2
1
2
90'

Po wrzutce Getingera strzelił gola na 4:0 Hamulić, ale od razu została zasygnalizowana pozycja spalona.

4
1
6
8
7
89'
2
87'
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Żyra. Asystował mu Bartłomiej Ciepiela.

Co za gol! Dośrodkowanie Domańskiego z prawej flanki, Ciepiela cudownie odegrał piłkę do Żyry, a ten potężnym strzałem z szesnastu metrów trafił w samo okienko!

25
13
6
2
3
84'

Łakomy ponownie zagrywał w pole karne, Adamski opanował piłkę, ale za długo zbierał się do strzału i został zablokowany.

2
3
1
1
1
83'

Zagłębie ruszyło do rozpaczliwych ataków. W ostatnich minutach goście mają sporą przewagę.

1
1
2
1
2
80'
Stal Mielec
2
1
2
6
6
79'

Mrozek oberwał jeszcze w głowę. Potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
2
5
3
78'

Jeszcze jedna doskonała obrona Mrozka! Prostopadłe podanie Łakomego, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Stali Kobusiński!

9
6
1
1
1
77'

Ładne podanie Łakomego w pole karne, ale Mrozek świetnie broni strzał z bliska Chodyny!

4
2
2
1
1
76'

Kwadrans do końca meczu. Sytuacja Zagłębia stała się wręcz dramatyczna.

7
6
1
3
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Said Hamulić. Asystował mu Maciej Domański.

2:0 dla Stali! Kapitalne dośrodkowanie Domańskiego, a Hamulić z kilku metrów uderzył niezwykle precyzyjnie!

17
9
2
2
2
73'

Zepsuł kontratak Stali Hamulić. Podawał niedokładnie w kierunku lepiej ustawionego Ratajczyka.

1
1
3
3
2
71'
71'
70'

Hamulić łatwo ograł obrońcę w polu karnym, jednak strzelił tylko w boczną siatkę.

2
1
2
4
1
69'
68'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Kobusińskiego, ale zamykający akcję na dalszym słupku Giorbelidze ponownie nie trafił czysto.

2
2
2
1
1
67'

Zaskakująca próba Łakomego z dalszej odległości. Bardzo niecelnie.

2
3
1
1
1
66'

Stal trochę się cofnęła po strzelonym golu, co otwiera szanse dla Zagłębia.

4
2
3
3
4
64'

Stuprocentowa szansa dla Zagłębia! To mogło być wejście smoka, ale Kobusiński fatalnie pudłuje z kilku metrów!

7
6
2
4
7
62'
62'
3
2
1
1
1
61'
2
2
2
2
4
59'

Szybka weryfikacja i nie ma decyzji o rzucie karnym. Gramy dalej.

4
3
2
3
3
58'

Tym razem to goście domagali się rzutu karnego za ewentualne zagranie ręką. Sędzia przerywa grę. Protesty zawodników w pomarańczonych strojach.

2
2
3
2
2
56'
GOOOOOOL!!!

Ojojoj, nerwy ze "Stali" Piotra Wlazło! Efektowna podcinka w środek bramki i Stal prowadzi z Zagłębiem!

21
11
5
3
4
56'

Już nie Hamulić, a Wlazło podchodzi do piłki.

7
3
3
3
2
55'

Rzut karny dla Stali! Hamulić przewrócony przez Kłudkę!

9
4
2
3
2
52'

Wrzutka Domańskiego, wywalczył sobie pozycję Hamulić, jednak ponownie uderzył za słabo. Broni Burić.

2
2
1
2
2
51'

Z rzutu rożnego Getinger. Zbyt nisko. Piłkę wybija pierwszy po drodze zawodnik Zagłębia.

1
1
2
3
1
51'

Wlazło strzelał z dystansu, ponownie rykoszet, po którym piłka przeleciała obok bramki. Korner.

1
50'

Hiszpański ucierpiał po raz kolejny, ale dość szybko się podniósł i zmiana nie będzie konieczna.

1
50'

Tym razem nie przerwali gry goście, choć leżał na murawie przez dłuższy czas piłkarz Stali. Pieńko zacentrował na dalszy słupek, ale zamykający akcję Gaprindaszwili nie trafił w piłkę.

1
1
1
1
1
48'

W odpowiedzi mieliśmy zaskakujący i mocny strzał Hamulicia zza pola karnego. Dziwną rotacją przybrała piłka, jednak Burić nie miał problemów z obroną.

48'

Dośrodkowanie z lewej strony, czekał w polu karnym Dolezal, ale uprzedził go Flis.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+5'

Koniec pierwszej połowy. Nie jest to wielkie widowisko, ale ostatnie minuty dostarczyły trochę emocji.

2
3
1
2
2
45+5'

Znowu jakieś przerwy w grze.

2
2
2
3
7
45+3'

Bardzo wysoko nad bramką strzelał Ratajczyk.

1
2
4
3
5
45+3'

A jednak nie. Tylko rzut rożny dla Stali.

2
1
1
3
4
45+2'

Bramkarz Zagłębia nie stał obiema nogami na linii podczas tej interwencji. Możliwa jest powtórka.

1
1
2
2
3
45+2'
NIESTRZELONY KARNY

Ten rzut karny był jak cała pierwsza połowa. Fatalnie wykonany rzut karny przez Hamulicia i broni Burić!

Stal Mielec
6
9
3
5
13
45+2'

Jest rzut karny dla Stali!

12
8
4
2
2
45+1'

Sędziowie analizują ewentualne zagranie piłki ręką przez Bartolewskiego przy wślizgu.

4
3
1
2
3
45'

Doliczona minimum jedna minuta.

2
1
1
1
1
45'

Chociaż... sędzia idzie do monitora. Czyżby rzut karny? Być może chodzi o ewentualny faul na Hamuliciu!

4
2
2
1
1
44'

Prosta strata Zagłębia na środku boiska i od razu rozpędził się Hamulić. Trochę źlę to rozwiązał, bo wygonił się pod linię końcową, ale szczęśliwie wywalczył rzut rożny.

3
3
3
2
3
42'

Na boisku leży Hiszpański. Gra przerwana przez piłkarzy Zagłębia, choć ci mieli okazję do ataku.

3
2
2
1
2
40'

Po raz kolejny źle zagrywał z rzutu wolnego Getinger. Piłka leciała na zbyt niskim pułapie i bez problemu wyjaśnili sytuację goście.

1
2
2
1
1
39'

Stal ma sporo stałych fragmentów, jednak nie potrafi stworzyć po nich większego zagrożenia.

2
1
1
1
1
38'

Kolejna kontra Zagłębia i raz jeszcze nie było nawet strzału. Chodyna źle zabrał się z piłką i bardzo niecelnie zagrywał w stronę Gaprindaszwiliego.

3
2
1
1
2
35'

Tym razem Wlazło nadepnął na nogę przeciwnika. Klasyczny stempel, co z urzędu karane jest żółtą kartką.

1
1
2
2
3
35'
2
1
1
2
4
34'

Hamulić balansem ciała zgubił Kłudkę i młody zawodnik gości musiał ratować się faulem taktycznym.

4
3
3
1
2
34'
2
1
2
1
1
32'

Ratajczyk źle przyłożył nogę do piłki po bardzo dobrej centrze Getingera i mieliśmy kolejne niecelne uderzenie.

2
1
2
2
3
32'

Dobra akcja Hamulicia, podanie w tempo do wbiegającego w pole karne Domańskiego, który nieźle opanował piłkę, lecz zabrakło mu decyzji o strzale i został zablokowany.

2
1
2
1
2
29'

Ależ groźnie! Świetne płaskie dośrodkowanie Chodyny wzdłuż drugiego metra. Mogą żałować goście, bo nikt nie zaatakował tej piłki!

2
2
2
2
1
28'

Zza pola karnego strzelał Pieńko, piłka odbita od nogi obrońcy... jeszcze jeden korner dla gości.

1
1
4
1
1
27'

Dośrodkowanie Chodyny z rzutu rożnego, lecz strzał Bartolewskiego został zablokowany.

3
2
1
1
1
25'

Kontra Zagłębia i fatalnie popsuł ją Pieńko! Zwolnił, nie podał w tempo do Łakomego. Później odegrał jeszcze do Gaprindaszwiliego, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

2
3
2
1
2
23'

Nieprawdopodobna jest statystyka posiadania piłki. Przewaga Stali to 74 % do 26.

3
3
2
2
1
21'

Wrzutka Domańskiego, kompletnie niepilnowany w polu karnym był Hamulić, ale strzelił bardzo lekko i Burić bez problemu łapie piłkę!

1
1
1
1
1
20'

Wreszcie dobre dośrodkowanie z lewej strony, ale Flis w ostatniej chwili został uprzedzony przez Giorbelidze.

1
1
1
1
1
20'

Stal próbuje grać kombinacyjnie, wymienia sporo podań na połowie Zagłębia, ale nie ma z tego żadnych konkretów.

1
1
1
2
1
17'

Czekamy na jakieś konkrety, bo na razie wygląda to dokładnie jak typowy mecz Ekstraklasy rozgrywany w piątek o 18.

2
1
15'

Gaprindaszwili przez kilka sekund był na wyraźnym spalonym, machał rękami w oczekiwaniu na podanie. Dostał w końcu piłkę, ale sędzia użył gwizdka. Absurdalne zachowanie zawodnika gości.

3
3
2
2
2
14'

Wlazło centrował w pole karne z prawej strony, ale nie wyskoczył w tempo ani Hamulić, ani Matras.

1
2
2
13'

Zablokowane uderzenie Hamulicia z dystansu. Nieprzygotowana pozycja, to nie miało prawa się udać.

2
1
11'

Zagłębie wyraźnie się obudziło. Miedziowi grają odważnie, atakują dużą liczbą zawodników.

1
1
1
10'

Wyprowadził akcję Gaprindaszwili, zagrał na prawo do Chodyny, ale ten nie przyłożył się do strzału z dystansu i piłka poleciała wysoko nad bramką.

1
9'

Pierwsza szansa dla Zagłębia! Łakomy zaskoczył strzałem z rzutu wolnego i Mrozek z trudem odbił piłkę na rzut rożny!

1
1
1
7'

Spokojne te pierwsze minuty. Stal jest dłużej w posiadaniu piłki, Zagłębie na razie nie zaprezentowało nic ciekwego.

1
1
5'

Wlazło ostro zaatakowany w środku boiska przez Łakomego. Pogroził palcem arbiter, ale jeszcze obyło się bez kartki.

1
3'

Gospodarze w ataku od samego początku. Oni zdają sobie sprawę, że Zagłębie jest w dołku i chcą to wykorzystać.