1
1
1
90+4'

Irytują się gracze Pogoni. Stres nie jest dobrym doradcą. Wiele wskazuje na to, że mecz zakończy się remisem.

7
6
5
4
11
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
2
2
90+2'
5
3
1
4
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

11
2
3
3
5
89'

W polu karnym znalazł się Grosicki, strzał głową był niecelny.

5
7
1
3
4
88'

Zbyt nerwowo grają Portowcy. Tak było przed momentem, kiedy niedokładnie zagrywał Kowalczyk.

2
2
1
1
1
85'
2
12
2
19
85'
85'
84'

W bramkach 1:1, w żółtych kartkach (dla piłkarzy) 2:5. Portowcy cały czas w ataku.

4
2
1
1
82'

Pogoń szuka zwycięskiej bramki. Gliwiczanie skupiają się na defensywie. Do końca jeszcze jednak trochę czasu pozostało. Przed momentem strzał Zahovicia był niecelny.

2
5
1
3
3
81'
79'

Wchodzimy w decydujące minuty dla losów meczu. Która z drużyn zaryzykuje?

4
4
2
1
77'
2
1
2
75'

Na strzał zdecydował się Wahan Biczachczjan, piłka jednak poszybowała ponad bramką.

2
2
3
1
72'

W ostatnich minutach obserwujemy festiwal żółtych kartek oraz festiwal złych zagrań. Kto zachowa więcej spokoju, ten wygra. Czasu na to obie drużyny mają coraz mniej.

1
2
69'

Najpierw groźnie było pod bramką Pogoni, jednak Zahović nie zdołał dojść do piłki. Po chwili po drugiej stronie boiska akcję gliwiczan zatrzymali gospodarze.

2
1
1
1
70'
3
3
1
67'

Zbyt dużo niedokładności w grze obu drużyn w ostatnich minutach. Liczymy jeszcze na emocje w Szczecinie.

2
1
69'
2
1
64'
5
2
1
4
64'
3
1
2
1
62'

Pogoń szuka kolejnej bramki. Piast zwalnia grę. Remis satysfakcjonuje gości.

4
1
1
1
2
60'
60'
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Asystował mu Luka Zahović. Wydawało się, że Piast ma grę pod kontrolą. Jednak dobra akcja Pogoni i już mamy remis. Zahović zagrał do Jeana Carlosa, a ten uderzył nie do obrony! 1:1!

33
17
2
4
4
55'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Czerwiński, ale uderzył ponad bramką.

1
1
1
54'

Błąd na przedpolu popełnił Stipica. Piast mógł podwyższyć na 2:0, ale gościom zabrakło spokoju.

1
1
52'

A teraz ucierpiał Chrapek. Gracze z Gliwic jeszcze zamarzyli o rzucie karnym, ale sędzia szybko podjął decyzję. Gamy dalej.

3
1
2
3
87'
51'

Problemy miał Katranis, ale zawodnik Piasta już doszedł do siebie.

4
3
1
48'

Akcje Portowców stara się napędzać Kamil Grosicki. Goście jednak są świadomi skąd płynie największe zagrożenie i skutecznie blokują pomocnika.