3
4
4
87'

Piłka na połowie Zagłębia. Starcie z udziałem Exposito w okolicach pola karnego gospodarzy. Nie ma jednak mowy o faulu.

3
2
2
84'

Spokojne ostatnie minuty spotkania w Lubinie.

1
1
1
80'
76'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębia Lubin. Akcję płaskim strzałem wykończył Patrick Olsen. Z łatwością broni Kacper Bieszczad.

1
1
75'
ŻÓŁTA KARTKA
KGHM Zagłębie Lubin
3
1
75'
Śląsk Wrocław
1
2
75'

Gorąco zrobiło się na boisku! Faul Adriana Łyszczarza i ostra reakcja Filipa Starzyńskiego. Sędzia musiał rozdzielać zawodników. Zbiegli się też kolejni.

1
71'

Tym razem próba Woźniaka została zablokowana.

1
69'

Dośrodkowanie Starzyńskiego i strzał głową Dolezala, który przeleciał tuż obok bramki!

1
70'
65'

Strzał rezerwowego Łyszczarza przeleciał obok bramki. Śląsk przejął inicjatywę.

8
3
3
62'

Ciekawa próba Starzyńskiego, który próbował przelobować Szromnika. Piłka przeleciała nad bramką Śląska.

1
1
1
1
60'

Bomba Samca-Talara w poprzeczkę! Chwilę później strzał głową oddał Quintana, ale niecelny.

5
2
1
1
3
60'
60'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
1
58'

Kibice dają o sobie znać, dym unosi się nad murawą. Raczkowski przerwał na moment spotkanie.

5
1
1
1
56'

Ależ szansa Poletanovicia po podaniu Starzyńskiego! Źle piłkę w polu karnym przyjął jednak zawodnik "Miedziowych", przez co z łatwością wybił mu ją Janasik.

1
53'

Kolejne uderzenie Łakomego. Znów górą Szromnik.

1
2
3
3
6
51'

Sporo walki w środku pola po przerwie.  Tak jak na derby przystało.

2
1
49'
4
2
1
2
48'

Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu piłkarzy Zagłębia i bomba Łakomego zza pola karnego. Broni jednak Szromnik.

1
1
2
czas Druga połowa
45'

Brzydki faul Samca-Talara. Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu.

6
1
1
2
44'

Odpowiedź Zagłębia Lubin! Po dośrodkowaniu Chodyny w piłkę głową nie trafił Dolezal, a potem z bliskiej odległości fatalnie spudłował Pieńko.

2
1
1
43'

Schwarz naprawia błąd Janasika, który stracił piłkę przed swoim polem karnym.

1
41'

To mogło być 1:0 dla Śląska Wrocław. Wyszedł Schwarz na czystą pozycję, ale zagrał niecelnie do niepilnowanego Quintany.

2
3
2
1
39'

Ładna akcja z udziałem Jastrzembskiego, który oddał mocny strzał z ostrego kąta. Bezbłędny w dzisiejszym spotkaniu jest golkiper Zagłębia.

2
2
37'

Ruszył z piłką Chodyna na prawej stronie. Piłkę trącił Gretarsson i jego interwencja okazała się być kluczowa w tej akcji.

1
34'

Faulowany Hyjek w środku pola.

1
1
1
1
32'

Starcie Doleżala i Poprawy. Ucierpiał ten pierwszy. Wszystko odbyło się jednak według przepisów.

1
1
30'

Wychodzili z kontrą piłkarze Śląska. Kopacz nieprzepisowo zatrzymał jednak Jastrzembskiego.

3
2
1
1
28'

Strzał Łakomego lewą nogą łapie Szromnik.

3
1
1
26'

Małe zamieszanie w polu karnym Zagłębia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Garcii. Obrońcy gospodarzy wyjaśnili sytuację i wybili piłkę.

5
1
24'

Znów próbował centrować Łakomy. I tym razem dośrodkowanie przerzucone, bo futbolówkę złapał Szromnik.

2
2
22'

Dobre ostatnie minuty Zagłębia Lubin. Okazji bramkowych jednak brak.

3
2
1
19'

Przerzucone dośrodkowanie Łakomego. Przy piłce wciąż nadal gospodarze.

17'

Wymienili sporo podań piłkarze Zagłębia. To jedno z ważniejszych było niedokładne. Od bramki rozpocznie Szromnik.

2
2
14'

Ładnie urwał się na skrzydle Jastrzembski i zagrał w kierunku Quintany. Piłka nie znalazła jednak adresata.

5
1
12'

Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia Lubin i wygrana pozycja Jacha w polu karnym. Defensor "Miedziowych" oddał strzał głową, który przeleciał obok słupka.

6
3
1
11'

Po pierwszych dziesięciu minutach można śmiało stwierdzić, że Śląsk był o wiele groźniejszy. Zobaczymy, co przyniosą kolejne minuty.

6
1
8'

Ciekawy pomysł Samca-Talara. Zawodnik Śląska zszedł na lewą nogę i uderzył z ostrego kąta, ale znów interwencją popisał się Bieszczad!

3
5
2
6'

Ryzykowne podanie jednego z defensorów Śląska, ale zdążył zareagować Szromnik. W międzyczasie mieliśmy kolejny korner dla gości.

2
2
2
5'

Kolejna bardzo dobra okazja Śląska. Strzał Hyjka został przyblokowany i przeleciał nieco ponad bramką.

4
2
1
3'

Bomba Schwarza zza pola karnego i broni intuicyjnie Bieszczad. Drugi rzut rożny dla Śląska.

5
2
2
1
2'

Próbował przedrzeć się lewą stroną Quintana, ale wybił ją Kopacz. Pierwszy rzut rożny w tym meczu.

4
6
czas Start meczu
20:19

Za ponad dziesięć minut rozpoczynamy derby!

5
1
3
20:19

Mecz poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski.