Strzał rozpaczy piłkarzy Zagłębia. Daleko obok bramki Stipicy.

Kontra Pogoni! Popędził z piłką Fornalczyk, ale ostatecznie został zatrzymany czysto we własnym polu karnym.

71'
66'
64'
GOOOOOOL!!!

Ależ rozpędziła się Pogoń. Almqvist wykorzystał błąd Kopacza i pokonał bramkarza.

Pogoń Szczecin
10
8
1
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Pontus Almqvist. Co za akcja Pogoni! Co za akcja Almqvista. Szwed popędził sam na bramkę i wyłożył piętką piłkę do Grosickiego, który pokonał bezradnego Bieszczada. Asysta, jak niegdyś Guti...

12
8
1
58'

Odpowiada Bohar! Strzał Słoweńca, ale broni Stipica.

1
2
1
1
56'

Akcja indywidualna Almqvista. Uciekł Jachowi , ale strzał prosto w Bieszczada.

1
1
53'

Łęgowski strzela z dystansu, ale broni Bieszczad!

1
1
51'

Groźna akcja Pogoni, ale ostatnie podanie Jean Carlosa pozostawiało wiele do życzenia.

2
1
1
46'
46'

2
42'

Pogoń stara się "wygasić pierwszą połowę". Piłkarze gospodarzy klepią sobie spokojnie piłkę między sobą.

1
2
1
37'

Odpowiada Zagłębie! Strzał Adamskiego, ale prosto w dobrze ustawionego Stipicę.

2
2
1
33'

Grosicki domaga się rzutu karnego za zagranie ręką, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

1
4
30'

Dobry pressing w wykonaniu Pogoni, ale na końcu piłka wyszła poza linię bramkową. Ciekawa próba.

2
2
2
1
1
26'
GOOOOOOL!!!

Teraz Bieszczad nie dał już rady. Doskonały strzał Damiana Dąbrowskiego z dystansu. Piłka odbiła się od obu słupków i wpadła do siatki.

15
6
2
2
3
26'

Kolejna parada Bieszczada! Piękny strzał Łęgowskiego, piłka leciała prosto w okienko bramki, ale na posterunku golkiper.