Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Bortniczuk. Asystował mu Nene.

Jagiellonia Białystok doprowadziła do remisu 1:1! Nene zgrał piłkę głową do Macieja Bortniczuka, który pewnym strzałem lewą nogą z kilku metrów pokonał Kacpra Bieszczada.

Jagiellonia Białystok
Asysta:
15
13
1
3
84'

Skutecznie w obronie zagrał Guram Giorbelidze, który przerwał atak "Jagi" prawą flanką.

1
1
3
82'

4951 widzów ogląda na żywo mecz KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok.

1
1
1
80'

Minimalnie niecelnie na lubińską bramkę uderzył Maciej Bortniczuk.

2
2
1
75'

Łukasz Łakomy znalazł się na pozycji spalonej.

1
2
1
74'

Bezpańską piłkę opanował Kacper Bieszczad i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

1
2
72'

Faulował Łukasz Łakomy i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości.

1
1
70'

Damjan Bohar uderzył z powietrza z pola karnego, ale niecelnie i grę rozpocznie Zlatan Alomerović.

2
1
69'

Białostoczanie wyglądają wciąż bardzo słabo i mają problem z wymianą kilku celnych podań.

1
1
2
67'

Tornike Gaprindaszwili strzelił sprzed pola karnego, jednak piłka minęła bramkę strzeżoną przez Alomerovicia.

1
1
66'

Tabela PKO Ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
1
64'

Szarżował Tornike Gaprindaszwili i oddał celny strzał, ale tym razem nie dał się zaskoczyć Zlatan Alomerović.

62'

Jesus Imaz znalazł się na pozycji spalonej.

1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Makowski.

KGHM Zagłębie Lubin wyszło na prowadzenie 1:0! Z lewego skrzydła dośrodkowywał Tomasz Makowski i ... piłka po odbiciu się od murawy wpadła do bramki. Wydaje się, że w tej sytuacji zdecydowanie lepiej powinien zachować się Zlatan Alomerović, bramkarz gości.

KGHM Zagłębie Lubin
1
1
1
3
6
54'

Niecelnie z około 14 metrów huknął Damjan Bohar.

2
1
53'

Gospodarze próbowali się przedrzeć pod pole karne Jagiellonii prawym skrzydłem, ale bez powodzenia.

2
1
51'

Lubinianie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

1
1
Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
47'

Z rzutu wolnego uderzył Filip Starzyński, a piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović.

1
1
46'

Początek drugiej odsłony potyczki KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok.

1
42'

Piłkarze z Białegostoku wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

1
1
1
40'

Nieudany atak w wykonaniu białostoczan i grę rozpocznie Kacper Bieszczad.

2
2
38'

Damjan Bohar strzelił zbyt lekko z dystansu, a wobec tego bez większych problemów piłkę opanował Zlatan Alomerović.

2
1
37'

Zlatan Alomerović popisał się skuteczną interwencją i będzie korner dla gospodarzy.

1
36'

Filip Starzyński uderzył bardzo mocno z narożnika pola karnego, ale niecelnie.

1
1
1
33'

Nieczysto w piłkę uderzył Jesus Imaz, dzięki czemu futbolówkę chwycił Kacper Bieszczad.

1
31'

Płasko z około 12 metrów przymierzył Łukasz Łakomy, jednak futbolówkę bez problemów złapał Zlatan Alomerović.

1
29'

Faulował Taras Romanczuk i będzie rzut wolny dla drużyny z Lubina.

1
1
1
1
27'

"Jaga" wykonywała rzut rożny, lecz nie była w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

4
3
23'

Kacper Chodyna huknął z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović.

2
1
22'

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

1
20'

Ładna, szybka akcja przyjezdnych, która zakończyła się niecelnym uderzeniem Fiodora Cernycha sprzed pola karnego.

2
19'

Miedziowi atakowali lewym skrzydłem, jednakże bez powodzenia i futbolówkę do gry wprowadzi Zlatan Alomerović.

1
1
17'

Zespół z Białegostoku spokojnie buduje swój atak pozycyjny.

2
1
15'

Damjan Bohar w sytuacji sam na sam ze Zlatanem Alomeroviciem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
1
1
13'

Niecelny strzał na bramkę Jagiellonii oddał pomocnik gospodarzy, Filip Starzyński.

2
2
1
1
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
2
10'

Tomas Prikryl został złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
8'

Nieudana akcja białostoczan i grę od własnej bramki rozpocznie Kacper Bieszczad.

1
1
4'

Arbiter odgwizdał pozycję spaloną jednego z zawodników gości.

1
1
2'

Jakub Lewicki wprowadził piłkę do gry, wyrzucając ją z autu.

1
1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok?
Wygra KGHM Zagłębie Lubin
Będzie remis
Wygra Jagiellonia Białystok
1
11:57

Konfrontację poprowadzi sędzia Tomasz Musiał.

1
11:57

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 12:30.