(2:2)
Zakończony
Miedź Legnica
komentarz

Legia przegrywała z Miedzią 0:2, ale pokonała beniaminka 3:2. Bardzo dobry mecz w Warszawie.

23
10
2
1
2
90+5'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. Miedź bezradna. Goście swoje momenty mieli wcześniej. To było za mało, aby zapunktować w stolicy.

30
16
1
7
6
90+4'
90+3'

Kolejny wolej Mladenovicia. Tym razem w kosmos.

8
8
3
4
5
90+2'

Legia prowadzi i atakuje. Miedź nie jest w stanie przedostać się pod bramkę gospodarzy.

25
11
3
5
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

15
12
7
7
11
90'

Strzał oddał Muci, Lenarcik na dwa razy, ale piłkę złapał.

17
9
8
6
7
88'
12
5
4
3
2
84'

Legia ma spotkanie pod kontrolą. Miedź gra w osłabieniu nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

26
12
1
4
7
81'
80'

Josue uderzył z woleja, piłką sprzed linii bramkowej wybił obrońca. Mogło być po meczu.

15
6
3
6
7
78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Zawodnik Miedzi wściekły rzucił bidonem. Arbiter od razu wyciągnął kartkę. Naszym zdaniem trochę sędzia przesadził. To nie są szachy. Tutaj są emocje.

24
13
5
9
11
77'

Głową z Augustyniakiem zderzył się Zapolnik. Rezerwowy Miedzi ucierpiał.

2
3
7
5
3
75'

Kwadrans do końca. Legia prowadzi, ale trzech punktów na pewno jeszcze pewna być nie może.

7
6
4
1
3
74'
73'
2
6
4
2
1
72'

Legia po chwilowej niemocy przejęła piłkę i stara się ją dość długo rozgrywać.

12
6
1
5
7
70'

Chuca skierował piłkę do bramki, sędzia jednak uznał, że wcześniej zagrał ręką! Do tego jeszcze wcześniej był spalony.

11
9
2
6
16
69'

Carlitos znalazł miejsce do strzału. Lenarcik zdołał sparować piłkę. Po drugiej stronie, Miedź powoli budzi się.

10
10
4
1
67'

Jeszcze Miedź szuka gola. Chuca uderzył z ok. 15 metrów. Dokładnie tam, gdzie stał Tobiasz.

2
2
6
7
2
66'

Legia Warszawa pod bramką Miedzi. Goście opadli z sił i nie potrafi skontrować Wojskowych.

8
6
1
4
3
64'
64'

Legia w ataku, szuka czwartego trafienia.

12
8
4
1
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Rosołek uciekał zawodnikowi Miedzi i ten go sfaulował.

11
9
2
6
2
59'

Miedź powtarza swoje błędy z poprzednich meczów. Błędy w ustawieniu, błędy w kryciu i w efekcie z 2:0 zrobiło się 2:3.

13
8
2
6
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Paweł Wszołek. Wszołek na drugą stronę pola karnego do Mladenovicia. Ten miał sporo czasu i miejsca, więc pięknie uderzył z woleja! 3:2!

47
21
4
16
26
53'

Carlitos sam na sam z Lenarcikiem. Piłkę nogą odbił bramkarz! Legia powinna prowadzić!

22
19
9
10
4
52'

Mocny strzał oddał Matynia. Piłka poszybowała ponad bramką. Miedź szuka trzeciego gola.

10
7
3
4
51'

Miedź stara się grać wysoko. W 1. połowie przyniosło to efekt, później zabrakło sił.

7
10
1
2
3
49'

Sędzia ma problemy z łącznością. Trzeba poskładać "druciki", itd.

3
7
3
3
4
46'

I już mamy strzał. Z ok. 18 metrów groźnie uderzył Rosołek. Lenarcik na raty, piłkę w końcu złapał.