(0:0)
Zakończony
Miedź Legnica
90+3'

Mateusz Grzybek mógł dać zwycięstwo Radomiakowi Radom! Defensor uderzył głową i minimalnie spudłował.

90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
90+2'

W ten sposób Radomiak doprowadził do wyrównania:

1
1
90'

Krzysztof Jakubik doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
1
88'

Radomianie utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Przyjezdni czekają wyłącznie na kontrataki.

1
1
2
1
86'

1
84'

Szykują się duże emocje w końcówce. Gospodarze grają w przewadze liczebnej. Trwa oblężenie pola karnego Miedzi Legnica.

5
1
81'
81'
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz. Asystował mu Lisandro Semedo.

Ależ odpowiedź Radomiaka Radom! Mamy festiwal pięknych bramek. Dawid Abramowicz pojawił się w polu karnym i uderzył z ostrego kąta pod poprzeczkę. Golkiper Miedzi Legnica skapitulował.

10
5
1
6
79'

A jednak rzut wolny. Bezpośredni strzał Roberto Alvesa, ofensywny pomocnik znowu trafił w mur.

1
1
2
78'

Michał Feliks został sfaulowany na krawędzi pola karnego. Piłkarze czekają na decyzję sędziego.

1
77'

Dla takich bramek warto było czekać na powrót PKO Ekstraklasy.

72'

Jens Martin Gammelby celnie uderzył z rzutu wolnego. Gabriel Kobylak miał niewielkie problemy, ale chwycił piłkę.

1
70'
68'
67'

Radomiak Radom jest coraz bliżej! Roberto Alves huknął z dystansu, piłka była poza zasięgiem Pawła Lenarcika i odbiła się od prawego słupka.

1
65'

Dawid Abramowicz kolejny raz wbiegł w pole karne. W ostatniej chwili Jon Aurtenetxe stanął na jego drodze.

2
63'
5
3
2
2
2
63'

Gorąco pod bramką gości. Paweł Lenarcik minął się z piłką, lecz Jon Aurtenetxe szybko naprawił błąd golkipera.

1
1
1
1
61'

Zawodnicy Mariusza Lewandowskiego próbują odpowiedzieć. Gra przeniosła się na połowę Miedzi Legnica.

2
2
2
59'
wchodzi Wchodzi
Levent Gulen #5
schodzi Schodzi
1
1
58'

Radość kibiców gości nie trwała długo. Nemanja Mijusković brutalnie potraktował Michała Feliksa i został wyrzucony z boiska.

4
1
1
1
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
7
1
3
1
56'
56'
55'

Dla Macieja Śliwy była to dopiero druga bramka na poziomie PKO Ekstraklasy. I to jaka! Zawodnik Miedzi Legnica dał próbkę swoich umiejętności.

2
1
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Śliwa. Asystował mu Jens Martin Gammelby.

Przecieramy oczy ze zdumienia! Jens Martin Gammelby wrzucił piłkę do Macieja Śliwy, a młody piłkarz fenomenalnie uderzył przewrotką. Co za trafienie! Bramkarz Radomiaka Radom nie miał nic do powiedzenia.

15
6
1
1
1
52'

Kontratak drużyny Mariusza Lewandowskiego. Roberto Alves ruszył prawym skrzydłem i zmusił do interwencji bramkarza.

2
2
50'

Chuca przetestował Gabriela Kobylaka! Bramkarz Radomiaka Radom zachował czujność i odbił piłkę do boku.

1
1
2
1
2
50'

Dawid Abramowicz mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Pewny chwyt Pawła Lenarcika, goście ruszają z kolejną akcją.

1
2
49'

Strzały celne:

Radomiak Radom - 0

Miedź Legnica - 1

3
3
1
47'

Dynamiczny początek drugiej połowy. Najpierw Angelo Henriquez stracił piłkę w polu karnym, a po chwili Radomiak Radom wyprowadził kontratak.

2
1
czas Druga połowa
44'

Radomiak Radom ma wyraźną przewagę, ale nie oddał jeszcze celnego strzału na bramkę. Paweł Lenarcik może mówić o dużym szczęściu.

1
1
42'
3
2
2
3
40'

I znowu Raphael Rossi zderzył się z Kamilem Zapolnikiem. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla beniaminka PKO Ekstraklasy.

1
1
1
38'

Niezły rajd Angelo Henriqueza. Chilijczyk ruszył lewą stroną boiska, lecz fatalnie dośrodkował. Miejscowi odzyskali piłkę.

1
1
2
36'

Kolejna już akcja w wykonaniu Radomiaka Radom. Dawid Abramowicz wpadł w pole karne i po chwili zanotował stratę.

2
2
34'

Odważne wyjście Gabriela Kobylaka. Golkiper Radomiaka Radom z trudem ugasił pożar, gospodarze budują akcję.

1
2
32'

Filipe Nascimento długo się nie zastanawiał i uderzył z powietrza. Piłka przeleciała jednak obok prawego słupka.

3
1
1
31'

Jak dotąd Paweł Lenarcik był bezbłędny, ale obrońcy Miedzi Legnica mają coraz więcej problemów. Gospodarze naciskają rywali.

1
1
29'

Po ogromnym zamieszaniu Leandro przegrał pojedynek z Pawłem Lenarcikiem. Sędzia główny odgwizdał spalonego.

1
1
28'

Uderzenie Leandro zostało zablokowane. Radomiak Radom wywalczył kolejny stały fragment gry.

1
1
1
25'

Luis Machado walczył o piłkę z Maciejem Śliwą i ratował się faulem. Miedź Legnica próbuje uspokoić grę po niezłych minutach Radomiaka Radom.

1
1
23'

Radomiak Radom przejął inicjatywę. Na wyróżnienie zasługuje Dawid Abramowicz, który stwarza sporo problemów rywalom na skrzydle.

1
21'

Bezpośrednie uderzenie Roberto Alvesa, nowy gracz Radomiaka Radom trafił prosto w mur. Później Mateusz Cichocki przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
2
20'
1
1
1
19'

Szybka akcja Radomiaka Radom. Dawid Abramowicz zacentrował do Luisa Machado, który nie trafił w światło bramki.

1
1
17'

Kamil Zapolnik mocno ucierpiał w starciu z Raphaelem Rossim. Zawodnik Miedzi Legnica potrzebował krótkiej przerwy w grze.

1
1
15'

Gracze Miedzi Legnica cofnęli się na własną połowę i spokojnie wymieniają podania. Rywale są coraz bliżej.

1
13'

Maxime Dominguez zdołał opanować piłkę w polu karnym Radomiaka Radom. Nic z tego, arbiter zasygnalizował spalonego.

1
1
11'

Raphael Rossi był idealnie ustawiony przed polem karnym. Po jego uderzeniu piłka poszybowała nad poprzeczką!

1
1
2
10'

Szymon Matuszek musiał interweniować po dośrodkowaniu Dawida Abramowicza. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
1
2
8'

Od pierwszych minut Miedź Legnica próbuje zaznaczyć swoją przewagę. Przyjezdni nieco dłużej utrzymują się przy piłce.

1
1
1
1
6'

Nie będzie "jedenastki" dla Radomiaka Radom. Po konsultacji z asystentami Krzysztof Jakubik wznowił grę.

1
1
1
5'

Filipe Nascimento padł na murawę po zderzeniu z Nemanją Mijuskoviciem. Gospodarze domagają się rzutu karnego!

1
3'

Zawodnicy Miedzi Legnica szukają sobie miejsca przed polem karnym Radomiaka Radom. Gospodarze muszą odpierać ataki rywali.

1
1
1'

Już w 1. minucie beniaminek mógł objąć prowadzenie. Chuca przymierzył zza pola karnego, jednak Gabriel Kobylak był na posterunku.