Zakończony
Korona Kielce
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mathias Rasmussen. Asystował mu Benjamin Kallman. Fantastyczna kontra Korony, spokojny strzał Rasmussena i Cracovia dobija Koronę!

90'

Doliczono aż 5 minut.

1
1
1
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
4
87'
88'
84'
82'

Kapitalna teraz interwencja Forenca! Świetnie broni strzał Kallmana!

2
3
82'
6
5
1
75'

Śpiączka z dystansu, ale nad bramką.

6
3
2
2
73'
70'
70'
67'

Kamil Pestka opatrywany przez lekarzy po jednym mocniejszym starciu.

1
2
2
5
65'

Cracovia zadomowiła się na połowie przeciwnika, szuka stałych fragmentów gry.

5
1
65'
60'

Korona ma spory problem, by wyjść z własnej połowy.

5
3
55'
5
2
2
1
1
53'

Genialny cross do Pestki, ten ze strzałem i świetnie to broni Forenc!

4
2
3
1
3
49'

Ależ popędził Myszor, musi to zakończyć strzałem, ale wybija mu piłkę spod nóg wchodzący wślizgiem Balić. Wyrósł Myszorowi znikąd, a po prostu odpuścił innego rywala i dogonił gracza Cracovii.

1
3
1
2
47'

Frączczak już chce dawać sygnał do ataku. Oddał dwa strzały, ale nie zagroziły one bramce gospodarzy.

1
4
1
2
czas Druga połowa
46'
40'

Rasmussen z dystansu, ale obok. Chociaż posłał soczyste uderzenie.

2
3
2
3
38'

Cracovia zdominowała boisko. A przy okazji znacznie się przejaśniło nad stadionem.

8
3
2
1
1
34'

Świetna centra Myszora, Makuch nie zgarnia, ale Forenc w ostatniej chwili to odbija, na refleks! Próbuje dobić Kakabadze, ale wywalczył tylko rzut rożny.

4
2
3
29'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Dośrodkowanie z lewej strony Cracovii niefortunnie strącone głową do własnej siatki przez Grzegorza Szymusika. Gospodarze prowadzą!

15
8
4
3
8
26'

Trojak z dystansu, zablokowany. I poszła kontra Cracovii, którą zaprzepaścił Myszor...

1
2
3
3
25'
1
2
2
4
22'

Pestka sygnalizował zagranie ręką Balicia, ale nic takiego nie miało miejsca.

2
1
4
20'

Ostre wejście Kakabadze w nogi Łukowskiego. Jednak bez kartki, sędzia traktuje śliską murawę jako argument łagodzący. Trudno na mokrej trawie zahamować.

3
1
16'

Ależ mocno Pestka wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt jej nie zgarnia! Obiecująca akcja Cracovii.

3
3
2
12'

Trochę teraz walki w środku pola, oba zespoły mają problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce i wymianą kilku swobodnych podań.

1
5
1
1
9'

Dobre dośrodkowanie i Pestka strzela głową centymetry obok słupka! Forenc odetchnął z ulgą, że to nie wpadło do siatki, nie miał prawa tego sięgnąć!

4
2
2
8'

Cracovia zaczyna przejmować kontrolę nad boiskiem i grać dłuższe akcje.

4
2
1
4'

Łukowski szuka strzału, ale nie ma "ulicy" do uderzenia. Zostawia piłkę, próbuje Deja, ale i jego obrońcy "Pasów" blokują.

1
1
2
1
1
3'

Dobry rajd Szykawki, ale jego zagranie pod bramkę zagarnia Niemczycki.

1
2
2
2'

Korona zaczęła agresywnie, mocno, ale z faulem ataku. Przerwało to potencjalnie groźną akcję.