Bardzo ważne punkty dla Piasta Gliwice, który pokonał Cracovię 2:1.

4
1
1
90+3'

Minuty płyną, w końcu goście doszli do uderzenia. Strzał głową Ghity poszybował ponad bramką.

8
7
4
7
12
90+2'
6
4
4
3
4
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
2
2
1
2
86'

Technicznie piętą z pięciu metrów uderzał Tomasiewicz. Niedaleko bramki Pasów!

3
2
3
2
3
84'

Cracovia powoli zamyka Piasta pod własną bramką. Do końca tak ten mecz prawdopodobnie będzie wyglądał. Zapowiada się nerwowa końcówka przy Okrzei.

3
3
2
3
3
83'
81'
6
3
1
1
81'
1
2
2
3
79'

Wilczek dogrywał w pole karne do Tomasiewicza. Pomocnik Piasta do piłki nie doszedł, ale będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

4
1
3
78'

Piast nie zamierza się bronić, tylko wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak.

1
1
2
2
75'

Cracovia szuka remisu. Strzał Konoplianki, piłka odbiła się Dziczka i przeleciała tuż obok słupka!

3
4
72'
71'

Pyrka dogrywał z prawej strony, Felix miał do bramki siedem metrów, ale skiksował!

2
1
3
2
69'

Cracovia już nie może kalkulować tylko jest zmuszona atakować. Piast szans szuka po kontrach.

2
1
66'

Rapa przewrócił Wilczka, VAR jednak uznał, że faulu nie było. Zawodnik Piasta utrzymał się na nogach i to zadecyowało.

2
3
2
1
2
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arttu Hoskonen. Asystował mu Jani Atanasov. Cracovia wraca do gry! Z rzutu wolnego dośrodkował Atanasov, a niepilnowany Hoskonen głową z bliska wpakował piłkę do bramki gliwiczan. 2:1!

5
3
2
5
9
62'
61'

Uderzał Ameyaw, piłka minęła bramkę Cracovii. Dobrze po przerwie prezentuje się Piast.

2
1
1
2
60'

Śnieżna zadyma nad stadionem w Piasta. Pozdrawiając prezydenta Chorzowa zastanawiamy się jak w niedzielę będzie wyglądała murawa w Gliwicach. Bóg nam świadkiem, nie wiemy.

1
2
1
60'
59'

Zagranie do Kakabadze. Zawodnik Pasów znalazł się na wyraźnym spalonym.

2
1
2
1
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Dziczek. Pajacowanie Niemczyckiego nie przyniosło efektów. Pewny strzał i piłka w bramce Pasów! 2:0!

11
3
1
7
55'

Rzut karny dla Piasta. Pyrka był faulowany!

9
3
1
3
54'

Jest ciekawie. Sędzia biegnie do monitora. Pachnie rzutem karnym dla Piasta!

2
1
2
2
53'

Pyrka padł w polu karnym Cracovii. Sędzia faulu nie widział. Co na to VAR?

2
2
50'

Atak Cracovii, dośrodkowanie do Makucha. Strzał głową był jednak słaby i Plach spokojnie piłkę złapał.

2
2
1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Asystował mu Michał Chrapek. W przerwie gracze Piasta przekonywał, że na trudnej murawie ciężko jest uderzyć z dystansu. Jak widać, nie do końca. Tomasiewicz przepięknie przymierzył prawą nogą z ok. 22 metrów. Niemczycki nie miał szans na odbicie spadającej piłki. 1:0!