(0:0)
Zakończony
Wisła Płock
90+4'

Kompletnie nieudane zagranie Davo i piłka została odprowadzona poza boisko przez Dusana Kuciaka. Nie zanosi się na wyrównanie, ale oczywiście nie można niczego przesądzać do ostatniego gwizdka Piotra Lasyka.

4
2
1
1
1
90+2'

Sporo doliczonych minut, a to konsekwencja wideo weryfikacji po przyznaniu rzutu karnego płocczanom. Była możliwość doprowadzenia do remisu, ale po pierwsze Damian Warchoł strzelił w ofiarnie interweniującego defensora, a po drugie był na spalonym.

1
1
1
90'

Doliczone siedem minut.

2
2
3
6
88'
86'

Koszmarne wykonanie rzutu karnego przez Dominika Furmana!

4
1
85'

Napomnienie żółtym kartonikiem dla członka sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk.

1
1
2
2
84'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dominik Furman!

Wideo weryfikacja nie doprowadziła do odwołania rzutu karnego za faul Kacpra Sezonienki na Rafale Wolskim. Za wykonanie jedenastki zabrał się Dominik Furman. Przed oddaniem uderzenia prowokacja Michała Nalepy i wychowawcza rozmowa z Dusanem Kuciakiem. Pomocnik nie wytrzymał presji i huknął ponad poprzeczką Lechii Gdańsk!

Wisła Płock
37
29
4
3
7
80'

Rzut karny za faul Kacpra Sezonienki na Rafale Wolskim!

8
2
1
5
16
79'

5675 kibiców na trybunach.

1
7
1
4
1
77'
75'

Damian Rasak tym razem dobrze wymienił podania przed polem karnym. Po odegraniu Davo otworzyła się możliwość oddania uderzenia. Pomocnik nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Dusana Kuciaka.

74'

Wisła Płock na połowie przeciwnika, jednak tam popełniła nierozsądne rozegranie. Zabrakło porozumienia między wymieniającymi podania Dominikiem Furmanem oraz Damianem Rasakiem.

2
1
1
2
72'
70'

Davo ma ratować wynik gościom po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych.

2
65'

Długie podanie z rzutu wolnego trafiło do Jakuba Rzeźniczaka, a ten miał znakomitą szansę na oddanie strzału do bramki. Okazja została zmarnowana. Nieumiejętne dostawienie stopy do futbolówki i ta przeleciała ponad poprzeczką w bramce Lechii Gdańsk.

1
1
1
64'
64'
63'

Dwa dośrodkowania zawodników z województwa mazowieckiego, jednak ani dogranie Mateusza Lewandowskiego, ani Antona Krywociuka nie sprawiło problemu podopiecznym Marcina Kaczmarka.

1
60'

Godzina meczu za drużynami i pozostały Nafciarzom dwa kwadranse na doprowadzenie do remisu. Nafciarze muszą zdecydowanie przyspieszyć w swoim ataku pozycyjnym po trafieniu Łukasza Zwolińskiego. Ostatnia akcja przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego Mateusza Lewandowskiego.

1
1
1
59'

Łukasz Zwoliński i 1:0 dla Lechistów!

3
1
1
1
57'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch za ostre przewinienie na Łukaszu Zwolińskim.

Wisła Płock
6
4
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński.

Lechia Gdańsk na prowadzeniu! 1:0 w Trójmieście. Potężne uderzenie Marco Terrazzino zza pola karnego odbiło się od poprzeczki. To nie był jednak koniec ataku. W dobrym miejscu znalazł się Łukasz Zwoliński, nie wpadł w spalonego i szczupakiem wykonał dobitkę. Krzysztof Kamiński był już na łopatkach i nie miał możliwości zatrzymania dobrego strzału.

42
15
3
4
5
51'

Dominik Furman zabrał się za wykonanie kolejnego rzutu rożnego. Dusan Kuciak nie miał prostego zadania, mimo to swoim udanym piąstkowaniem spróbował od razu zainicjować kontratak Lechii Gdańsk.

1
1
49'

Podanie Michała Nalepy do szeroko ustawionego Conrado. Odbiorca zagrania wparował w pole karne przeciwnika, ale jego miękka wrzutka nie zakończyła się uderzeniem w kierunku bramki. Nie było tam Łukasza Zwolińskiego.

1
48'

Michał Nalepa ostro potraktował Rafała Wolskiego, ale kreatywny pomocnik przyjezdnych nie pozostał długo na boisku. Gra wznowiona i niebawem było uderzenie Kristersa Tobersa w kierunku narożnika bramki płocczan. Interweniował z wyczuciem Krzysztof Kamiński.