2
90+5'
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Żurawski. Asystował mu Adam Zrelak. Świetne podanie w pole karne i Żurawski płaskim strzałem zamyka ten mecz!

37
21
6
3
6
90'

Doliczone 9 minut.

4
3
10
2
2
90'

Przekombinował Zrelak w polu karnym, ale Warta utrzymała się przy piłce.

3
1
3
89'

Niebywałe jest to, że Jagiellonia, która przegrywa od ponad 20 minut, nie potrafi w żaden sposób odpowiedzieć.

7
3
1
4
88'

Dośrodkowanie Zrelaka w ostatniej chwili przeciął Puerto.

1
1
3
85'
85'

Ciężko powiedzieć z jakim planem przyjechała Jaga do Grodziska Wielkopolskiego. Nic w jej grze się nie układa.

3
1
85'
ŻÓŁTA KARTKA
Jagiellonia Białystok
1
1
82'

Nieźle do strzału złożył się Kopczyński, ale pewnie piłkę złapał Alomerović.

5
3
2
2
80'

Ivanov wyłożył piłkę do Żurawskiego, ale ten huknął nad poprzeczką.

1
2
1
2
80'

Tiru sfaulował Żurawskiego.

1
2
80'
#0
3
78'

Z dystansu uderzył Nene. Ponad bramką.

2
3
1
77'
76'

Imaz łatwo grał Kupczaka pod linią końcową i wstrzelił piłkę przed bramkę. Obrońca wybił ją poza boisko.

6
1
3
75'

Nie potrafi zareagować Jaga. Warta, która nie rozgrywa wielkiego meczu, spokojnie kontroluje boiskowe wydarzenia.

8
1
1
1
72'

Zmiana decyzji, nie ma karnego!

12
9
3
5
22
71'

Sędzia biegnie do monitora.

5
3
4
3
6
70'

Rzut karny dla Warty! Tiru powalił Zrelaka!

15
3
3
6
66'

Oby ta bramka otworzyła nam to spotkanie. Jagiellonia musi zmienić sposób swojej gry i ruszyć do przodu.

4
6
2
3
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dimitrios Stavropoulos. Asystował mu Jan Grzesik. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkować chciał Grzesik, ale wyszło z tego podanie. Stavropoulos dołożył tylko nogę i otworzył wynik meczu.

26
9
2
2
10
64'

Warta w dalszym ciągu ma przewagę. Problem w tym, że nie wynika z tego kompletnie nic.

5
2
2
62'

Zrelak złożył się do strzału z narożnika pola karnego i była to fatalna decyzja.