W Grodzisku Wlkp. gole nie padły. Górnik po serii porażek przełamał się.

1
4
3
90+2'

Zabrzanie jeszcze szukają dziury w obronie Warty, ale oddać strzału na bramkę Grobelnego nie potrafią.

7
3
2
3
4
90'

Grobelny niepewnie na przedpolu, ale bez konsekwencji, a do 2. połowy sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
4
2
1
89'

Cały czas gra toczy się głównie w środku pola. Niewiele z tego wynika.

5
4
4
4
8
86'
ŻÓŁTA KARTKA
6
1
1
3
4
84'

Dośrodkowanie z lewej strony. Bielica pewnie interweniował trzy metry od linii bramkowej.

5
2
1
2
2
82'
81'

Podolski do Włodarczyk, ale młody napastnik został zablokowany przez wracającego obrońcę.

3
2
4
4
78'
77'

Ostro w polu karnym zabrzan. Piłkarze potrzebują momentu na dojście do siebie.

2
2
4
2
2
76'

Dwa uderzenia graczy Warty w ostatnim momencie zablokowali Paluszek oraz Emil Bergstrom!

3
3
3
2
1
73'

Po dośrodkowaniu Włodarczyk z dwóch metrów wbił piłkę do siatki. Wcześniej jednak dogrywający Amadej Marosa był na spalonym.

6
4
3
1
7
71'

Kopczyński nadepnął Janżę, który odczuł wejście rywala.

3
3
3
70'

Trwa walka w środku pola. Piłkarscy pasjonaci zapewne szaleją ze szczęścia. My marzymy o czymś więcej.

3
3
68'
5
4
2
1
1
67'
67'
64'

Bielica wybił piłkę na piąty metr. Uderzał głową Zrelak, ale po głowie obrońcy piłka tuż obok słupka wyszła na korner!

3
4
1
1
63'
63'
62'

Zabrzanie zmarnowali dobrą szansę, ale wcześniej był spalony.

1
3
1
1
1
61'

Niewiele ponad dwa kwadranse do końca. Nikt nie zamierza ruszać do zdecydowanego ataku. Szkoda.

3
1
1
1
58'

Coraz więcej wskazuje na to, że ten, kto jako pierwszy strzeli gola, ten zwycięży.

3
1
2
1
55'

Spróbowała Warta. Miguel Luis w polu karnym został zablokowany.

1
1
3
1
1
54'

Gra częściej toczy się na połowie Warty. Wciąż możemy narzekać na brak uderzeń.

1
2
1
52'

Składna akcja Górnika. Brakowało dokładnego ostatniego podania.

1
1
2
3
49'

Goście starali się zaatakować lewą stroną, ale efektem tylko rzut rożny. Zabrzanie szybko wznowili grę, a to nie był dobry pomysł.

3
1
1
48'

Od początku 2. połowy gra toczy się w środku pola. Kto pierwszy ruszy na rywala?

2
3
3
1
czas Druga połowa
komentarz

Kilka okazji było, ale do przerwy goli brak. Mamy nadzieję na ciekawszą 2. połowę potyczki w Grodzisku.

1
1
3
3
4
43'

Warta sprytnie rozegrała rzut rożny, ale nadziała się na kontrę. Brakował asekuracji i przez pół boiska Kanji Okunuki biegł na bramkę Grobelnego. Nie podawał do partnera, ale uderzył. Obok!

3
6
5
2
4
42'

Bielica minął się z piłką. Na swoje szczęście bez konsekwencji. Będzie rzut rożny dla Warty.

2
2
3
40'

W końcu sędzia sięgnął do kieszonki. Dla Paluszka oznacza to zawieszenie w kolejnym meczu.

4
2
5
6
38'

Górnik stara się atakować. Warta cofnęła się, w ostatnich minutach gospodarze nie byli w stanie skontrować zabrzan.

7
5
4
35'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na piąty metr. Główkował Paluszek, ale trafił jedynie w boczną siatkę! To powinien być gol!

5
7
2
3
3
32'

W ostatnich minutach uaktywnili się zabrzanie. Cały czas do szczęścia brakuje okazji bramkowych, soczystych strzałów, spięć podbramkowych.

6
8
2
2
3
29'

Warta stara się grać szybciej. Wszystko jednak dziele się daleko od bramki.

1
1
3
4
27'

Strzał z pola karnego Grzesika został zablokowany. Poprawka Kupczaka poszybowała ponad poprzeczką.

2
3
4
2
3
25'

Ostro w środku pola potraktowany został Zrelak. Jak na razie kartki nie ma, ale za moment już będzie.

1
2
1
2
3
25'

Niewiele emocji w Grodzisku. Zgłodnieliśmy. Marzy nam się hamburger domowej roboty.

1
3
1
1
22'

Zabrzanie mają pretensje do siebie. Zabrakło spokoju, sędzia odgwizdał spalonego.

4
2
3
3
19'

Pozamykane strefy, niewiele miejsca na boisku. Czekamy na pierwszy błąd i być może gola.

2
2
1
1
2
17'

To mogła być groźna akcja Warty. Zabrakło jednak dokładności w końcowej fazie i piłkę przejęli goście.

3
3
2
1
15'

Kwadrans za nami. Teraz to Górnik dłużej utrzymuje się przy piłce.

5
5
12'

Szybkie wyjście zabrzan po wybiciu Bielicy. Grobelny wybiegł przed pole karne i głową przerwał akcję.

5
2
2
2
10'

Miguel Luis dośrodkował na piąty metr. Do piłki doszedł Zrelak, ale skiksował. A wystarczyło dołożyć nogę!

4
3
1
1
7'

Optyczna przewaga należy do Warty, ale nie ma przełożenia na okazje bramkowe.

2
1
1
3'

Pierwszy rzut rożny w meczu. Dośrodkowali gospodarze. Powstało małe zamieszanie, sędzia w końcu dostrzegł spalonego.