Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
2
86'

Widzew, który ma wysokie prowadzenie, stara się już tylko kontrolować boiskowe wydarzenia i zabezpieczać dostęp do własnej bramki.

7
3
1
1
76'

17 180 widzów ogląda na żywo mecz Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin.

5
1
73'

Bezpańską piłkę opanował Kacper Bieszczad i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

69'

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez Sofascore
2
1
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marek Hanousek. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski.

Widzew Łódź prowadzi już 3:0! Bartłomiej Pawłowski zagrał piłkę na 17. metr do Marka Hanouska, który przymierzył w "okienko" bramki Zagłębia.

13
10
1
2
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ernest Terpiłowski.

1
3
3
64'

Bartłomiej Pawłowski uderzył bardzo niecelnie z rzutu wolnego.

1
1
63'

Czas ucieka, a Miedziowi na razie nie potrafią zagrozić bramce strzeżonej przez Henricha Ravasa.

5
3
60'

Sędzia Tomasz Musiał odgwizdał rzut wolny dla Zagłębia.

1
2
59'

Głośny doping kibiców Widzewa Łódź, którzy odpalili race i zadymili murawę.

3
2
57'

Łodzianie dobrze się ustawiają i nie pozwalają swoim rywalom na zbyt wiele.

3
1
1
53'

Bartłomiej Pawłowski znalazł się na pozycji spalonej.

1
1
1
1
52'

Świetna akcja gospodarzy zakończona celnym, groźnym strzałem Mato Milosa. Świetną interwencją w tej sytuacji popisał się Kacper Bieszczad.

1
1
51'

Widzew cofnął się i czeka na ruch ze strony Zagłębia Lubin, które musi odrabiać straty.

3
3
1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
2
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ernest Terpiłowski. Asystował mu Jordi Sanchez.

Widzew Łódź wygrywa już 2:0! Jordi Sanchez z łatwością ograł Jarosława Jacha i zagrał piłkę wzdłuż linii końcowej boiska, zaś formalności z najbliższej odległości dopełnił Ernest Terpiłowski.

12
8
2
1
3
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin.

4
4
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
1
2
1
1
44'

Łodzianie nie forsują tempa, czekając na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

5
2
1
1
3
41'

Nieudane zagranie jednego z piłkarzy gości i aut będzie miała miejscowa ekipa.

5
3
1
2
2
39'

Bardzo niecelnie uderzył Koki Hinokio i piłkę do gry wprowadzi Henrich Ravas.

5
3
1
1
36'

Bartosz Kopacz zatrzymał szarżującego Bartłomieja Pawłowskiego i do ofensywy może przejść Zagłębie.

1
1
1
5
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił z rzutu karnego Martin Kreuzriegler. Kacper Bieszczad ruszył w drugą stronę. Widzew Łódź prowadzi 1:0!

22
8
2
7
32'

Będzie powtórka rzutu karnego, gdyż piłkarze za szybko wbiegli w pole karne, co potwierdził wóz VAR.

13
5
1
6
31'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola z rzutu karnego! Marek Hanousek! Kacper Bieszczad popisał się dobrą interwencją.

Widzew Łódź
6
5
4
6
12
30'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką po strzale Ernesta Terpiłowskiego we własnym polu karnym otrzymał Guram Giorbelidze. Arbiter odgwizdał "11" dla Widzewa.

2
1
1
1
28'

KGHM Zagłębie Lubin spokojnie konstruuje swój atak pozycyjny.

3
1
1
26'

Tabela LIVE PKO Ekstraklasy:

1
24'

Nieudany atak Miedziowych i grę od własnej bramki rozpocznie Henrich Ravas.

2
1
2
22'

Koki Hinokio został zablokowany i będzie korner dla przyjezdnych.

2
1
21'

Świetnie sprzed pola karnego uderzył Damjan Bohar, ale piłkę na rzut rożny zdołał wybić Henrich Ravas.

2
1
1
20'

Kacper Bieszczad pewnie złapał piłkę dośrodkowaną z prawej strony pola karnego.

2
18'

Mocno, jednak niecelnie z dystansu strzelił Martin Kreuzriegler.

1
1
16'

Celnie uderzył Bartłomiej Pawłowski, ale piłkę z linii bramkowej wybił Guram Giorbelidze. Gospodarze znów byli bliscy wyjścia na prowadzenie w tej konfrontacji.

2
1
1
16'

Na boisku sporo walki, nikt nie odstawia nogi. Przy futbolówce znajdują się goście.

2
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
1
12'

Zagłębie próbowało odważniej zaatakować prawym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

3
1
7'

Z narożnika pola karnego w poprzeczkę huknął Bartłomiej Pawłowski! Piłka odbiła się od aluminium i wyszła poza linię końcową boiska.

2
1
2
6'

Faulowany był Mato Milos i będzie rzut wolny dla Widzewa.

1
4'

Na razie początek spotkania należy do łodzian, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

2
1
1
1
2
2'

Gospodarze wymieniają kolejne podania na połowie rywala.

1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin?