PKO Ekstraklasa: 5. kolejka
12 sie 2022 18:00
88'

Świetna akcja Dienga na lewej stronie. Senegalczyk minął dwóch zawodników i oddał strzał, który przeleciał jednak tuż obok słupka.

7
2
2
2
2
85'

Dośrodkowanie Poletanovicia na głowę Jacha z rzutu wolnego! Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki.

2
2
84'
ŻÓŁTA KARTKA
Miedź Legnica
1
1
1
82'
81'

Chyba jest wszystko w porządku, ponieważ obaj zawodnicy o własnych siłach opuścili murawę.

2
79'

Groźnie wyglądające zderzenie głowami Carlosa Julio i Chodyny. Obaj leżą na boisku.

2
76'

Faulowany Łakomy przed polem karnym Miedzi. To może być bardzo dobra okazja do strzelenia gola dla Miedziowych.

7
5
1
74'

Teraz to Miedź przeważa. Brakuje jednak konkretów, które dawałyby chociaż nadzieje na jeden punkt.

1
1
3
70'

Świetnie prawą stroną pognał Narsingh, który zagrał na jedenasty metr do Henriqueza. Zawodnik Miedzi uderzył z powietrza bardzo niecelnie.

1
69'
67'

Guram Giorbelidze faulowany na własnej połowie.

65'
63'

Groźna centra Starzyńskiego wybita przez Lenarcika. Zagłębie prezentuje się coraz lepiej z minuty na minutę.

61'

Kapitalne podanie Jacha do Chodyny, który przegrał pojedynek z Lenarcikiem.

1
61'
58'

Dośrodkowanie Dienga w pole karne Miedzi wybite przez defensorów.

57'

Bezpośrednie uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego bez większych problemów broni Lenarcik.

1
57'
1
1
54'
1
1
1
1
53'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Ależ pech Miedzi Legnica. Zgrywał z prawej strony piłkę Chodyna. Futbolówka rykoszetem odbiła się od Aurtenetxe, co kompletnie zaskoczyło Lenarcika. Hiszpański defensor zanotował gola samobójczego.

8
7
6
4
3
52'

Rozpędził się w bocznej strefie boiska Kobacki i to aż za bardzo. Młodzieżowcowi Miedzi zabrakło boiska i od bramki rozpocznie Bieszczad.

2
1
50'

Chciał zagrać Chodyna do Starzyńskiego, ale podanie przeciął jeden z zawodników gospodarzy.

1
48'
KGHM Zagłębie Lubin
1
1
47'

Przymierzał się do dośrodkowania z lewej strony Dominguez. Sędzia uniósł chorągiewkę, bowiem Szwajcar był na spalonym.

1
czas Druga połowa
45'

Świetna okazja Miedzi Legnica. Chuca miał przed sobą tylko Bieszczada, ale chciał jeszcze zagrać do Kobackiego, którego w ostatniej chwili uprzedził Łakomy.

2
1
1
2
44'
2
2
2
44'

Podanie Dienga do Chodyny przeciął Lenarcik.

42'

Faul Kobackiego na Łakomym w środku pola. Rzut wolny dla Zagłębia Lubin.

1
41'

Podanie do znajdującego się na lewej stronie Dienga. Senegalczyk nie miał szans, aby dojść do piłki.

38'

Teraz to Chuca otrzymał podanie, ale od Domingueza. Hiszpan oddał słaby strzał, który bez problemu wybronił Bieszczad.

1
1
1
36'

Akcja Kobackiego, do którego podawał Chuca. Zawodnik Miedzi ładnie rozpędził się z piłką, ale gdy był już w polu karnym podjął dziwną decyzję i zamiast uderzać, postanowił podawać do... nikogo.

1
1
1
34'

Płaskie uderzenie Starzyńskiego zza pola karnego daleko obok bramki.

2
32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Miedzi Legnica do nikogo. Piłkę na uwolnienie wybił Kobacki. Znów Zagłębie Lubin próbuje ataku pozycyjnego.

1
31'

Sporo mamy akcji w pierwszym meczu piątej kolejki PKO Ekstraklasy. Strzał zza pola karnego oddał Chodyna. Lenarcik musiał złapać tę piłkę, ponieważ leciała w sam środek.

2
29'

Prostopadłe podanie Domingueza do Kobackiego. Dobrze z bramki wyszedł Bieszczad, który uprzedził rywala. Ucierpiał jednak przy tej interwencji.

28'

Kontra Zagłębia Lubin zakończona strzałem Filipa Starzyńskiego. Próba pomocnika była jednak niecelna.

1
26'

Indywidualna akcja Dienga na lewej stronie. Zawodnik Zagłębia Lubin został zatrzymany przez wracającego do defensywy Zapolnika.

24'

Dośrodkowanie Starzyńskiego z prawej strony wyłapane przez Lenarcika.

23'

Chcieli odpowiedzieć piłkarze gospodarzy kontrą. Ta zapowiadała się naprawdę dobrze, ale Kobacki, który przymierzał się do strzału, został zatrzymany przez jednego z obrońców Zagłębia Lubin.

21'

Centra Dienga na głowę Makowskiego, który został przyblokowany przez dobrze ustawionego defensora.

18'

Bardzo ładna akcja gości zakończona płaskim strzałem zza pola karnego Łakomego. Broni z łatwością golkiper Miedzi Legnica.

1
1
2
17'

Zwolnili nieco tempo gospodarze i teraz to Zagłębie próbuje z atakiem pozycyjnym.

15'

Dośrodkowanie Łakomego na głowę Jacha. Defensor "Miedziowych" oddał bardzo niecelny strzał.

12'

Świetnie zachował się w polu karnym Henriquez, który przyjął piłkę i błyskawicznie oddał strzał. Uderzenie nie było wyzwaniem dla Bieszczada. Bardzo dobry początek spotkania w wykonaniu Miedzi.

1
1
10'

Gdyby lepiej przyjął piłkę Henriquez to mogłoby być 1:0 dla Miedzi Legnica, ponieważ miałby przed sobą tylko golkipera Zagłębia Lubin. Snajper nie zrobił jednak tego, przez co z łatwością futbolówkę złapał Bieszczad.

9'

Przeciągnięte dośrodkowanie Zapolnika. Zamykał akcję jeszcze Kobacki. Pomocnika gospodarzy zatrzymał Kopacz.

1
7'

Strata Starzyńskiego w środku boiska mogła sporo kosztować Zagłębie Lubin. Piłkarze Miedzi Legnica nie zrozumieli się jednak w ataku i od bramki rozpocznie Kacper Bieszczad.

4'

Aktywny Dominguez przebiegł z piłką sporą część boiska i oddał strzał zza pola karnego, który przeleciał nad bramką rywali.

3'

Pierwsza akcja gospodarzy. Dominguez szukał prostopadłym Henriqueza, który nie zrobił ruchu do piłki.