Mrozek po raz kolejny uratował Lecha odbijając na rzut rożny strzał Sousy.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
87'

Lech jeszcze stara się coś zdziałać. Jednak czasu mało, plan na atak słaby. Dokładności brak. Stal bez zmian, cały czas z dużym spokojem.

13
11
1
1
84'

Szczęścia poszukał, uderzając z dystansu, Amaral. Nie znalazł.

7
81'

Z pięciu metrów głową uderzał Ishak. Mrozek obronił, a gracz Lecha dodatkowo był na spalonym.

7
3
1
1
1
78'

Kolejne dogranie w pole karne Stali, ale bez większej wiary w powodzenie.

4
5
3
2
3
75'

Już tylko kwadrans pozostał graczom Lecha, aby zejść do szatni bez gwizdów. Stal konsekwentnie robi swoje.

4
4
2
3
74'
72'

Czas płynie, Lech przegrywa dwoma golami. Wiele może zmienić kontaktowa bramka, wszak wynik 2:0 lub 0:2 jest niezwykle niebezpieczny.

1
7
1
1
1
69'

Velde nie skorzystał z błędu Getingera. Fatalne zachowanie gracza Lecha.

5
4
2
5
67'

W Poznaniu gospodarze zamarzyli o rzucie karnym. Co na to VAR? Nic!

5
8
1
1
3
67'

Lech pod polem karnym Stali, ale bardzo ciasno jest przed bramką gości.

3
2
1
2
1
65'
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Domański. Asystował mu Mikołaj Lebedyński. I już 0:2! Zagranie do Domańskiego, a ten z ok. 17 metrów uderzył przy słupku do bramki. Lech się jeszcze podniesie?

63'
63'
60'

Dwa kwadranse do końca. Stali udało się oddalić grę od własnej bramki.

4
1
2
58'

Po kornerze bramkarz Lecha wypiąstkował piłkę i szansa dla Stali przepadła.

5
3
57'

Wlazło uderzał z ostrego kąta, Rudko uratował Lecha! Będzie rzut rożny.

3
55'

Kilka razy zakotłowało się pod bramką Stali, jednak znowu zabrakło celnego uderzenia.

3
3
1
53'

Piłka trafiła pod nogi Velde, ten jednak źle uderzył i został przyblokowany.

1
4
52'

Karlstroem przy piłce, po chwili piłka na aucie. Nie wychodzi Lechowi atak pozycyjny.