PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
29 lip 2022 18:00
komentarz

Piast przegrał drugi raz w sezonie. Dla Zagłębia to pierwsza wygrana w rozgrywkach.

2
1
90+5'

Jeszcze Wilczek przed szansą, ale został zablokowany przez Jacha!

4
7
2
90+4'

Nerwowo grają gliwiczanie. Czasu do końca pozostało niewiele.

1
1
2
90+2'
90+1'

Chrapek do Kądziora, ale ten spudłował uderzając z pola karnego!

1
2
90'

Jeszcze pięć minut emocji przed nami.

1
90'

Ucierpiał Bartolewski, obrońca powoli zbiera się z boiska.

2
88'

Bartolewski w ostatnim momencie przerwał dobre dogranie Ameyaw.

2
86'
ŻÓŁTA KARTKA
KGHM Zagłębie Lubin
1
1
2
85'

Hateley do Kądziora, a ten uderzył fatalnie. Anemicznie i po ziemi.

3
2
3
1
84'

Będzie rzut wolny dla Piasta tuż sprzed linii pola karnego. Na murawę padł Chrapek.

2
1
1
1
2
83'

Kolejny zły wybór Kądziora. Strzał z ok. 17 metrów był niecelny.

1
1
1
82'

Z dystansu uderzył Mosór, piłka przeleciała pół metra obok słupka.

2
1
1
1
2
80'

Nadzieja Piasta w Kądziorze ale widać, że pomocnik gospodarzy długo nie grał. Przed momentem źle dogrywał w pole karne.

1
1
78'

Próba ataku Piasta prawą stroną, zabrakło jednak dośrodkowania, a po chwili Kądzior stracił piłkę.

1
5
4
77'
76'

Piast w ataku, ale w polu karnym Zagłębia jest bardzo ciasno.

1
2
1
75'
72'

Lubinianie ustawieni bardzo głęboko. Gliwiczanie atakują coraz większą liczbą graczy.

1
2
71'

Wyjście lubinian, Pieńko w polu karnym, ale strzelił bardzo słabo. Dokładnie tam, gdzie stał Plach.

1
1
67'
66'

Toril przepuścił piłkę, Wilczek uderzył z ok. 14 metrów, ale w bramkę nie trafił!

1
2
1
64'
CZERWONA KARTKA

Gruzin z nieba do piekła. Bardzo ostro wejście Tornike Gaprindaszwiliego w nogę Reinera. Zagłębie gra w dziesiątkę!

5
5
5
3
8
63'

Po analizie VAR sędzia wskazał na środek. Zagłębie prowadzi 1:0!

3
6
3
1
61'

Piłka w bramce Piasta, ale sędzia potrzebuje konsultacji z VAR-em. Tornike Gaprindaszwili był na spalonym?

3
3
1
61'
GOOOOOOL!!!

Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Tornike Gaprindaszwiliego, a ten uderzył obok stojącego na linii bramkowej Mosóra.

3
11
2
2
4
61'

Doleżal wyłożył piłkę Starzyńskiemu, strzał frunął w kierunku bramki, ale uderzenie zablokował Mosór!

1
1
1
59'

Starzyński w polu karnym znalazł sobie miejsce do strzału. Plach popisał się świetną interwencją.

1
1
59'
Piast Gliwice
2
2
57'

Dwa groźne dogrania gliwiczan, ale zabrakło wykończenia. Chrapek zamiast podawać głową, powinien uderzac.

2
2
54'

Płaski strzał Wilczka z ok. 17 metrów, piłka przetoczyła się niedaleko obok słupka!

2
2
53'

Piast także w końcu zaczął grać szybciej. Oby tak zostało, bo to zapowiada większe emocje.

2
2
52'

Zagranie do Wilczka, Bieszczad wybiegł przed pole karne i głową wybił piłkę.

52'

Zagłębie ruszyło do ataku, Miedziowi starają się grać szybciej. Piast cały czas dość statycznie.

1
2
50'

Doleżal sam na sam z Plachem, Słowak nogą odbił piłkę. Bardzo podobną okazję w 1. połowie miał Wilczek!

2
2
48'

Na policzku Torila pojawiła się śliwka. Zdjęcia paszportowego w sobotę zawodnik raczej sobie nie zrobi.