1
1
87'
85'

Kostka nie utrzymał linii spalonego, choć i tak kończył akcję niecelnym strzałem z ostrego kąta.

4
4
83'

Niewiele dzieje się na murawie. Kibice Miedzi poddenerwowani, pojawiają się gwizdy, bo zawodnicy gospodarzy mają problem z płynną grą na połowie przeciwnika.

6
2
80'

Kolejna pomyłka Miedzi w defensywie, Grosicki miał okazję, ale jego strzał z bliska był w środek bramki. Pewnie interweniuje Abramowicz.

3
1
1
3
4
80'

Pogoń już spokojnie kontroluje wydarzenia na boisku. Miedź podłamana stratą dwóch goli.

6
2
1
1
1
79'

5332 widzów na dzisiejszym meczu.

1
2
1
78'
78'
3
2
4
1
1
77'

Na spalonym Grosicki, a była okazja do kontry.

2
1
1
2
3
75'
GOOOOOOL!!!

Kowalczyk kompletuje hat-tricka! Pewny strzał z jedenastu metrów!

32
11
2
3
2
75'
17
6
2
3
3
75'

Rzut karny dla Pogoni!

27
11
2
2
4
74'

Arbiter udaje się do monitora, by ocenić sytuację na własne oczy.

17
6
2
1
1
73'

Bez kartek. Sędzia czeka na sygnał z wozu VAR.

10
1
2
2
2
73'

Przepychanki w polu karnym.

10
1
2
1
3
72'

Sędziowie na pewno to sprawdzą, natomiast na pierwszy rzut oka wygląda to nawet na rzut karny dla Pogoni. Czekamy.

12
2
1
2
72'

Bartkowski upadł w polu bramkowym. Bardzo groźna sytuacja. Prawdopodobnie trafiony w głowę obrońca Pogoni.

2
6
2
6
71'

Mogło być już po zawodach! Abramowicz doskonale broni jednak płaski strzał Zahovicia z szesnastu metrów!

6
2
1
1
70'

Obieta nie trafił w piłkę po bardzo dobrym dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

3
1
1
1
68'

Przygotowany do wejścia był Jean Carlos Silva, ale po golu zmiana została wstrzymana.

2
3
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Sebastian Kowalczyk.

Pogoń na prowadzeniu! Kapitalna asysta Kowalczyka, a Grosicki ze stoickim spokojem wykańcza sytuację jeden na jeden z bramkarzem!

24
12
2
4
3
65'

Posiadanie piłki: 36 proc. Miedź, 64 proc. Pogoń.

1
2
1
1
64'

Druga połowa wyraźnie słabsza niż pierwsza. Oba zespoły grają nieco lepiej w defensywie i nie dopuszczają rywali do tylu klarownych sytuacji.

1
1
1
4
60'

Zech nagle usiadł na murawie i chyba zgłasza uraz.

1
2
5
6
60'

Świetny strzał dystansu oddał Kostka! Niewiele brakowało, a mielibyśmy pięknego gola. Rzucił się Klebaniuk, choć nie musiał interweniować.

2
59'

Sędzia niewzruszony. Sytuacja nawet nie jest sprawdzana. Gramy dalej.

6
1
1
58'

Protestują gospodarze, domagają się rzutu karnego! Kucharczyk przy próbie interwencji chyba kopnął piłką we własną rękę. Na razie gra toczy się dalej.

1
1
2
1
1
57'

Pogoń miała rzut rożny, dobrze zacentrował Kurzawa, ale Bartkowski źle przyłożył głowę do piłki i strzelił nad bramką.

2
1
1
1
1
55'
7
3
1
54'

Dobrze zapowiadała się kontra Miedzi, ale niezrozumiałą decyzję podjął Martinez. Chyba strzelał, natomiast wyszło bardzo komicznie. Piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

3
53'

Niezłe dośrodkowanie Bartkowskiego z prawej strony, doszedł do strzału Zahović, jednak nie zdołał umieścić piłki w bramce.

3
2
2
2
4
51'

Łęgowski zagrywał w pole karne, tym razem pomyliła się defensywa Miedzi, ale Grosicki nie zdołał utrzymać piłki w obrębie boiska.

4
2
2
3
49'

Pogoń oddala zagrożenie, ale szybko traci piłkę. To jest dobry okres w grze gospodarzy.

2
2
2
2
49'

Świetna kontra Miedzi! Podanie w uliczkę do Narsingha, ten zagrał przed pole karne do Obiety, ale nie ma hat-tricka! Strzał zablokowany. Korner.

2
1
1
2
48'

Zech wybija piłkę po dośrodkowaniu Domingueza, ale i tak był spalony.

1
1
47'

Ładnie pograła z lewej strony Pogoń. Borges wycofywał piłkę na szesnasty metr, przepuścił Kowalczyk, ale zabrakło kogoś do oddania strzału.

5
2
1
1
1
46'

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Emocjonujące 45 minut w Legnicy, głównie z uwagi na fatalną grę obu zespołów przy straconych golach. Póki co 2:2!

4
5
2
1
1
45+3'

Podanie w kierunku Narsingha, ale ten na spalonym.

3
2
1
45+2'

Kucharczyk na jeden kontakt do Kowalczyka, ale ten zbyt bardzo uwierzył w swoje umiejętności, chciał podrzucić piłkę nad nogą obrońcy, lecz działo się to zbyt blisko linii końcowej. Aut bramkowy dla Miedzi.

3
2
1
2
45'

Tymczasem arbiter doliczył minimum cztery minuty.

1
2
2
1
1
45'
GOOOOOOL!!!

Niesamowite! Kurzawa podał do Obiety, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Klebaniukiem i Miedź doprowadza do remisu!

12
5
1
4
10
43'

Kolejna centra w pole karne. Dobrze zagrał Martinez, ale Obieta nie opanował piłki. Bardzo pokracznie zbierał się do tego.

1
2
2
3
42'

Spotkanie się wyrównało. Trochę więcej z gry ma teraz Miedź, ale wyraźnie brakuje pomysłu w okolicach pola karnego Pogoni.

2
3
3
1
2
40'

Wrzutka Kostki, z pozoru niegroźna, ale o emocje zadbał Klebaniuk, który niepotrzebnie wychodził w okolice szesnastego metra. Na jego szczęście był w tej akcji spalony.

3
2
2
1
2
40'

Miękkie zagranie na dalszy słupek w stronę Mijuskovicia, ale odegranie piłki głową było niecelne.

2
2
1
39'

Po faulu Kowalczyka sędzia podyktował rzut wolny dla Miedzi z ok. 30 metrów.

2
4
38'

Pomyłka Borgesa we własnym polu karnym. Narsingh dostał piłkę za darmo, ale nie miał komu zagrać. Wreszcie podał do Obiety, jednak obrońcy w Pogoni w porę zablokowali strzał.

2
3
1
36'

Płaska centra w wykonaniu Domingueza, ale nie doszedł do strzału Narsingh. Miedź atakuje sporadycznie.

1
3
33'

Dalej niewiele widać, ale sędzia wznowił spotkanie.

3
2
1
30'

Gra przerwana przez sędziego.

7
2
1
1
3
30'

Trochę zadymiło się nad boiskiem.

1
3
29'

Dośrodkowanie Borgesa, jednak nie było nikogo w polu bramkowym. Spóźniony Zahović, nie zdołał oddać strzału.

1
1
28'

Na stadionie mamy pokaz fajerwerków. To sprawka kibiców Miedzi.

3
1
3
2
5
26'

Kowalczyk w pełni sił. Pogoń konstruuje kolejny atak pozycyjny. Miedź broni głęboko i czeka na jakąś kontrę.

3
1
1
24'

Kowalczyk poturbowany po tym wejściu. Potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
3
2
5
24'
2
1
23'

Malec w indywidualnym rajdzie. Wyglądało to niezbyt zgrabnie, ale było skuteczne. Zawiodło jednak dośrodkowanie, bo pewnie na przedpolu interweniował Abramowicz.

1
1
21'

Na spalonym Obieta po długim podaniu z własnej połowy. Inna sprawa, że sporo do życzenia pozostawiało samo przyjęcie piłki. I tak nic z tej akcji by nie było.

1
3
1
1
19'

Lekki strzał Kucharczyka z szesnsatu metrów pewnie broni Abramowicz. Dzieje się w tym meczu.

4
1
2
1
19'

Dominguez wstrzelił piłkę mocno w pole karne, żaden z zawodników Pogoni nie zdołał jej wybić, ale również spóźniony był Obieta. Brakowało niewiele.

3
2
3
1
1
18'

Chuca strzela z osiemnastu metrów i ofiarnie blokuje to Malec. Gospodarze blisko. Mają rzut rożny.

2
1
2
2
2
17'

Obrona Miedzi istnieje tylko teoretycznie! Borges zagrał w pole karne, ponownie Kowalczyk dopadł do piłki, ale uderzył minimalnie obok słupka!

5
2
1
1
1
15'

Pogoń bardzo szybko wróciła na właściwe tory. Przewaga gości nie podlega żadnej dyskusji. Kowalczyk na dobrą sprawę powinien mieć już hat-tricka.

7
1
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Kowalczyk. Asystował mu Jakub Bartkowski.

Fantastyczna akcja Pogoni! 1:2! Kucharczyk na raz do rozpędzonego Bartkowskiego, ten zagrał piłkę w punkt na szesnasty metr, gdzie nabiegał Kowalczyk, pewny strzał przy samym słupku i goście już prowadzą!

14
7
4
1
2
12'

Po błędzie Borgesa szansę miała Miedź, lecz Dominguez podawał niedokładnie i Bartkowski wybił piłkę z pola karnego.

1
2
1
1
1
11'
GOOOOOOL!!!

Pewny strzał Kowalczyka z jedenastu metrów i Pogoń szybko doprowadza do wyrównania!

22
9
4
2
2
10'
6
5
3
1
1
10'

Rzut karny dla Pogoni! Strzał Kucharczyka ręką zablokował Carolina!

5
2
2
1
1
9'

Kolejny raz w ataku Portowcy. Kowalczyk miał dużo swobody, nieatakowany wbiegł w pole karne, jednak zabrakło mu precyzji przy wycofaniu piłki.

3
4
8'

Spóźniony Kucharczyk wyciął równo z trawą Kostkę.

1
1
2
8'
1
7'

Sędzia sprawdzał jeszcze ewentualnego spalonego, ale idealnie w linię wstrzelił się zawodnik Miedzi. 1:0!

1
1
1
2
6'
GOOOOOOL!!!

Szok w Legnicy, bo Miedź pierwszy raz przekroczyła linię środkową i mamy 1:0! Kapitalne prostopadłe podanie otrzymał Obieta i nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Klebaniukiem!

5
4
1
1
7
3'

Dośrodkowanie Borgesa i wybija piłkę Mijusković. Pogoń napiera od samego początku. Miedź w głębokiej defensywie.

3
3
1
1
2'

Świetna akcja Grosickiego, który z olbrzymią łatwością wbiegł w pole karne. Kowalczyk dostał piłkę na piątym metrze, nie miał wokół siebie żadnego rywala, ale fatalnie pudłuje!

3
3
1
1
1'

Pierwsza akcja Pogoni, Zahović urwał się obrońcy po prawej stronie, wbiegł w pole karne, ale zagrywał piłkę zbyt blisko Abramowicza i ten spokojnie interweniował.

4
1
1
1'