Koniec meczu! Radomiak zmiażdżył Lechię 4:1!

5
4
3
90+4'

Kałuziński z rzutu rożnego. Piłka wybita przed pole karne. Uderzał Pietrzak... nad bramką.

90+2'

Kałuziński strzelał z rzutu wolnego i końcówkami palców broni Majchrowicz! Lechia blisko gola.

5
3
1
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
2
2
90'

Sędzia dorzucił minimum trzy minuty.

3
2
90'

Nieporadne ofensywne próby Lechii. Radomiak nie musi wiele robić w defensywie.

5
5
1
87'

To powinien być kolejny gol! Pik uderzał z dystansu, Buchalik odbił piłkę, ruszył do dobitki Alves, ale... strzelił nad bramką!

7
6
3
3
3
86'

Stec nie zamknął dośrodkowania Kałuzińskiego. Lechia na stojąco.

4
4
84'

Mamy przerwę, bo chwilę wcześniej Durmus starł się z Alvesem. Zawodnik Radomiaka potrzebował chwili, by dojść do siebie.

5
4
3
3
84'

Indywidualna akcja Kałuzińskiego, wreszcie podanie do Neugebauera, ale ten nie opanował piłki w polu karnym.

1
1
1
1
83'

Kibice w Radomiu świętują, piłkarze pozwalają sobie na coraz to bardziej efektowne zagrania. Zabawa trwa w najlepsze.

10
7
1
81'
79'

Nie ma gola! Feliks faulował wcześniej Malocę!

5
6
9
79'

Mamy jednak wideoweryfikację.

5
7
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Feliks. Asystował mu Roberto Alves.

Dobre dośrodkowanie Alvesa z rzutu wolnego, Feliks bez problemu wygrał walkę w powietrzu i strzałem głowa pokonał Buchalika. 4:1 dla Radomiaka!

21
10
1
3
3
74'

Dobry strzał Durmusa z rzutu wolnego, ale przypilnował bliższego słupka Majchrowicz i odbił piłkę.

5
1
1
1
1
71'

Gospodarze się bawią! Feliks strzela, Buchalik paruje piłkę na słupek!

3
3
1
70'

Tym razem z dystansu strzelał Alves. Wysoko nad bramką.

1
1
1
69'

Blisko kolejnego gola dla Radomiaka. Cele uderzył płasko, dość mocno, ale tym razem bardzo dobrze broni Buchalik.

1
1
1
3
1
68'
67'

Poślizgnął się Maurides i zgłosił uraz. Będzie konieczna zmiana.

67'

Nieudane dośrodkowanie Clemensa. Pewnie łapie piłkę na piątym metrze Majchrowicz. Radomiak ma to spotkanie pod kontrolą po zdobyciu trzeciej bramki.

64'

Stec faulował Machado przy linii bocznej. Głośno krzyknął zawodnik Radomiaka. Chyba był trafiony w okolice twarzy. Oszczędził zawodnika Lechii arbiter.

1
1
62'
1
1
1
1
62'
61'

Majchrowicz fantastycznie broni po strzale głową Nalepy!

3
2
1
1
1
60'

Kolejny rzut rożny dla Lechii.

1
1
59'
59'
59'

Płaska centra Conrado. Ponownie nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Radomiaka.

1
1
58'

Niezła centra Pietrzaka, ale kiepski strzał oddał Nalepa. Bez zagrożenia.

1
58'

Rzut wolny dla Lechii, ale do bramki daleko. Dobre 45 metrów.

1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filipe Nascimento.

Pewny strzał Nascimento. Piłka w jednym rogu, Buchalik w drugim.

13
5
1
4
3
54'
6
6
2
3
54'

Rzut karny dla Radomiaka. Nalepa zablokował strzał ręką.

4
5
2
1
53'

Zrobił nam się mecz. Machado zagrywał w pole karne i zabrakło niewiele, a Grzybek zamknął by tę akcję strzałem głową. Był nieatakowany, nie trafił w piłkę.

1
1
53'

Kontra Lechii. Conrado wyhamował jednak Flavio Paixao i Portugalczyk nic z tej akcji nie wycisnął.

1
2
52'

Po krótkiej przerwie gra została wznowiona.

51'

Nascimento ucierpiał w starciu z Conrado. Potrzebna pomoc medyczna.

1
2
2
50'

W odpowiedzi Radomiak. Mocny strzał Leandro zza pola karnego. Minimalnie niecelny!

1
1
2
49'

Kolejna próba prostopadłego podania. Gajos wypatrzył w polu karnym Diabate, jednak ten nie opanował piłki. Dobrze blokował go Rossi.

1
1
48'

Nieźle rozprowadził akcję Lechii Gajos, jednak po chwili zniweczył wszystko Pietrzak, który podawał za mocno do wbiegającego w pole karne Kubickiego.

1
czas Druga połowa
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

3
1
komentarz

Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Lechią 2:1, ale gospodarze mogą mówić o niedosycie.

4
4
1
45+1'

Kolejna kontra Radomiaka. Obrona Lechii gra dziś tragicznie. Teraz uśmiechnęło się szczęście do gości. Maloca wybija piłką, a przy okazji był faulowany przez Machado.

1
45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

1
45'

Zablokowane dośrodkowanie Conrado, ale Brazylijczyk i tak był na spalonym.

1
1
1
43'

Kolejny raz fatalnie zachowuje się obrona Lechii. Machado wbiegł przed Steca, stanął oko w oko z Buchalikiem, ale górą bramkarz gości!

3
2
3
4
1
42'

Stec był wyraźnie spóźniony przy wślizgu. Ostro zaatakował nogi Machado i został ukarany kartką.

1
1
42'
1
1
1
1
39'

Ależ kontratak Lechii! Niezbyt zgrabnie biegł Diabate, ale znalazł się w polu karnym, poszukał płaskiego uderzenia przy dalszym słupku i zabrakło niewiele, a mielibyśmy remis!

1
2
2
38'

Niezła centra Pietrzaka z rzutu rożnego, ale wybili piłkę gospodarze. Miał jeszcze okazję do poprawki Piła, choć trochę się pospieszył i praktycznie oddał futbolówkę rywalom.

37'

Nieudane długie podanie Nalepy. Łapie piłkę na przedpolu Majchrowicz.

4
3
1
35'

Flavio Paixao opanował piłkę w polu karnym, jednak rozległ się gwizdek arbitra. Okazało się, że wcześniej Conrado zagrywał już futbolówkę zza linii końcowej.

2
3
3
2
35'

Maloca zapobiegł kontrze Radomiaka, zagrał do Pietrzaka, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

2
2
2
34'

Na spalonym Machado.

3
2
34'

Radomiak przejął inicjatywę, ale jest zdecydowanie mniej konkretny niż w pierwszych dwudziestu minutach.

1
1
31'

Dośrodkowanie Leandro, ale Stec wybija piłkę. Radomiak jakby się otrząsnął po tym szoku, jakim niewątpliwie był rzut karny.

1
1
1
1
28'

Okazja dla Lechii! Kapitalne zachowanie Flavio Paixao. Najpierw zwodem minął rywala, zagrał idealnie do Diabate, jednak ten pomylił się w niezłej sytuacji przy próbie lobu.

5
3
2
4
8
27'
5
7
1
5
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Pewny strzał Portugalczyka z jedenastu metrów. W sam środek bramki. Majchrowicz rzucił się w róg. Lechia łapie kontakt!

8
5
6
10
25'
1
1
2
25'

A jednak! Po strzale Piły Cichocki dotknął piłkę ręką. Rzut karny!

3
2
1
1
3
24'

Wydawało się, że nie było zagrania ręką. A tymczasem sędzia Musiał idzie do monitora...

1
1
2
24'

Nie ma mowy u zagraniu ręką. Lechia ma korner.

2
23'

Wreszcie obudzili się gdańszczanie. Zgranie przed pole karne, strzelał z powietrza Piła, ale został zablokowany. Była jeszcze reklamacja zagrania ręką Cichockiego.

1
1
22'

Grzybek strzela z rzutu wolnego i kolejny raz poprzeczka ratuje Lechię!

3
3
1
3
2
21'

Faul Flavio Paixao i Radomiak ma rzut wolny parę metrów od pola karnego. To będzie kolejna znakomita szansa.

3
2
1
3
21'

Mogło, a nawet powinno być 3:0! Ależ świetne dośrodkowanie Abramowicza. Maurides wyskoczył najwyżej w polu karnym, ale po jego strzale piłka trafia w poprzeczkę!

8
5
1
2
2
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Alves. Asystował mu Maurides.

Bardzo skuteczni są dziś gospodarze. Świetna akcja. Maloca nie trafił w piłkę na wślizgu i pozwolił, by Maurides spokojnie wbiegł w pole karne. Precyzyjne dośrodkowanie do niepilnowanego Alvesa, a ten mocnym strzałem z powietrza podwyższa prowadzenie Radomiaka.

15
10
1
3
7
17'

Zaskakujący strzał Flavio Paixao z dystansu. Miał sporo miejsca, nikt go nie atakował, ale Majchrowicz pewnie złapał piłkę.

3
15'

Dobre dośrodkowanie Pietrzaka, strzelał głową Maloca, ale niezbyt celnie. Zamykał jeszcze akcję na dalszym słupku Flavio Paixao, lecz nie trafił w piłkę.

1
1
1
15'

Rzut wolny dla Lechii 40 metrów od bramki.

1
2
1
1
15'

Po strzeleniu gola Radomiak trochę się cofnął i czeka na kontry. Lechia stara się prowadzić grę.

1
2
1
13'

Kontra Radomiaka. Było groźnie. Luis Machado z olbrzymią łatwością wbiegł w pole karne, zagrywał na dalszy słupek, ale nie było tam żadnego z partnerów.

5
2
1
1
2
12'

Piła zdecydował się na uderzenie z dystansu. Obok bramki.

1
1
11'

Kolejna nieźle zapowiadająca się akcja gości. Wrzutka Conrado i ponownie nie zamknął tego Piła na piątym metrze.

2
10'

Długo rozgrywała akcję Lechia aż wreszcie Nalepa kopnął w aut. Chciał podawać do Pietrzaka, wyszło kiepsko.

1
2
9'

Dobre prostopadłe podanie Flavio Paixao w kierunku Conrado. Brazylijczyk zagrywał płasko wzdłuż pola karnego, ale nie zdążył do futbolówki Piła.

8'

Conrado mocnym strzałem z linii pola karnego zakończył kontratak Lechii, jednak dość wyraźnie się pomylił.

1
1
1
1
6'

Na razie bez pomysłu Lechia. Gajos długim podaniem chciał uruchomić Steca, ale kopnął za mocno i obrońca gości nie zdążył opanować piłki w boisku.

4
1
1
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maurides.

I bardzo szybko gospodarze wychodzą na prowadzenie! Fatalna pomyłka Nalepy, który nie trafił w piłkę na środku boiska. Maurides popędził w kierunku bramki, był zupełnie nieatakowany przez zawodników Lechii i uderzeniem przy bliższym słupku zaskoczył Buchalika.

17
9
1
8
6
3'

Akcja Lechii prawą stroną, ale dośrodkowanie Flavio Paixao było bardzo nieudane. Piłka poza boiskiem.

3'

Wrzutka Alvesa na bliższy słupek, jednak gospodarzom nie udało się oddać strzału.

5
3
2'

Defensywa Lechii zaskoczona po wyrzucie piłki z autu, ale dośrodkowanie Leandro zablokowane. Rzut rożny.

1'

Rozpoczynamy spotkanie Radomiak - Lechia!