43'
ŻÓŁTA KARTKA
1
komentarz

Trudny czas Stali trwa. Mielczanie w dalszym ciągu nie wygrali w 2023 roku meczu. Podopieczni Adama Majewskiego przegrali u siebie z Piastem 0:2. Gliwiczanie oddalili się od strefy spadkowej.

5
4
90+3'

Końcowe fragmenty gry. Tutaj wszystko jest już jasne od kilku minut.

5
2
2
2
2
90+1'
Stal Mielec
5
1
1
90+1'
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
2
2
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Wilczek. Asystował mu Grzegorz Tomasiewicz. Po emocjach! Kontra Piasta. Zagranie do Wilczka, który uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam pokonał Mrozka! 0:2!

19
12
1
2
2
86'
4
1
2
1
1
87'

Piast Gliwice skutecznie oddala grę od własnej bramki. Coraz bliżej końca spotkania.

7
2
2
1
2
84'

Goście po przejęciu piłki starają się ją długo rozgrywać. Stal nie jest w stanie zagrozić Piastowi.

9
4
2
1
3
83'
82'

Strzał Flisa poszybował daleko od bramki. Sytuacja Stali zrobiła się trudna. Gospodarze mają niewiele czasu na doprowadzenie do remisu.

4
3
2
1
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Dziczek. Płaski strzał Dziczka! Mrozek wyczuł intencje strzelca, ale obronić nie był w stanie! 0:1!

18
14
1
3
5
79'
10
3
1
1
3
79'

Rzut karny dla Piasta Gliwice!

10
8
1
1
2
78'

Jeszcze mamy VAR! Gościom należy się rzut karny?

10
6
2
1
3
78'

Z pola karnego, z trudnej pozycji uderzał Felix. Piłka odbiła się od ręki Wolskiego i przeszłą obok słupka!

2
3
1
2
76'

Nerwowo fani i piłkarze Stali reagują na decyzje sędziego. Przed momentem arbiter odgwizdał słusznego spalonego, kibice wściekli.

1
2
2
75'

Męczą nas piłkarze na boisku, ale jeszcze bardziej mądrości tzw. eksperta, prof. Ż.

4
4
2
3
74'
72'

Plach niepewnie na przedpolu. Gracze Stali zgrywali piłkę, głową, nogą, ale żaden nie zdecydował się na strzał. W końcu szans przepadła.

2
71'

Stal Mielec przy piłce. Wszystko jednak bez większej wiary. Wydaje się, że gol padnie, jeśli któraś z drużyn popełni błąd.

1
68'
68'
67'

Często przerywana faulami jest gra w 2. połowie. Więcej dzieje się w Mielcu, ale cały czas bliżej tutaj do kopaniny, niż do widowiska na miarę ekstraklasy.

1
2
3
64'

Wlazło w polu karnym, ale zbyt długo przyjmował piłkę i w efekcie został zablokowany. Powinno być dużo groźniej pod bramką Placha.

4
1
1
1
2
62'

Getinger doszedł z piłką do linii końcowej, zagrał na czwarty metr do Lebedyńskiego, ten jednak uderzył ponad poprzeczką!

6
4
2
1
59'
59'

Chrapek dośrodkował z rzutu wolnego. Bardzo niedokładnie.

2
2
2
56'

Groźnie wyglądała akcja Piasta. Jednak z każdym kolejnym podaniem wszystko wyglądało słabiej. W efekcie wszystko zakończył złym dośrodkowaniem Pyrka.

3
2
1
53'

Domański otrzymał dobre dogranie w pole karne. Jednak do dośrodkowania na szósty metr nie zdążył Ratajczyk. Szybszy był Holubek.

3
2
2
2
50'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Kądzior, który wcześniej ograł Flisa, strzał zdołał sparować Mrozek!

2
1
1
3
3
47'

Dogranie Piasta, piłka w rękach bramkarza. Po chwili, po drugiej stronie, podawał Ratajczyk. Nikt do piłki nie doszedł.