(1:1)
Zakończony
Warta Poznań
komentarz

Koniec meczu! Pogoń rozegrała bardzo dobry mecz i zasłużenie pokonała Wartę 3:1.

4
1
1
90+5'

Almqvist niecelnie uderzył po podaniu Dąbrowskiego.

1
90+3'

W samej końcówce Warta nieco dłużej przy piłce.

1
90+1'
90+1'

Przekombinowali teraz piłkarze Pogoni. Almqvist wyłożył piłkę do Kowalczyka, bramkarz już był na murawie, ale nie udało się trafić na 4:1.

1
1
1
90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Grzesik łatwo ograł Koutrisa i posłał piłkę w kierunku Destana. Bez powodzenia.

1
87'

Przyborek sprytnie zagrał w pole karne, lecz żaden z kolegów nie doszedł do podania.

3
86'
ŻÓŁTA KARTKA
4
4
2
1
2
84'

Nieprzyjemnie ze stojącej piłki uderzył Dąbrowski i Lis nie miał łatwej interwencji.

1
1
83'

Na przebój poszedł Stolarski i wywalczył rzut wolny.

3
1
1
1
81'
2
1
1
1
1
81'
80'

Almqvist świetnie rozprowadził akcję do Przyborka po indywidualnym rajdzie, a młodzian płasko uderzył. Nogami piłkę odbił Lis.

2
2
1
1
78'
78'
75'

Kowalczyk wyszedł sam na sam z Lisem i chciał przechytrzyć bramkarza sprytną podcinką. Ten okazał się jednak cwanym lisem i rozszyfrował zamiary gracza Pogoni.

1
1
2
4
76'
6
74'

Na nieco ponad kwadrans do końca meczu, Pogoń jest na autostradzie do pierwszego zwycięstwa w 2023 roku.

4
5
71'

Piłka w siatce Pogoni. Ogromna konsternacja, ale gola nie ma. Faulowany był Stipica.

14
8
3
3
4
71'
70'

Warta nie wyszła z szatni w przerwie. Dla gości byłoby lepiej, gdyby ten mecz już się zakończył.

2
2
2
69'
68'

Z powietrza uderzył Kurzawa. Przestrzelił.

2
68'

Grosicki wpadł w pole karne, lecz w ostatniej chwili piłkę spod nóg wygarnął mu obrońca.

1
1
1
2
66'

Celnie sprzed pola karnego przymierzył Luis. Spokojna interwencja Stipicy.

2
1
1
65'

Grzesik zagrał w pole karne, dobrze w defensywie zachował się Kurzawa.

4
2
2
1
2
63'

Grosicki miękko dograł na głowę Malca, który trafił w boczną siatkę.

3
1
1
4
1
62'

Wędrychowski pomknął na bramkę, ale za długo zwlekał z rozegraniem akcji do lewej strony. Piłka trafiła jeszcze do Kurzawy, który oddał niegroźny strzał.

1
2
60'

Przed polem karnym padł Kowalczyk i wydawało się, że Pogoń będzie mieć rzut wolny. Inne zdanie miał sędzia.

1
1
3
2
6
59'

Chcą znokautować rywala Portowcy, więc szukają kolejnego gola. Tym razem jednak niecelnie zagrywał Kurzawa.

1
4
58'

O ile jeszcze kilka chwil temu sytuacja Warty była ciężka, tak teraz jest beznadziejna.

4
1
58'
56'
GOOOOOOL!!!

Kolejna świetna akcja Pogoni! Grosicki wyszedł sam na sam z bramkarzem i taką podcinką od niechcenia pokonał Lisa! 3:1!

38
10
4
6
6
55'

Portowcy od początku drugiej połowy dążyli do strzelenia gola i w końcu dopięli swego. Czekamy na reakcję Warty.

3
1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Kamil Grosicki. Co za podanie "Grosika" w pole karne! Zahović tylko dołożył nogę z najbliższej odległości i Pogoń znowu na prowadzeniu!

32
12
4
6
8
53'

Niecelnie po dośrodkowaniu Dąbrowskiego z rzutu rożnego główkował Malec.

1
52'

Dużo ożywienia w szeregi Pogoni wniósł Kurzawa.

2
3
50'

Coś na wzór strzału oddał Wahlqvist.

1
48'

Zamieszanie w polu karnym Warty. Uderzył na bramkę Wędrychowski, sytuację oddalił Grzesik.