Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

2
1
1
88'

Berto Cayarga strzelił niecelnie z rzutu wolnego. Nie było to wykonanie stałego fragmentu gry równie udane jak to Damjana Bohara w pierwszej połowie.

2
1
2
2
86'

Niewiele szans pozostało gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Rozsądnie bronią się przyjezdni i w ostatnich minutach nie pozwalali Radomiakowi na kreowanie sytuacji podbramkowych.

2
1
1
1
1
84'
83'

Analiza sytuacji w polu karnym Miedziowych. Dośrodkowanie Damiana Jakubika było blokowane ręką przez Sasę Zivca, jednak nie ma jedenastki dla zespołu z województwa mazowieckiego.

1
1
1
3
80'

Kacper Chodyna poczęstował Gabriela Kobylaka dość banalnym uderzeniem z dystansu.

1
1
2
1
3
77'
77'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Makowski za ostre przewinienie.

1
1
1
3
76'

2605 osób na trybunach.

5
3
4
2
2
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Dobre zachowanie Tomasza Pieńki w centrum boiska i zdobył on wznowienie od rzutu wolnego dla KGHM Zagłębia Lubin. Miedziowym nie spieszyło się z ponownym wprowadzeniem piłki do gry, ponieważ to oni są na prowadzeniu.

3
2
1
73'

Radomiak od rzutu rożnego. Po odchodzącym dośrodkowaniu strzał, ale futbolówka raz jeszcze ugrzęzła między zawodnikami w pomarańczowych strojach z czarnymi elementami.

1
2
2
3
3
70'

Nieudane zachowanie Łukasza Łakomego blisko chorągiewki boiska. W rywalizacji z dwoma zawodnikami Radomiaka nie udało mu się nawet wypracować wrzutu z autu na wysokości pola karnego.

4
2
2
1
64'
64'

Podanie do rozpędzonego Damjana Bohara, który miał nadspodziewanie dużo miejsca w polu karnym przeciwnika. Jego zagranie w kierunku dalszego narożnika zostało powstrzymane jedną dłonią przez Gabriela Kobylaka.

4
1
4
62'

Trener gospodarzy przygotowuje zmienników.

2
3
1
1
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie piłkarze Radomiaka starali się wepchnąć futbolówkę z bliska do siatki. Po dośrodkowaniu aktywny w przepychance był między innymi Mike Cestor, jednak gospodarze nie odebrali prowadzenia przeciwnikom.

4
2
2
4
1
58'

Mariusz Lewandowski na razie nie może być zadowolony ze starcia z byłym klubem.

1
1
1
2
2
54'

Kilku zawodników Radomiaka wbiegło w pole karne Miedziowych, ale żadnemu z nich nie udało się oddać skutecznego uderzenia po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

2
2
1
3
2
52'

Radomiak nie wykorzystał możliwości doprowadzenia do remisu. Płaskie uderzenie Leonardo Rochy okazało się zbyt oczywiste do pokonania bramkarza Miedziowych.

1
2
1
50'

Zdenerwowała się publiczność w Radomiu po upadku w polu karnym Damiana Jakubika. Kapitan gospodarzy jednak mocno nie protestował, ponieważ to on kopnął Mateusza Grzybka, a nie Mateusz Grzybek jego.

1
1
1
1
49'

Podanie prostopadłe od Leonardo Rochy w kierunku rozpędzonego Luisa Machado. Przytomne wyjście bramkarza na przedpole pozwoliło na zatrzymanie piłki zanim radomianie oddali strzał.

1
1
2
47'

Pierwsza akcja po przerwie i od razu zrobiło się niebezpiecznie dla Radomiaka. Przeprowadzili ją Dawid Kurminowski i Tomasz Pieńko, a ten drugi oddał uderzenie. Gabriel Kobylak nie dał się zmylić, choć piłka odbiła się po drodze od Raphaela Rossiego.