Cracovia
komentarz

Cracovia pokonała w Radomiu Radomiaka 2:0.

90+1'

Maurides uderzył z rzutu wolnego, piłka uderzyła w słupek! Niewiele brakowało gospodarzom do szczęścia.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

89'

Próba kontry Cracovii, ale zabrakło dokładności. Piłkę przejęli gracze Radomiaka.

86'

Cele zderzył się z rywalem. Pojawiła się krew. Trzeba połatać i pocerować.

85'

Zgranie do Kakabadze, ten uderzył z linii pola karnego. Do szczęścia zabrakło metra.

80'
ŻÓŁTA KARTKA
#0
Cracovia
80'

Cele dogrywał w pole karne, piłkę wybili obrońcy. Radomiak jeszcze szuka nadziei

80'
#0
Cracovia
79'
#0
Cracovia
65'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
76'
#0
#0
75'

Sędzia "wynagrodził" ostrą grę gracza gospodarzy.

74'

Strzał Mauridesa odbił Niemczycki, po chwili złapał piłkę, ale został kopnięty przez rywala.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Benjamin Kallman. Asystował mu Otar Kakabadze. A jednak Cracovia zamyka mecz! Kakabadze do Kallmana, a ten w sytuacji sam na sam uderzył do bramki! 0:2!

#0
Cracovia
Asysta:
#0
72'

Cracovia cały czas pogubiona. Goście nie potrafi wykorzystać faktu, że jest ich więcej na boisku. Radomiak ambitnie, gospodarze już nie mają nic do stracenia.

69'

Gospodarze grając w osłabieniu zaczęli grać dużo lepiej, niż w momencie kiedy byli w komplecie.

66'

Machado uderzał z pięciu metrów! Niemczycki kapitalnie w bramce Pasów!

65'
#0
#0
65'

Maurides do Machado, a ten miał sporo czasu i miejsca, ale z siedmiu metrów uderzył daleko od celu!

63'

Dwa próby Mauridesa, piłką dwukrotnie zablokowali obrońcy.

62'

Radomiak gra w osłabieniu, ale ambitnie stara się szukać wyrównania. Jednak cały czas gospodarze bez dogodnej szansy.

60'
59'
56'

Chodzą za sędzią gracze Radomiaka. Czy coś wskórają? Sytuacja trochę dyskusyjna, ale arbiter na pewno się wybroni.

55'
CZERWONA KARTKA

Faul taktyczny i Radomiak w dziesiątkę! Obrońcy uciekał Myszor i został podcięty.

52'

To już 4. kartka w meczu. Trzecia dla gracza Pasów.

#0
Cracovia
51'

Myszor dogrywał z rzutu wolnego, ale inaczej chciał, a inaczej wszystko wyszło. Od bramki Radomiak.

48'

Z ok. 16 metrów obok słupka uderzył Leandro. Będzie jeszcze rzut rożny dla Radomiaka.