1
3
6
90+9'

Jacek Kiełb podniósł głowę i odważnie uderzył z około 30 metrów. Piłka przeleciała daleko obok lewego słupka bramki Zagłębia.

2
4
1
5
90+7'

Nie ma szczęścia Jakub Świerczok. Po jego kolejnym strzale piłka wylądowała w koszyczku bramkarza gospodarzy.

7
3
2
2
6
90+6'

Jakub Świerczok dwoi się i troi. Konrad Forenc zatrzymał uderzenie doświadczonego napastnika.

2
2
1
2
5
90+5'

Po przerwie oba zespoły obniżyły loty. Brakuje klarownych sytuacji na stadionie w Kielcach.

1
1
3
5
90+3'

Jakub Świerczok przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym. Były reprezentant Polski przekombinował i potknął się na pierwszej przeszkodzie.

2
1
4
90+1'

Kamil Kuzera wykorzystał już limit zmian. Tymczasem na kontuzję narzeka Miłosz Trojak.

1
1
1
90'

Paweł Raczkowski dorzucił aż 10 minut do regulaminowego czasu gry.

1
2
1
2
2
87'
86'

Kolejna próba Hiszpana Nono. Sokratis Dioudis nawet nie musiał interweniować w tej sytuacji.

1
1
1
84'

Podopieczni Kamila Kuzery mogą liczyć na wsparcie kibiców. Dokładnie 11962 widzów pojawiło się na trybunach Suzuki Arena.

5
1
1
82'

Marko Poletanović wstrzelił piłkę  z rzutu wolnego, a po chwili Kacper Chodyna spudłował. Mamy przerwę w grze spowodowaną kontuzją Miłosza Trojaka.

1
2
79'

Nono mocno się przeliczył, uderzając z dystansu. Piłka zatrzymała się na trybunach.

1
1
1
78'

Dawid Błanik zdecydował się na strzał głową. Pewna interwencja w wykonaniu Sokratisa Dioudisa.

3
1
77'

Wygląda na to, że Konrad Forenc ma złamany palec. Mimo wszystko kapitan Korony Kielce chce pomóc swojej drużynie.

2
3
2
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Konrad Forenc już zgłosił gotowość do gry.

4
2
2
5
4
74'

Paweł Raczkowski wciąż czeka ze wznowieniem gry. Grymas bólu na twarzy Konrada Forenca.

1
1
2
6
2
72'

Czyżby zmiana między słupkami gospodarzy? Konrad Forenc zdjął rękawice i potrzebuje pomocy klubowych lekarzy.

1
1
5
72'
72'
70'
70'
69'

Zagłębie szuka drugiej bramki. Tornike Gaprindaszwili spróbował swoich sił, ale Konrad Forenc był na posterunku.

2
1
67'

Rośnie przewaga przyjezdnych w drugiej części gry. Korona Kielce ma coraz większe problemy w obronie.

5
3
2
4
5
65'

Kacper Chodyna przejął pałeczkę od Starzyńskiego. Młody piłkarz uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką.

4
3
1
3
64'

Zagłębie Lubin w tarapatach. Filip Starzyński nie podnosi się z boiska po wejściu Bartosza Kwietnia.

1
2
4
6
63'
6
6
1
2
2
61'
61'

Ależ strzał Filipa Starzyńskiego! Konrad Forenc wyciągnął się jak struna i sparował piłkę na rzut rożny.

1
1
1
2
59'
Korona Kielce
7
4
1
3
1
57'

Konrad Forenc uratował swoją drużynę. Damjan Bohar ruszył w pole karne, ale został powstrzymany przez kapitana kieleckiej Korony.

2
1
3
3
55'

Ten strzał nie mógł zaskoczyć Sokratisa Dioudisa. Nono uderzył zdecydowanie za lekko na bramkę gości.

1
1
1
1
1
53'

Dobre dogranie Jakuba Łukowskiego w kierunku Jacka Podgórskiego. Ten drugi nie zdołał jednak opanować piłki.

5
5
1
1
2
51'

Tym razem ucierpiał Piotr Malarczyk. Dawd Kurminowski ewidentnie nadepnął defensora Korony Kielce.

2
2
1
2
4
49'

Marius Briecag upadł na boisko i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Kolejna przerwa w grze.

2
2
3
2
1
47'

Co chciał zrobić Jacek Podgórski?! Niezwykle efektowny strzał z dystansu gracza Korony Kielce i Sokratis Dioudis odprowadził piłkę wzrokiem.

3
1
2
1
czas Druga połowa
komentarz

Festiwal strzelecki w Kielcach. Pozostaje mieć nadzieję, że druga połowa będzie równie emocjonująca.

9
3
3
3
2
45'

Dwie minuty doliczono do pierwszej połowy.

4
1
2
4
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kurminowski. Asystował mu Kacper Chodyna.

Ależ widowisko w Kielcach! Zagłębie szybko odpowiedziało. Kacper Chodyna płasko dośrodkował w pole karne i Dawid Kurminiowski strzałem pod poprzeczkę nie dał żadnych szans bramkarzowi.

18
8
3
7
14
42'

Rezultat odzwierciedla przebieg meczu. Drużyna prowadzona przez Kamila Kuzerę udokumentowała swoją przewagę.

4
2
2
1
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Asystował mu Jacek Podgórski.

Dublet Białorusina! Tym razem Jacek Podgórski celnie dośrodkował do ustawionego w polu karnym napastnika. Jewgienij Szykawka znowu strzałem głową znalazł drogę do siatki.

18
6
4
4
16
38'

Ronald Deaconu znowu wrzucił piłkę z rzutu rożnego. Sokratis Dioudis trochę niepewnie, ale skutecznie interweniował.

1
1
1
1
35'

Bramka na 1:1 uskrzydliła zawodników Korony Kielce. Zespół Kamila Kuzery utrzymuje się przy piłce.

4
3
1
1
33'

Jewgienij Szykawka trafił do siatki w drugim meczu ligowym z rzędu. Przed tygodniem Białorusin pokonał bramkarza Jagiellonii Białystok (2:1).

3
4
2
2
31'

Krótka przerwa w grze po golu kielczan. Sędzia musiał uspokajać trenerów przy linii bocznej.

3
6
1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Asystował mu Ronaldo Deaconu.

Od pewnego czasu zanosiło na wyrównanie w Kielcach. Ronaldo Deaconu mocno wstrzelił piłkę z rzutu rożnego na głowę kolegi, a Jewgienij Szykawka sprawił, że Konrad Forenc skapitulował po raz pierwszy.

17
7
1
3
25
27'

W barwach Korony Kielce aktywny jest Jakub Łukowski. Skrzydłowy napędza akcje miejscowych na lewej flance.

5
1
1
25'

Zagłębie mogło mieć już dwubramkową przewagę. Strzał Damjana Bohara z niewielkiej odległości został zablokowany.

5
2
1
1
1
23'

Na początku meczu Korona przeważała, natomiast "Miedziowi" byli bardziej konkretni. Piłkarze Kamila Kuzery muszą gonić wynik.

1
2
1
21'
8
2
2
6
5
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Poletanović. Asystował mu Łukasz Łakomy.

Zagłębie otwiera wynik kuriozalnym golem! W pozornie niegroźnej sytuacji Marko Poletanović oddał strzału z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od Miłosza Trojaka i zatrzepotała w siatce. Goście mieli furę szczęścia.

18
7
2
8
10
17'

Odważna próba Kacpra Chodyny. Skrzydłowy Zagłębia zbyt mocno uderzył z dystansu i nie trafił w światło bramki.

2
3
2
15'

Filip Starzyński już szykował się do strzału, lecz został uprzedzony przez jednego z rywali. Nic z tego nie wyszło.

2
1
1
4
1
13'

Jacek Podgórski nie zdołał opanować piłki na prawym skrzydle. Konrad Forenc wznowił grę z piątego metra.

1
1
11'

Miłosz Trojak walczył o piłkę z Dawidem Kurminowskim i wygrał ten pojedynek. Kibice Korony mogli odetchnąć z ulgą.

1
9'

Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny. Piłka trafiła do ustawionego przed polem karnym Ronaldo Deaconu, który strzelił wysoko nad poprzeczką.

1
1
7'

Nie brakuje emocji w pierwszej części spotkania. Akcja przeniosła się pod pole karne lubinian.

1
1
5'

Co za rajd Jakuba Łukowskiego! Najskuteczniejszy piłkarz Korony Kielce ograł trzech przeciwników, jednak trafił prosto w interweniującego Sokratisa Dioudisa.

1
3
3'

Dawid Kurminowski strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Konrada Forenca. Kapitan Korony Kielce spisał się bez zarzutu.

1
2'

Spokojny początek meczu w wykonaniu obu drużyn. Ekipa Waldemara Fornalika próbuje wyjść z własnej połowy.

1
czas Start meczu
12:26

Dzisiejszą konfrontację poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.