1
3
4
87'

W polu karnym Widzewa strzelał Michał Skóraś. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki gości.

5
6
1
8
5
85'

Lipski zagrywał z rzutu wolnego, a piłkę wybił Mikael Ishak.

18
8
1
4
1
84'

Będzie rzut wolny dla Widzewa. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
6
3
6
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Heorhij Citaiszwili. Heorhij Citaiszwili przejął piłkę na połowie Widzewa, dograł do Ishaka, a ten pewnie wykorzystał swoją sytuację! 2:0!

87
38
5
3
10
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Mikael Ishak. Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Amaral. Piłka przy słupku wpadła do bramki. 1:0 prowadzi Lech Poznań!

91
41
8
8
12
76'

Widzew cały czas dobrze zorganizowany jest w defensywie i nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

2
2
73'

W ostatnich minutach groźnie zaatakował Widzew. Kilka ciekawych akcji gości, ale nie ma zmiany wyniku.

6
3
1
4
73'
71'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Widzewa. Łukasz Zjawiński przejął piłkę na połowie Lecha, ale w ostatniej chwili znakomicie w defensywie interweniował Filip Dagerstal.

4
1
1
69'

Lech rozgrywa piłkę na połowie Widzewa, ale gospodarzom brakuje dokładności.

1
3
1
65'

Z około 20 metrów minimalnie niecelnie strzelał Michał Skóraś.

3
1
2
2
63'
63'
61'

Po zagraniu ze skrzydła mocny, ale i niecelny strzał z kilku metrów oddał Filip Szymczak.

1
2
2
2
61'
ŻÓŁTA KARTKA
2
2
2
3
6
59'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha. Zbyt mocno dośrodkował jednak Joel Pereira.

1
1
2
56'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

2
3
53'

Joel Pereira zagrywał w pole karne Widzewa. Pewnie interweniował Henrich Ravas.

2
2
52'
4
1
51'

Słupek uratował Lecha przed stratą gola. Po dośrodkowaniu minimalnie niecelnie główkował Danielak.

1
2
3
2
2
51'

Goście chcieli zaskoczyć Widzew strzałami z dystansu. Piłka nie wpadła jednak do bramki gospodarzy.

1
2
49'

Świetnie dogrywał Pereira, strzelał głową Amaral, a znakomicie obronił Henrich Ravas.

2
1
1
47'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Widzewa. Niecelnie główkował Filip Szymczak.

1
1
1
1
czas Druga połowa
45+3'

Z dystansu strzelał Jesper Karlstrom. Uderzenie zablokowane. Do piłki dopadł jeszcze Michał Skóraś, ale zabrakło już dokładnego dogrania.

3
4
1
4
3
45'

Doliczone cztery minuty.

6
5
1
1
1
44'

Z rzutu wolnego z około 17 metrów strzelał Barry Douglas. Piłka trafiła w mur.

3
2
2
3
43'

Po zagraniu ręką będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na strzał na bramkę Widzewa.

5
1
3
43'
Widzew Łódź
7
7
1
1
1
40'

Ciekawe dośrodkowanie Joel Pereiry. Piłkę wybił jednak Danielak.

2
1
2
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
1
39'

Mało ciekawej gry w ostatnich minutach.

1
1
1
35'

Z narożnika pola karnego Widzewa mocny, ale i niecelny strzał oddał Kristoffer Velde.

4
2
1
33'

Po rzucie rożnym zamieszanie przed bramką Lecha. Piętą strzelał Mateusz Żyro, lecz posłał futbolówkę obok bramki.

1
4
3
1
31'

Indywidualną akcję w polu karnym Lecha przeprowadził Fabio Nunes. Jego strzał w ostatniej chwili został przyblokowany przez zawodnika Lecha.

3
1
1
2
30'

Nika Kwekweskiri jeszcze raz strzelał zza pola karnego. Z problemami interweniował Henrich Ravas, a piłkę ostatecznie wybił jeden z obrońców.

2
1
1
1
2
29'

Bardzo mocny strzał z dystansu oddał Nika Kwekweskiri. Bramkarz Widzewa nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę.

1
1
1
28'

Widzew nieco śmielej ruszył do ataku, ale gra toczy się daleko od bramki Lecha.

2
2
1
26'

Po podaniu od Letniowskiego skrzydłem pobiegł Karol Danielak. Został jednak powstrzymany przez obrońców Lecha.

1
1
1
2
21'

Widzew solidnie prezentuje się w defensywie i rozbija ataki Kolejorza.

11
3
1
3
5
18'

Lech ma optyczną przewagę, ale jak na razie nie przekłada się to na sytuacje pod bramką przeciwnika.

2
1
3
1
1
14'

Kolejorz szuka okazji na gola. Lech rozgrywa piłkę na połowie rywala.

8
3
3
4
2
11'

Jesper Karlstrom dryblował w polu karnym Widzewa. Ostatecznie jednak piłkę przejął Henrich Ravas.

5
2
2
2
3
8'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Jednak zbyt mocne i zabrakło uderzenia na bramkę łodzian.

3
2
3
3
4
7'
6'

Filip Marchwiński na noszach opuścił murawę. Gra wznowiona.

2
1
2
6
11
3'

Filip Marchwiński raczej nie będzie mógł kontynuować gry i potrzebna będzie zmiana. Piłkarz Kolejorza ucierpiał w starciu z jednym z rywali.

2
1
2
6
14
2'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Lecha.

1
2
1
7
2'

Lech spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

5
3
czas Start meczu
17:29

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
3
16:39

- Nasz sparing, który graliśmy w czerwcu w Poznaniu pokazał, że można było z Lechem grać w piłkę, wychodzić spod pressingu i cieszyć się grą - mówi przed meczem z Kolejorzem Juliusz Letniowski, pomocnik Widzewa Łódź.

1
16:39

Tak dobrych nastrojów w Lechu jeszcze w tym sezonie nie było. Przed starciem z Widzewem Łódź trener John van den Brom przyznał, że wreszcie ma duże powody do optymizmu.

16:38

- Znamy swoją wartość i wierzę w pracę, którą wykonujemy - mówi przed meczem z Lechem Poznań trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź. Beniaminek PKO Ekstraklasy w ósmej kolejce rozgrywek zagra na terenie mistrza Polski.

1
Kto wygra mecz?
Lech Poznań
Widzew Łódź
Spotkanie zakończy się remisem
16:36

Spotkanie poprowadzi Damian Sylwestrzak.

16:36

Przed nami spotkanie Lech Poznań - Widzew Łódź. Początek meczu o godzinie 17:30. W tabeli PKO Ekstraklasy Lech ma siedem punktów, a Widzew 10.