1
1
3
90+5'

Coraz mniej czasu zostało do końca meczu, ale niewiele wskazuje na to, by wynik miał się zmienić.

13
10
4
2
2
90+5'
3
4
2
2
90+5'
2
2
2
3
4
90+3'

Dopełnienie tego spektaklu. Korona nie wykorzystała kontry czterech na jednego. Nie oddała nawet strzału.

1
3
6
2
4
90+2'

Pierwszy celny strzał Lechii! Nalepa po rzucie wolnym, ale broni Forenc.

2
4
4
2
90+1'

Desperacje próby Lechii. Sporo ożywienia wniósł Diabate, choć i tak nie ma z tego konkretów.

3
5
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum sześć minut.

2
2
4
10
89'

Koperski podejmuje próbę powrotu na boisko, choć kuleje.

3
3
2
1
3
89'

Korona wykorzystuje grę w przewadze i spokojnie utrzymuje się przy piłce.

6
1
1
2
88'

Forenc pewnie łapie piłkę po wrzutce z prawej strony.

7
4
3
2
87'
CZERWONA KARTKA

Czerwona kartka dla kogoś z ławki za wrzucenie drugiej piłki na boisko. Chyba kierownik Korony.

1
86'

A jednak nie ma karnego. Sędziowie uznali, że Forenc jako pierwszy musnął piłkę.

11
6
5
3
3
86'

Mamy kontrowersję. Popędził do piłki Diabate i pytanie czy faulował go Forenc? Czekamy.

3
3
84'

Kontuzja Koperskiego, a Lechia wykorzystała już wszystkie zmiany.

6
6
5
4
3
84'
82'

Lechia w ataku pozycyjnym, ale jest to grane w tak wolnym tempie, że Korona bez problemu wraca do obrony.

6
4
1
79'

Ucierpiał Szpakowski. Potrzebuje pomocy medycznej.

6
2
1
5
78'

Świetna akcja Diabate. Przebiegł kilkanaście metrów, w końcu uderzył z linii pola karnego i w ostatniej chwili blokują go rywale!

3
2
3
6
1
77'

Terrazzino w pole karne do Sezonienki, lecz ten najpierw nie opanował piłki, po chwili się pozbierał, jednak wybiegł poza boisko.

1
2
76'

Kolejny niecelny strzał Sewerzyńskiego z dystansu.

2
1
1
74'

Kałuziński zagrywał z rzutu rożnego, ale strzał Nalepy był niecelny.

1
2
1
1
72'

Ależ sytuację miał Frączczak. Miał hektary wolnego miejsca w polu karnym, jednak nie wiedzieć czemu zwlekał ze strzałem aż w końcu kopnął obok bramki.

3
1
3
70'

Wściekli kibice Lechii po kolejnym podaniu do Buchalika. Gwizdy na trybunach.

5
4
2
69'
67'

Mocny strzał Kiełba z rzutu wolnego, ale blisko środka bramki. Odbija piłkę Buchalik.

1
3
1
3
66'

Lechia nie potrafi wybić piłki z własnego pola karnego. Korona ma rzut wolny z dwudziestego metra.

3
2
4
64'
63'

Kolejny raz gospodarze nie wyskoczyli w porę do bloku, ale Podgórski fatalnie skiksował na dwudziestym piątym metrze.

1
1
2
61'

Kolejny raz pokazał się Szpakowski. Mocny strzał z dystansu, ale niecelny.

2
1
1
2
60'

Ładna akcja Korony prawym skrzydłem. Płaskie zagranie Szpakowskiego i na wślizgu ratuje sytuację Nalepa.

1
2
3
59'
55'

Zawodnicy Korony sugerują, że Stec zagrał ręką we własnym polu karnym. VAR nic takiego nie stwierdził.

1
2
2
4
55'

Na trybunach jest dziś nieco ponad 8 tys. widzów. To trzykrotnie mniej niż podczas meczu Lechia - Rapid.

2
54'

Niewiele się dzieje na boisku. Korona ma swój wynik i stara się grać mądrze.

3
1
1
51'

Mocny strzał Szymusika z dalszej odległości. Bardzo niecelny.

1
5
2
4
49'

Długie podanie w kierunku Zwolińskiego, jednak ten nie opanował piłki.

2
2
1
1
46'
47'

W odpowiedzi mieliśmy płaskie uderzenie Frączczaka, jednak zdecydowanie zbyt lekkie, by zaskoczyło Buchalika.

1
1
46'

Od razu akcja Lechii. Wrzutka Terrazzino, ale Flavio Paixao nie trafił czysto w piłkę.

2
1
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

1
czas Druga połowa
komentarz

Będą trzy zmiany w Lechii. Przygotowani Kałuziński, Sezonienko i Terrazzino.

3
2
1
1
1
komentarz

Przerwa. Fatalna pierwsza połowa w Gdańsku, nawet jak na wymagania Ekstraklasy. Lepiej odnajduje się w tym Korona, która prowadzi po dość przypadkowym golu.

3
1
1
4
45+3'

Chaos nie tylko w obronie Lechii, ale i z przodu. Korona bez problemu radzi sobie z dośrodkowaniami, zarówno z prawej, jak i lewej strony boiska.

5
3
2
45'
1
1
5
2
45'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

3
44'

Koszmarne błędy w defensywie Lechii. A Korona się bawi. Śpiączka próbował strzelać przewrotką... nad bramką.

4
2
2
42'

Zablokowane uderzenie Clemensa zza pola karnego.

2
3
1
1
42'

Z rzutu rożnego Pietrzak i pewnie piąstkował piłkę Forenc.

2
2
41'

Dośrodkowanie Clemensa, ale żaden z piłkarzy Lechii nie doszedł do strzału. Korner.

1
1
40'

Lechia ma olbrzymie problemy z wyjściem spod pressingu, a przecież to nasz reprezentant w europejskich pucharach. Korona robi co chce w Gdańsku.

7
6
1
2
37'

Po wrzutce Gajosa doszło do kontrowersji w polu karnym. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale nic takiego nie miało miejsca.

4
4
37'
2
1
4
36'

Zmiana podyktowana urazem. Nie ma dziś szczęścia Corral.

1
1
1
35'

Na razie płynności w tym spotkaniu nie ma za grosz.

34'

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem jednego z piłkarzy Korony.

1
3
32'

Wszedł na boisko Corral i uderzył z trzydziestu metrów, ale Buchalik nie dał się zaskoczyć.

3
1
1
1
4
30'

Corral opatrywany przez medyków.

3
1
1
3
3
29'

Dużo fizycznej walki, mało gry w piłkę. Korona chce wybić argumenty Lechii.

11
9
5
2
2
26'

Ależ kontra Lechii. Fatalne zachowanie Clemensa, który wdał się w drybling, choć miał do podania wychodzącego na czystą pozycję kolegę. Były jeszcze dwa zablokowane strzały gospodarzy, natomiast nie były one specjalnie groźne.

2
7
1
2
24'

Nie było spalonego, więc bramka jest uznana.

15
11
1
3
2
24'

Czekamy na ewentualną interwencją VAR.

2
1
2
3
5
23'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Absurdalna bramka w Gdańsku! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, spore zamieszanie w polu karnym, strzał Frączczaka broni Buchalik, ale piłka odbiła się od interweniującego Nalepy i wpadła do bramki!

19
21
2
4
7
21'

Kiepska wrzutka Pietrzaka z rzutu rożnego. Korona miała okazję do kontry, ale obrońca Lechii dopuścił się faulu taktycznego. Nie jest to wielkie widowisko.

2
2
2
18'

Takac ukarany za ostre wejście w Flavio Paixao.

2
1
1
2
18'
3
1
1
1
3
17'

Kolejny rzut rożny dla Korony. Piłka wybita przed pole karne i raz jeszcze niepilnowany był Danek, ale ponownie uderzył obok bramki.

1
1
15'

Sporo błędów w defensywie Lechii w pierwszym kwadransie. Korona coraz pewniejsza siebie.

1
2
1
1
14'

Ładna akcja Korony po przechwycie w środku pola. Takac mocno uderzał z ostrego kąta i czujny w bramce Buchalik!

2
2
1
13'

Przeciągnięte dośrodkowanie dośrodkowanie Pietrzaka, ale dostali jeszcze szansę na ponowienie akcji gdańszczanie. Nie popisał się jednak przy wrzutce Stec.

1
1
11'

Dośrodkowanie Łukowskiego z rzutu rożnego, ale zamykający akcję na dalszym słupku zawodnik Korony nie trafił czysto w piłkę.

1
1
1
3
10'

Lekki strzał Łukowskiego z ostrego kąta. Broni Buchalik.

1
2
2
1
8'

Na razie brakuje sytuacji z obu stron. Korona nie muruje jednak dostępu do własnej bramki i stara się podchodzić do wyższego pressingu.

3
2
1
5'

Dwie okazje do kontry dla Lechii, ale najpierw faulowany taktycznie na środku boiska był Zwoliński, a chwilę później Conrado został złapany na wyraźnym spalonym.

1
3'

Korona miała aut na wysokości pola karnego Lechii i od razu było groźnie. Piłka spadła na dwudziestym metrze pod nogi Danka, jednak ten uderzył obok bramki.

1
1
1
2
2
1'