5
3
3
89'

Miał swoją szansę John Yeboah. Po jego akcji piłka przeleciała tuż obok bramki Jagiellonii.

6
6
7
4
3
87'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

12
7
3
6
7
88'
87'

Zawodnicy Jagiellonii domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką.

2
4
2
1
1
88'
86'

Jagiellonia w końcówce meczu będzie grała w osłabieniu. Po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Nene.

3
3
1
2
85'
6
81'

Śląsk rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii i szuka swojej okazji na gola.

6
4
1
2
2
78'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował jeden z zawodników Śląska.

2
3
5
2
2
77'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bogdan Tiru #25
2
2
1
77'

Pomocy medycznej potrzebuje Bogdan Tiru. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

1
2
1
2
72'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Śląska! Zawodnicy Jagiellonii oddawali strzały, które wrocławianie blokowali. Ostatecznie sędzia odgwizdał spalonego.

1
68'
68'
3
3
3
3
3
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Lewicki. Asystował mu Nene.

Po podaniu z głębi pola świetnie z około 15 metrów Jakub Lewicki przelobował bramkarza Śląska! Piękny gol i 2:2 we Wrocławiu!

Asysta:
18
12
2
2
9
65'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Tam doszło do sporego zamieszania, ale ostatecznie wrocławianie wybili piłkę.

2
1
1
2
3
61'

Mocny, ale jednak niecelny strzał zza pola karnego oddał Jesus Imaz.

3
4
1
1
2
59'
59'
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Samiec-Talar. Asystował mu Daniel Leo Gretarsson.

Patrick Olsen zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Tam piłkę zgrał Daniel Leo Gretarsson, a do bramki skierował ją Piotr Samiec-Talar.

18
8
3
5
8
56'

W polu karnym Śląska niecelnie strzelał Jesus Imaz.

2
1
2
2
3
55'

Po analizie VAR, nie ma rzutu karnego. Gramy dalej. Piłka dla Jagiellonii.

7
5
1
2
6
53'

Sędzia sam na monitorze ogląda sytuację, w której po starciu z Israelem Puerto padł Patrick Olsen.

6
2
3
3
1
52'

Analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Patrick Olsen był faulowany w polu karnym Jagiellonii.

7
2
1
1
50'
3
1
1
2
48'

W odpowiedzi z woleja z kilkunastu metrów niecelnie strzelał John Yeboah.

2
2
1
47'

W polu karnym Jagiellonii z ostrego kąta strzelał John Yeboah. Uderzenie było niecelne.

4
3
2
czas Druga połowa
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Asystował mu Piotr Samiec-Talar.

1:1! Piotr Samiec-Talar popisał się udanym dryblingiem w polu karnym Jagiellonii. Piłkarz WKS-u dograł do Petra Schwarza, a ten z kilku metrów uderzył nie do obrony pod poprzeczkę!

20
15
1
5
7
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
43'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Goście wybili piłkę.

5
3
4
1
43'
4
2
1
3
40'
5
2
3
4
38'

Niecelnie z dystansu strzelał Patrick Olsen. Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

1
2
3
1
1
35'

Efektowny strzał oddał Jesus Imaz! Piłka trafiła w poprzeczkę, chociaż sędzia i tak odgwizdał spalonego.

3
2
1
2
3
31'

W dobrej sytuacji znalazł się Victor Garcia. Strzelał z kilku metrów, ale Zlatan Alomerović obronił.

6
2
3
1
29'

Z pola karnego niecelnie strzelał Erik Exposito. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

3
4
3
3
4
27'

Jagiellonia oddaliła grę od własnego pola karnego. Spotkanie się wyrównało.

3
4
3
1
3
24'
GOOOOOOL!!!

Kapitalną indywidualną akcję przeprowadził Marc Gual. Napastnik Jagiellonii przejął piłkę na połowie WKS-u, minął zawodników Śląska i z pola karnego strzelił prosto do bramki. 1:0 dla Jagiellonii!

29
14
5
5
12
22'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Jesus Imaz.

4
4
4
2
1
20'

Kolejne minuty mijają. Wrocławianie częściej przy piłce. Gra toczy się na połowie Jagiellonii.

3
2
3
3
4
17'

Znów zawodnik Śląska padł w polu karnym Jagiellonii. Sędzia także i tym razem nakazał grać dalej.

8
4
4
2
3
15'

Zespołowa akcja Śląska. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania przed bramkę Jagiellonii.

3
4
2
2
3
10'

Zaskakujący strzał głową oddał Erik Exposito. Piłka przeleciała minimalnie obok bramki Jagiellonii.

5
3
2
3
2
10'

Śląsk w natarciu. Gospodarze szukają okazji na gola.

5
2
1
1
4
9'

Ładny, techniczny strzał z około 17 metrów oddał Erik Exposito. Znakomicie obronił Zlatan Alomerović!

4
1
3
2
1
8'

W polu karnym Jagiellonii padł jeden z zawodników WKS-u. Arbiter nakazał grać dalej.

4
2
3
1
1
5'

Po indywidualnej akcji z dystansu strzelał John Yeboah. Zlatan Alomerović nie dał się zaskoczyć.

5
2
2
1
3
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.