8
5
16
82'

Pontus Almqvist znów wbiegł w pole karne Stali, oddał strzał, ale tym razem pewnie interweniował bramkarz.

13
6
5
2
5
79'
78'
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
1
78'
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pontus Almqvist. Asystował mu Kamil Grosicki. Kapitalna asysta Kamila Grosickiego. Świetne podanie zewnętrzną częścią stopy, a Pontus Almqvist wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Stali Mielec. 4:2 dla Pogoni!

44
29
4
3
5
73'

Tym razem Kamila Grosickiego w polu karnym Stali Mielec zatrzymał Bartosz Mrozek.

5
4
3
6
14
72'

Dobra okazja dla Pogoni. Z pola karnego niecelnie strzelał jednak Pontus Almqvist.

6
8
4
7
12
68'
GOOOOOOL!!!

Jedna jest gol dla Stali Mielec! Po analizie VAR, sędziowie uznali gola. Rauno Sappinen pokonał Stipicę strzałem głową z kilku metrów. Pogoń prowadzi już tylko 3:2.

15
13
5
10
32
70'

Trwa jeszcze analiza VAR.

8
8
2
5
13
69'
69'
68'

Piłka w bramce Pogoni Szczecin po strzale głową Rauno Sappinena, ale sędzia odgwizdał spalonego. Gol nie został uznany.

11
6
3
5
5
67'

Z około 15 metrów strzelał Wahan Biczachczjan. Bartosz Mrozek nie dał się zaskoczyć.

5
2
3
2
7
67'

Pogoń rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

7
5
1
65'
ŻÓŁTA KARTKA
3
2
3
4
13
64'

Ucierpiał bramkarz Stali Mielec po starciu z Almqvistem. Mamy chwilową przerwę w grze.

3
1
3
3
4
62'

Gol został uznany, gramy dalej.

2
2
3
12
25
61'

Trwa jeszcze analiza VAR, czy ten gol został strzelony prawidłowo.

13
7
5
3
9
60'
GOOOOOOL!!!

Gol dla Stali Mielec. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od jednego z zawodników Stali Mielec, a z bliska do siatki skierował ją Rauno Sappinen.

9
4
5
11
28
56'
GOOOOOOL!!!

Sebastian Kowalczyk zdołał pokonać bramkarza Stali Mielec. Piłka w bramce gości i 3:0 dla Pogoni Szczecin!

43
28
5
4
6
55'
5
4
3
1
1
54'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin! W polu karnym Stali Mielec faulowany przez Mrozka był Pontus Almqvist.

27
17
4
2
3
54'
11
9
1
2
3
50'

Ładny strzał z dystansu oddał Mateusz Łęgowski. Dobrze to uderzenie obronił jednak bramkarz Stali Mielec.

11
4
2
1
9
47'

Dobra okazja dla gości! Po błędzie w defensywie Pogoni sam na sam z bramkarzem znalazł się Rauno Sappinen. Strzelał z ostrego kąta, ale piłka przeleciała obok bramki.

9
4
4
2
10
czas Druga połowa
46'
46'
45+3'

Z dystansu strzelał Wahan Biczachczjan. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

6
8
2
2
5
45'

Doliczone trzy minuty.

5
3
6
1
4
45'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mateusz Matras. 2:0 dla Pogoni! Kamil Grosicki wpadł w pole karne ze skrzydła, oddał strzał z ostrego kąta. Piłka odbiła się od Mateusza Matrasa i wpadła do siatki.

49
31
9
4
8
41'

Pogoń wymienia podania na połowie Stali Mielec, ale to wszystko daleko od bramki gości.

11
11
7
3
7
38'

Kamil Grosicki wpadł w pole karne Stali Mielec. Szukał strzału, ale został zablokowany.

7
5
3
7
15
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola z rzutu karnego! Maciej Domański strzelił w słupek!

48
33
5
3
16
34'

Mamy chwilową przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz Stali Mielec.

5
4
5
4
8
34'
9
6
3
6
15
33'

Rzut karny dla Stali Mielec! Sędzia uznał, że Dante Stipica faulował składającego się do strzału Piotra Wlazło.

14
6
3
8
20
33'
2
3
2
2
31'

Kamil Grosicki znów świetnie dogrywał piłkę do Biczachczjana - tym razem przed pole karne. Pomocnik Pogoni oddał jednak lekki strzał, który wybił obrońca Stali Mielec.

5
2
2
1
5
28'

Wahan Biczachczjan otrzymał w polu karnym znakomite podanie od Grosickiego. Jego strzał zablokował Flis. To była znakomita okazja dla gospodarzy.

8
7
6
3
7
26'

Portowcy spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

9
5
1
6
25'

Lekkie zamieszanie przed bramką Stali Mielec. Ostatecznie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

10
6
3
1
3
23'

Po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Piotr Wlazło, a piłkę pewnie złapał Dante Stipica.

10
10
1
2
6
21'

Rzut rożny dla Stali Mielec. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
4
3
8
17'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

2
3
3
1
7
13'

Goście rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola.

5
3
2
4
7
10'

Piotr Wlazło ładnie dośrodkował w pole karne Pogoni. Tam zabrakło jednak uderzenia - wrzutka była minimalnie zbyt mocna.

8
8
6
2
6
7'

Bartłomiej Ciepiela dryblował w polu karnym Pogoni. Ostatecznie został jednak zablokowany.

11
8
1
2
5
6'
GOOOOOOL!!!

Kamil Grosicki zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał rzut karny. Pogoń Szczecin prowadzi 1:0.

48
25
4
4
12
4'

Po analizie VAR, rzut karny dla Pogoni Szczecin!

29
15
4
4
9
4'
Stal Mielec
15
12
3
3
7
4'
8
4
3
1
3
4'

Piotr Lasyk sam biegnie obejrzeć tę sytuację.

12
3
2
3
3'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy przyznać Pogoni rzut karny.

13
9
2
1
4
2'

Kamil Grosicki zagrywał przed bramkę Stali. Uderzenie Pontusa Almqvista zostało zablokowane. Gospodarze domagali się jeszcze rzutu karnego za zagranie ręką Marcina Flisa, ale sędzia nakazał grać dalej.