1
7
15
90+2'

Kolejna akcja Stali i kolejny raz zbyt wiele nerwowości. W efekcie sędzia odgwizdał spalonego.

11
2
2
4
2
90+1'
5
3
2
6
18
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

3
2
2
8
89'

Atak Legii przerwany, sędzia dostrzegł spalonego. Coraz mniej czasu do końca. Stal bije głową w mur.

7
4
1
4
1
86'
3
2
7
7
85'

Jeszcze stara się Stal. Trochę chaotycznie, ale cały czas z szansami na uratowanie punktu.

1
2
3
1
83'

Kontra Legii, z lewej strony dośrodkował Mladenović, ale wprost w ręce Mrozka.

3
1
1
4
80'
80'

Szarżował Hamulić, który w końcu uderzył, ale ponad bramką.

3
1
77'

Powinno być 0:2! Najpierw na bramkę nie zdołał uderzyć Pich, po chwili strzał Josue odbił Mrozek. Poprawiał Rosołek, ale nie trafił z pięciu metrów w światło bramki!

8
11
2
13
12
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Robert Pich. A jednak Legia zadała cios! Pich na prawo do Carlitosa, ten wszedł z piłką w pole karne i strzałem z ostrego kąta pod poprzeczkę pokonał Mrozka! 0:1!

62
29
3
10
13
73'
72'
71'

Josue uderzył z rzutu wolnego. Wprost w mur.

2
2
3
6
69'

Nieporadnie zagrał Carlitos, jednak po chwili sfaulowany został Rosołek. Będzie rzut wolny dla gości.

4
1
1
3
4
69'
6
1
1
2
1
66'

Niebezpiecznie pod bramka Legii, Augustyniak w ostatnim momencie zdołał wybić piłkę. Na błąd już czekał Hamulić.

6
1
1
63'
63'
62'
61'

Wolski zatrzymał Baku, przy okazji doznał urazu. Kolejna przerwa w grze. Za moment w Legii pojawią się zmiany.

2
2
2
1
1
60'

Strzelał Wlazło, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, ale do bramki nie wpadła.

1
1
2
58'

Chcielibyśmy opisywać groźne akcje, strzały, spięcia. Jednak ich nie ma

1
2
1
55'

Stal rozgrywa piłkę, Legia czeka. W sumie wszyscy czekamy. Na co? Na emocje!

4
2
1
1
52'

Ucierpiał Jędrzejczyk. Zawodnik Legii doznał urazu kolana i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
3
50'

Po zmianie stron wciąż szału nie ma. Żadna z drużyn nie przyspieszyła tempa akcji.

1
47'

Kolejna próba w meczu w wykonaniu Mladenovicia. Ponownie daleko od celu.

2
1
46'

Hamulić w sytuacji sam na sam, ale był na spalonym. Do tego piłka padła łupem Tobiasza.