19
26
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nika Kwekweskiri. Asystował mu Mikael Ishak. 1:1! Po zgraniu piłki głową, świetny strzał z dystansu, z około 20 metrów, oddał Nika Kwekweskiri!

101
41
12
16
37
90+2'

Gra toczy się na połowie Lecha Poznań. Piast trzyma rywala na dystans.

2
3
3
4
4
90'

Doliczone sześć minut.

18
2
1
2
4
89'
ŻÓŁTA KARTKA
11
3
3
2
6
89'
11
2
1
5
89'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Piłkę wypiąstkował Filip Bednarek.

6
2
1
1
1
88'
Lech Poznań
8
1
2
10
86'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

1
3
6
3
4
83'

Sobczyk dograł przed bramkę Lecha do Jorge Felixa. Ten z 5 metrów oddał niecelny strzał. Sędziowie i tak jednak odgwizdali spalonego.

4
4
1
1
2
81'

Lech stara się atakować, szuka okazji na gola, lecz gra toczy się daleko od bramki Piasta.

1
78'
78'
77'
4
2
1
2
7
75'
75'
75'

Zza pola karnego Piasta strzelał Mikael Ishak. Piłka przeleciała obok bramki gospodarzy

5
1
2
2
73'

Piast dobrze prezentuje się w defensywie i oddala grę od własnego pola karnego.

10
3
3
5
7
69'
68'

Kamil Wilczek wpadł z piłką w pole karne Lecha. Oddał strzał z kilkunastu metrów, ale to było uderzenie niecelne.

8
4
1
7
9
64'
GOOOOOOL!!!

Rzut karny w wykonaniu Patryka Dziczka obronił Filip Bednarek. Przed bramką Lecha doszło do ogromnego zamieszania, aż ostatecznie z bliska piłkę do siatki skierował Michał Chrapek.

44
24
10
23
39
64'
NIESTRZELONY KARNY

Rzut karny wykonywał Patryk Dziczek, a Filip Bednarek obronił ten strzał. Po chwili i tak jednak padł gol dla Piasta.

19
9
6
10
13
62'

Rzut karny dla Piasta! W polu karnym Lecha faulowany przez Amarala był Arkadiusz Pyrka!

13
12
2
5
15
63'
4
2
1
1
3
61'
61'
60'
59'

Indywidualna akcja Michała Skórasia. Piłkarz Lecha zatrzymany jednak przez zawodników Piasta.

5
2
2
4
57'

Kolejne minuty mijają. Lech spokojnie rozgrywa piłkę.

2
1
2
3
52'

Rzut rożny i zagranie w pole karne Lecha. Lekkie zamieszanie, a ostatecznie niecelnie główkował Kamil Wilczek.

3
4
1
4
3
Czy w drugiej połowie padnie przymajmniej jeden gol?
1
1
50'

W polu karnym Lecha do strzału już składał się Kamil Wilczek. Dobrze piłkę wybił jednak Bartosz Salamon.

6
3
2
2
4
czas Druga połowa
45+1'
16
10
4
11
14
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
2
3
2
45'

Rzut rożny dla Piasta i dośrodkowanie w pole karne Lecha. Po chwili jeszcze jedna wrzutka. Tym razem wypiąstkował ją Filip Bednarek.

6
5
1
2
3
42'

Piłkarze Kolejorza wymieniają podania na połowie Piasta. Gospodarze są dobrze zorganizowani w defensywie i przerywają akcje rywala.

5
3
4
1
3
39'

Zza pola karnego bardzo niecelny strzał oddał Radosław Murawski.

7
7
2
4
8
36'

Szybka akcja Lecha. Adriel Ba Loua w polu karnym Piasta dogrywał do Michała Skórasia. Ten z ostrego kąta oddał strzał, piłka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko.

12
6
8
10
5
35'

Zaskakujący strzał z rzutu wolnego oddał Nika Kwekweskiri. Piłkę jednak spokojnie złapał Frantisek Plach.

4
3
3
4
3
34'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na dogranie w pole karne rywala.

3
1
1
1
4
33'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha. Zabrakło jednak dokładnego dogrania od Filipa Marchwińskiego.

5
4
1
1
31'

Lech szuka okazji na połowie Piasta. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

3
4
4
28'

Ładny strzał z około 20 metrów oddał Damian Kądzior. Piłka odbiła się od słupka bramki Lecha i wyszła poza boisko.

8
7
4
4
5
25'

Sporo gry w środkowe strefie boiska. Czekamy na sytuacje pod bramką jednej lub drugiej drużyny.

1
1
4
1
22'

W pole karne Lecha zagrywał Damian Kądzior. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

6
6
4
2
20'

Z dystansu mocny, ale i niecelny strzał oddał Damian Kądzior.

5
9
1
3
3
20'

Znów dobrze spisał się bramkarz Lecha, który w ostatniej chwili wybił piłkę zawodnikowi Piasta.

8
3
2
2
18'

Zza pola karnego mocny, ładny strzał oddał Grzegorz Tomasiewicz. Filip Bednarek nie dał się jednak zaskoczyć.

11
5
3
2
3
14'

Niedokładne podanie Grzegorza Tomasiewicza na połowie Lecha. Piłka dla Kolejorza. Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

2
2
3
1
1
11'

Gra toczy się na połowie gospodarzy. Kolejorz spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie

12
5
1
1
2
9'

Lech stara się coraz śmielej atakować i przejąć inicjatywę na boisku.

15
5
1
1
4
8'

Na indywidualną akcję na połowie Piasta zdecydował się Michał Skóraś. Ostatecznie zabrakło jednak dokładnego podania.

10
6
1
5'

Mikael Ishak w polu karnym Piasta dogrywał do Filipa Marchwińskiego. Ten z kilku metrów oddał jednak niecelny strzał. To była znakomita okazja na gola dla Kolejorza!

15
10
7
7
8
3'

Lech rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.

5
3
1
1
czas Start meczu
14:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

6
7
1
1
1
14:17

- Spodziewamy się, że Lech nie zagra przeciwko nam w takim samym składzie, jak w czwartek, ale nie zmieni się przez to jakość drużyny - mówi trener Aleksandar Vuković. Piast Gliwice będzie chciał wykorzystać rotacje między meczami w LKE.