naprawdę dobrych okazji strzeleckich.

2
2
4
4
4
66'
66'
65'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Piłkę na rzut rożny wybił jeden z zawodników drużyny gości.

3
1
2
2
3
64'
ŻÓŁTA KARTKA
3
2
1
3
4
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Marek Hanousek.

3
2
1
1
1
59'

Zza pola karnego strzelał Marek Hanousek. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki gości.

2
2
1
2
1
59'

Piast ma pod kontrolą to spotkanie. Gra toczy się daleko od bramki gliwiczan.

2
2
1
2
1
54'

Zza pola karnego mocny, ale i niecelny strzał oddał Kamil Wilczek.

1
1
1
1
1
Czy Widzew Łódź strzeli w tym meczu przynajmniej jedengo gola?
4
1
1
1
1
51'

Po rzucie wolnym z pola karnego Widzewa niecelnie strzelał Ariel Mosór.

2
1
1
1
1
49'

Piast rozgrywał piłkę w polu karnym Widzewa. Ostatecznie zabrakło jednak uderzenia na bramkę gospodarzy.

1
1
3
2
1
47'

Po rozpoczęciu drugiej połowy Widzew od razu stara się ruszyć do ataku.

6
5
1
2
2
czas Druga połowa
46'
45+1'

Z polak karnego strzelał Michael Ameyaw, ale Jakub Wrąbel dobrze wyszedł z bramki i obronił to uderzenie.

2
2
1
5
2
45'

Doliczone cztery minuty.

2
3
2
2
2
43'

Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Łukasz Zjawiński.

2
2
1
1
1
42'

W polu karnym Piasta piłkę dogrywał Bartłomiej Pawłowski. Piłkę dobrze wybił jednak Jakub Czerwiński.

5
4
1
1
2
40'

Widzew rozgrywa piłkę, ale to wszystko daleko od bramki Piasta Gliwice.

4
4
2
2
1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Wilczek. Asystował mu Patryk Dziczek. Patryk Dziczek oddał strzał z dystansu, tuż przed bramką piłkę trącił jeszcze Kamil Wilczek, a po chwili futbolówka wpadła do siatki. 2:0 dla Piasta Gliwice.

20
7
3
5
7
34'

Po rzucie wolnym zamieszanie w polu karnym Piasta. Ostatecznie po chwili strzelał Ernest Terpiłowski, ale Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć. To była dobra okazja dla Widzewa.

6
5
1
2
1
33'

Łukasz Zjawiński został zablokowany w polu karnym Piasta. Dobrze w defensywie spisał się Ariel Mosór.

7
4
1
2
1
32'

Z dystansu niecelnie strzelał Michał Chrapek. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
2
2
2
29'
7
7
1
3
2
28'

Wracamy do gry.

3
1
1
1
1
27'

Gra cały czas nie została wznowiona.

1
1
1
1
2
24'

Chwilowa przerwa w grze. Boisko jest zadymione.

3
3
1
2
5
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Asystował mu Michał Chrapek. 1:0 dla Piasta! Michał Chrapek podał do pomocnika Piasta, ten przyjął sobie piłkę i oddał celny strzał z około 20 metrów.

20
9
2
8
7
21'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

2
1
2
1
2
17'

Michał Chrapek szukał w polu karnym Widzewa Jorge Felixa. Zagranie było jednak minimalnie zbyt mocne.

1
1
1
2
2
14'

Sporo teraz gry w środkowej strefie. Gliwiczanie częściej przy piłce.

4
1
1
1
1
11'

Piast rozgrywa piłkę na połowie Widzewa. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

2
1
1
2
1
8'

Po zagraniu z rzutu rożnego niecelnie strzelał Kamil Wilczek.

2
1
1
1
3
7'

Zza pola karnego strzelał Arkadiusz Pyrka. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

2
1
1
1
1
4'

Rzut rożny dla gospodarzy. Po wrzutce z kilku metrów niecelnie główkował Łukasz Zjawiński.

2
1
1
1
1
1'

Szybko dobra akcja Piasta. Pokazał się Michael Ameyaw, ale dobrze w ostatniej chwili w polu karnym wyblokował go Patryk Stępiński.