1
87'
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Marc Gual. Kontra gospodarzy zamykająca mecz. Gual w polu karnym do Imaza, a ten spokojnie do siatki na 4:1!

Jagiellonia Białystok
22
21
4
2
3
82'

Mocny strzał oddał Łukowski, piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
4
2
2
2
79'
79'
79'

Mocny strzał Imaza z pola karnego. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

5
7
1
1
3
77'

Korona zaczyna ryzykować, szuka gola kontaktowego. Jagiellonia mądrze utrzymuje się przy piłce. Czas płynie.

9
4
2
74'

Łukowski uderzał z siedmiu metrów. Alomerović uratował Jagiellonię!

11
5
1
1
73'

Nastić do Guala, strzał z pierwszej piłki odbił Forenc!

2
2
3
5
70'
69'

Gospodarze mają coraz więcej miejsca z przodu i starają się to wykorzystać.

7
2
1
1
66'

Ronaldo Deaconu oddał mocny strzał, Alomerović z dużymi problemami, ale obronił.

6
2
2
2
65'

Z pola karnego uderzył Cernych, ale kilka metrów ponad bramką.

6
10
1
1
2
64'

Cały czas Korona nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać pod bramką gospodarzy. Minuty płyną.

4
2
63'
63'
63'
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Mocny strzał Cernycha w środek bramki. Forenc bez szans i już raczej po emocjach. 3:1!

13
12
1
5
24
61'
ŻÓŁTA KARTKA
Korona Kielce
5
5
1
6
60'

Ręką zagrał Podgórski i sędzia podyktował drugi rzut karny dla gospodarzy.

6
4
2
1
60'

Dwa kwadranse do końca spotkania. Jagiellonia cały czas w ataku. Korona nie ma pomysłu na zagrożenie miejscowym.

3
2
1
2
57'

Kolejna próba w meczu Guala. Tym razem dość wysoko ponad bramką Korony Kielce.

1
1
1
3
54'

To mogła być groźna kontra Jagiellonii. Zabrakło jednak dokładności i piłkę przejęli kielczanie.

4
2
3
2
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Gual. Pewny strzał Guala. Bramkarz zmylony i Jagiellonia prowadzi 2:1!

18
12
2
6
26
50'

Sporo czasu potrzebował sędzia i wskazał na rzut karny dla Jagellonii!

8
7
5
9
7
48'

Coś się dzieje. Sędzia jest przy monitorze. Ręką zagrał Petrow. Będzie rzut karny?

3
4
1
2
1
46'

2. połowę od niecelnego uderzenia z ok. 18 metrów rozpoczął Gual. Do szczęścia trochę zabrakło.

2
1
1
1
czas Druga połowa
komentarz

Marc Gual w przerwie w rozmowie ze stacją Canal+ stwierdził, że nie widział sytuacji i nie był świadomy, że piłkę należy oddać.

4
1
1
1
1
komentarz

W Białymstoku do przerwy remis 1:1. Gol dla gości przejdzie do historii.

2
2
2
1
5
45'

3
3
2
1
1
45+1'
1
1
1
2
6
43'

Technicznie z ok. 30 metrów uderzył Podgórski. Alomerović zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

4
1
2
2
39'

Trochę opadły emocje. Zespoły wyraźnie potrzebują przerwy i ponownej koncentracji.

1
1
2
2
37'

Wcześniejsza sytuacja na boiskach niezbyt często spotykana. Teraz wracamy już do emocji meczowych. W ataku Korona.

2
1
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Jagiellonia oddała gola Koronie. Wszystko przez to, że wcześniej gospodarze nie oddali piłki kielczanom. Na boisku leżał Gual, goście piłkę wybili. Po chwili z autu zagranie do Guala i doszło do akcji, którą wcześniej opisaliśmy. Po wznowieniu gry od środka z piłką ruszył nieatakowany Łukowski i uderzył do siatki. 1:1.

10
5
3
6
11
32'

Nerwowo na murawie po bramce dla gości. Agresywnie zachowywał się Romanczuk, który szukał zaczepek. Nie znalazł, ale kartki dostali inni gracze.

2
1
1
1
32'
4
4
1
32'
3
2
1
1
5
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Prikryl. Piłka w bramce gości. Z piłką w pole karne wpadł Gual, strzał Cernycha odbił Forenc, dobitka Prikryla wpadła do bramki. 1:0!

14
9
1
5
6
30'

Wysoki pressing kielczan, białostoczanie mają problemy z wyprowadzeniem akcji.

1
1
1
2
28'

Sporo walki w meczu. Żadna z drużyn nie odpuszcza. Pierwszy gol w potyczce na pewno dodałby kolorytu potyczce.

1
1
1
1
25'

Imaz przed szansą, ale Hiszpan źle uderzył w piłkę. Pewnie interweniował Forenc.

1
3
22'

Gual zwiódł w polu karnym rywala. Uderzył między nogami Balicia. Piłka odbiła się od słupka i wyszła na rzut rożny.

4
5
2
19'

Dobrze między słupkami zachował się Forenc, który odbił strzał z ośmiu metrów Prikryla.

1
1
1
2
16'

Po rzucie rożnym piłka spadła na klatkę piersiową Balicia, obrońca zaskoczony sytuacją.

1
1
1
1
15'

Kwadrans za nami. Wyrównane spotkanie w Białymstoku. Zespoły szukają swojej szansy.

1
1
12'

Szykawka przed dobrą okazją, ale Białorusin skiksował. Powinno być dużo groźniej pod bramką gospodarzy.

1
2
1
10'

Gra przeniosła się do środka pola. Mniej dzieje się pod bramkami. Początek zaostrzył apetyty.

1
1
7'

Słuchamy wynurzeń telewizyjnych ekspertów. Dobrze, że jest opcja "wycisz". A na boisku akcja za akcję. Ciekawe pierwsze minuty.

2
2
1
5'

A teraz znowu kielczanie. W świetnej sytuacji znalazł się Łukowski. Alomerović nogą odbił piłkę.

4
1
4'

Odpowiedź gospodarzy. Mocny strzał z dystansu Pospisila, bramkarz Korony na posterunku.