1
2
4
87'

Ostatnie szanse Pogoni Szczecin na uniknięcie drugiej w sezonie porażki na wyjeździe. Nie wygląda to wszystko obiecująco dla podopiecznych Jensa Gustafssona.

6
4
1
2
5
85'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Caye Quintana. Wchodzi: Javier Hyjek.

1
84'

Podanie na wolne pole do Mariusza Fornalczyka i skrzydłowemu Pogoni Szczecin nie udało się oddać uderzenia do bramki. Czujnie od początku spotkania na swoim posterunku Michał Szromnik.

1
2
1
1
83'

Frekwencja na stadionie.

1
79'

Gospodarze oddalili grę od własnego pola karnego i nawet spróbowali strzelić trzeciego gola. Poradzili sobie jednak z dośrodkowaniem gracze Jensa Gustafssona.

2
1
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu Pogoń Szczecin mogła zagrozić przeciwnikom rozegraniem rzutu rożnego. Piłka kopnięta przez Kamila Grosickiego nie została wykorzystana do oddania uderzenia. Niezmiennie na skromnym prowadzeniu wrocławianie.

4
1
1
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk za ostre przewinienie na skrzydle.

5
2
1
3
70'

Nieudana wymiana podań Kamila Grosickiego z Luką Zahoviciem. Zorientowali się we wszystkim gospodarze i każda taka skuteczna interwencja przybliża ich do odniesienia pierwszego zwycięstwa w sezonie.

2
2
2
66'

W ostatnich minutach najgroźniejsze było uderzenie z rzutu wolnego Kamila Grosickiego. Piłka poleciała po nim ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez Michała Szromnika.

3
1
1
62'

Po drugim golu gospodarzy, ponownie Pogoń Szczecin musi organizować się do odrabiania strat. Drużyna z województwa zachodniopomorskiego w posiadaniu piłki, a jedna szansa na wyrównanie nie została wykorzystana przez Lukę Zahovicia po płaskim dośrodkowaniu Michałą Kucharczyka.

3
1
2
59'

Pogoń Szczecin. Schodzi: Vahan Bichakhchyan. Wchodzi: Sebastian Kowalczyk.

Vahan Bichakhchyan #22
4
3
58'
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Gretarsson.

Śląsk Wrocław ponownie na prowadzeniu, mocne otwarcie podobnie jak w pierwszej połowie meczu. Daniel Gretarsson poradził sobie z obrońcami Pogoni Szczecin, uciekł im i główkował w sam narożnik bramki Dantego Stipicy. Gospodarze mają powód do hucznej radości.

Daniel Gretarsson #6
18
12
4
4
15
53'

Benedikt Zech kolejnym zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

4
1
4
51'

Wahan Biczachczjan napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

4
1
1
2
2
50'

Miękkie podanie Piotra Samca-Talara nie dotarło do centralnie ustawionego Erika Exposito, ponieważ z wyczuciem zagrał na wyprzedzenie Benedikt Zech.

3
48'

Nieporozumienie Wahana Biczachczjana z Luisem Matą i pierwsze rozegranie zespołu ze Szczecina po przerwie zakończyło się niepowodzeniem.

2
1
1
czas Druga połowa
komentarz

Na razie remis we Wrocławiu!

Czy Pogoń Szczecin strzeli drugiego gola po przerwie?
1
komentarz

Pierwsza połowa meczu we Wrocławiu na remis 1:1. Nie ma meczu Pogoni Szczecin bez straconego gola w tym sezonie. Tym razem Dantego Stipicę pokonał swoim uderzeniem Dennis Jastrzembski. Portowcy mieli mnóstwo szans na wyrównanie i sposób na pokonanie Michała Szromnika znalazł Wahan Biczachczjan.

1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
43'

Po wznowieniu gry, kocioł w polu karnym gospodarzy. Kilku piłkarzy Pogoni Szczecin miało możliwość zdobycia prowadzenia jeszcze w pierwszej połowie, ale zabrakło strzelcom zimnej krwi.

3
4
1
1
41'

Erik Exposito strzelił do bramki. Nie ma drugiego gola Śląska Wrocław z powodu minimalnego spalonego.

6
4
2
1
39'

Jeszcze jedno niebezpieczeństwo dla Śląska Wrocław po zagraniu Wahana Biczachczjana. Mariusz Malec główkował po dośrodkowaniu Ormianina i niewiele zabrakło mu do odwrócenia wyniku.

5
1
3
1
37'

Po wyrównaniu Wahana Biczachczjana nie było dobrych sytuacji podbramkowych. Małe przebudzenie i ponownie Pogoń Szczecin. Luka Zahović uruchomił podaniem Mateusza Łęgowskiego, którego uderzenie zostało zablokowane przez Victora Garcię.

4
1
2
1
34'

Szczeciński klasyk.

5
3
32'

Strzały Wahana Biczachczjana nie nudzą się. 1:1!

5
1
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vahan Bichakhchyan. Asystował mu Damian Dąbrowski.

Pogoń Szczecin doprowadziła do remisu na zakończenie drugiego kwadransa. Portowcy marnowali genialne sytuacje podbramkowe, ale wykorzystali teoretycznie trudniejszą. Danie popisowe Wahana Biczachczjana, czyli uderzenie z lewej stopy zza pola karnego. Zrobiło się 1:1 we Wrocławiu!

37
11
3
8
14
28'

Tak gospodarze zadali cios Pogoni Szczecin.

1
27'

Gra przerwana z powodu spalonego Piotra Samca-Talara.

2
1
24'

Zagranie Wahana Biczachczjana z rzutu wolnego zostało powstrzymane przez ustawionego na linii bramkowej Michała Szromnika.

2
22'

Wymiana podań wrocławian została przerwana w ostatnim momencie przez bramkarza Pogoni Szczecin. Goście próbowali odpowiedzieć swoim atakiem, ale został on przerwany faulem na Wahanie Biczachczjanie.

4
1
1
1
20'

Skuteczność gości jest po prostu opłakana.

2
1
17'

Michał Szromnik jest już odpowiednio rozgrzany, ponieważ popisał się kilkoma interwencjami. Tym razem bramkarz Śląska Wrocław sparował piłkę do boku po strzale zza pola karnego Wahana Biczachczjana.

1
3
3
15'

W kwadransie otwierającym mecz trzy stuprocentowe sytuacje podbramkowe Pogoni Szczecin i wszystkie niewykorzystane. Michał Szromnik intuicyjnie interweniował nogami w sytuacji sam na sam z Luką Zahoviciem. Słoweniec próbował wykorzystać podanie Kamila Grosickiego podobnie jak w poprzednim meczu przeciwko Broendby.

2
1
4
5
11'

Victor Garcia poradził sobie z zablokowaniem dośrodkowania po wymianie podań na prawej stronie boiska. Jeszcze korner dla Pogoni Szczecin i wrzutkę Wahana Biczachczjana poskromił Erik Exposito.

4
8'

Kolejne spektakularne pudło Pogoni Szczecin. Tym razem nie popisał się Wahan Biczachczjan, który znalazł się sam przez bramką Michała Szromnika. Uderzenie Ormianina po dośrodkowaniu z prawego skrzydła było po prostu katastrofalne.

4
1
4
2
6'

Dennis Jastrzembski strzelił na 1:0!

1
1
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dennis Jastrzembski. Asystował mu Erik Exposito.

Niewykorzystana sytuacja podbramkowa Kamila Grosickiego szybko zemściła się na Pogoni Szczecin. Śląsk Wrocław przeprowadził ekspresowy atak, a Dennis Jastrzembski strzelił w sytuacji sam na sam między nogami Dantego Stipicy. Dostał podanie w najlepszym możliwym momencie od Erika Exposito.

14
10
2
6
13
2'

Świetna szansa na gola Pogoni Szczecin. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, grupka piłkarzy Śląska Wrocław nie zainteresowała się Kamilem Grosickim. Reprezentant Polski huknął prostym podbiciem obok słupka. Powinien to wykorzystać!