A Cracovii mało. Chcą iść po kolejnego gola.

2
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Benjamin Kallman. Asystował mu Michal Siplak.

To już jest nokaut! Pestka wyrzucił piłkę z autu, Jędrzejczyk nie zareagował w porę, podanie Siplaka wzdłuż pola karnego i Kallman strzela nie do obrony!

58
35
2
4
90+2'

Josue płasko w pole karne, urwał się Muci, jednak strzelił niecelnie.

5
7
6
90+1'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Po akcji Baku piłka trafiła pod nogi Rosołka, ale ten strzelił niecelnie z pięciu metrów.

7
14
3
2
1
90+1'

Gospodarze bronią się całą jedenastką na własnej połowie. Legia nie potrafi przebić się przez ten mur.

12
5
1
90'

Sędzia doliczył minimum sześć minut!

3
2
3
1
5
88'

Cracovia na dużym luzie. Legia nie istnieje.

33
23
1
1
3
87'
ŻÓŁTA KARTKA
3
2
2
3
2
86'

Ależ to zagrał Oshima! Podanie krzyżakiem do wbiegającego w pole karne Kakabadze. Mocny strzał z ostrego kąta i fantastycznie broni Tobiasz!

14
8
1
1
1
83'

Świetna akcja Kakabadze. Łatwo minięty w polu karnym Ribeiro, uderzenie przy bliższym słupku, ale broni Tobiasz!

5
5
2
2
1
83'
82'
7
81'

Niecelny strzał Ribeiro zza pola karnego.

1
3
1
2
81'

Tym razem to kibice Legii odpalili środki pirotechniczne.

1
2
80'
80'
78'

13 128 widzów ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun - poinformował spiker.

8
2
1
78'

Świetny rajd Myszora, jednak w końcowej fazie akcji zabrakło precyzji przy podaniu do Makucha. Przejął piłkę Rose.

8
1
1
1
77'
77'
76'

Cracovia ustawiona nieco głębiej. Pozwala rozgrywać Legii na swojej połowie.

1
2
1
75'

Około kwadrans do końca. Legia w dalszym ciągu jest bezradna. Cracovia ma to spotkanie pod kontrolą.

7
3
3
1
4
72'

Dobre dośrodkowanie Kakabadze, ale nie trafił czysto w piłkę Kallman.

4
2
1
7
2
72'
70'

Trochę podpalił się Myszor. Miał trochę przestrzeni i zdecydował się na strzał z dystansu, lecz bardzo mocno się pomylił.

1
3
1
69'

Pierwszy celny strzał Legii w tym meczu! Kapustka chciał zaskoczyć Niemczyckiego zza pola karnego, jednak uderzył w środek bramki.

1
7
2
1
68'

Świetne podanie z głębi pola do Rakoczego, ale ten nie przyjął piłki. Byłby w sytuacji sam na sam z Tobiaszem. Ale po raz kolejny sędzia podniósł chorągiewkę.

1
3
67'

Centrostrzał w wykonaniu Pestki, choć nawet jakby piłka wpadła do bramki, gol nie zostałby uznany. Był na minimalnym spalonym Pestka.

2
4
3
65'

Fatalne dośrodkowanie Ribeiro. Kolejna zmarnowana okazja przez Legię.

9
11
2
2
64'
2
1
3
63'

Akcja Legii. Wszołek wycofał piłkę do Muciego, ale ten strzelił dobry metr obok bliższego słupka.

3
7
1
61'

Długie podanie Jędrzejczyka w stronę Rosołka, ale ten nie opanował piłki.

1
7
1
1
1
61'
60'
4
2
1
1
3
60'

Desperacka próba dośrodkowania Jędrzejczyka z dalszej odległości.  Zablokowana.

5
7
1
1
59'

Legia kompletnie bez pomysłu. Cracovia jest dobrze zorganizowana w defensywie i nie dopuszcza rywali do klarownych sytuacji.

11
9
3
1
57'

Niecelny strzał Picha z trzydziestu metrów.

3
5
1
1
3
56'

Faul taktyczny Jugasa.

6
2
1
56'
8
1
1
2
3
56'

Pestka do Rakoczego, ten składał się do strzału z dwudziestu pięciu metrów, ale uprzedził go Pich i zdołał wygarnąć piłkę. Nie spodziewał się tego zawodnik Pasów.

1
1
55'

Ribeiro prostopadle do Rosołka, ten uderzył z ostrego kąta, ale pewnie broni Niemczycki.

4
4
2
54'

Rosołek na spalonym. Tymczasem coraz głośniej na trybunach. Kibice Cracovii już zaczęli świętować.

12
9
1
1
1
52'

Abu Hanna niecelnie do Picha. Fatalnie weszli w drugą połowę legioniści.

15
11
1
3
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Makuch.

Pewne uderzenie z jedenastu metrów i Cracovia prowadzi już 2:0!

58
32
2
3
9
49'
18
6
1
4
12
49'
23
10
2
4
8
48'

Jakieś przepychanki w polu karnym Legii.

5
6
4
2
5
48'

Rzut karny dla Cracovii. Wszołek zagarnął piłkę łokciem!

37
12
5
5
6
47'

I sędzia idzie do monitora!

31
11
1
1
1
46'

Domagają się rzutu karnego gospodarze po zagraniu ręką Wszołka. Sędzia na razie nie reaguje.