Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

5
3
4
89'

Wszystko pod kontrolą Rakowa Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna spokojnie czekają na ostatni gwizdek Tomasa Klimy.

41
12
1
1
3
87'

Fabian Piasecki walczył o piłkę w polu karnym gospodarzy i sfaulował Tałgata Kusiapowa. Bramkarz Astany wznowi grę.

12
4
2
1
85'

Tylko pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Kibice Rakowa Częstochowa mogą być pewni awansu.

28
9
1
83'
82'
1
81'

Płaskie dośrodkowanie Frana Tudora i bramkarz zablokował Mateusza Wdowiaka. Ten ostatni nieco ucierpiał.

1
3
2
2
79'

Patryk Kun zszedł do środka boiska i celnie uderzył prawą nogą. Dobrze zachował się Aleksandr Zaruckij, który sparował piłkę do boku.

11
5
3
5
2
76'
74'
Stanisław Basmanow #72
Bryan #6
1
3
1
75'

W ostatniej chwili Tałgat Kusiapow wślizgiem powstrzymał Mateusza Wdowiaka. Piłkarz Rakowa Częstochowa wychodził na wolne pole.

1
1
2
3
10
73'

Trener gospodarzy nie ma już nic do stracenia. Za moment na boisku pojawi się kolejny napastnik, Stanisław Basmanow.

2
1
1
1
71'

Oto bohater meczu - Władysław Koczerhin.

8
4
1
69'
2
67'

Wszystko wskazuje na to, że w III rundzie częstochowianie powalczą ze zwycięzcą pary Spartak Trnava - Newtown AFC. Słowacy wygrali 4:1 w pierwszym meczu.

18
3
3
4
4
65'

FK Astana nie ma pomysłu na atak. Kazachowie wymieniają podania, zawodnicy Rakowa Częstochowa skutecznie im przeszkadzają.

23
6
4
1
1
63'

Rai Vloet próbował przedostać się w pole karne gości. Stratos Svarnas faulem zatrzymał pomocnika Astany, sędzia podyktował rzut wolny.

5
1
3
5
61'

5
59'

Drobne nieporozumienie w defensywie Rakowa. Fran Tudor naprawił błąd kolegi i odzyskał piłkę.

25
4
2
2
57'
55'

Dobre wieści z obozu częstochowian. Giannis Papanikolaou wrócił na plac gry i bardzo mocno uderzył z dystansu. Ofiarna interwencja Tałgata Kusiapowa.

18
7
1
53'

Jeremy Manzorro domagał się rzutu karnego. Pomocnik Astany twierdził, że Ben Lederman zagrał piłkę ręką, a sędzia nie zareagował.

4
1
6
51'

Niestety, Giannis Papanikolaou poprosił o zmianę. Pomocnik Rakowa Częstochowa trzyma się za mięsień dwugłowy uda.

2
2
5
7
5
49'

Raków Częstochowa kontroluje wydarzenia boiskowe. Na początku drugiej połowy goście wymieniają więcej podań.

14
6
3
4
47'

Kontratak Kazachów. Pedro Eugenio przegrał pojedynek ze Stratosem Svarnasem i próbował wymusić faul. Nic z tego.

16
7
7
2
3
czas Druga połowa
45+2'
Michaił Gabyszew #5
FK Astana
26
2
1
45+2'

Pedro Eugenio nieczysto trafił w piłkę po zagraniu z głębi pola. Bramkarz Rakowa Częstochowa wznowi grę z piątego metra.

14
5
1
1
45'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

5
3
1
1
44'

Strzał Pedro Eugenio nie mógł zaskoczyć golkipera Rakowa Częstochowa. Vladan Kovacević zachował koncentrację.

22
8
1
42'

Obraz gry się nie zmienia. FK Astana ma niewielką przewagę w posiadaniu piłki, Raków Częstochowa nie dopuszcza rywali do własnego pola karnego.

38
15
4
2
1
39'

Strzelec gola próbuje kontynuować grę. Raków Częstochowa cofnął się na własną połowę i czeka na ruch gospodarzy.

39
10
3
4
3
37'

Władysław Koczerhin upadł na murawę po starciu z rywalem i złapał się za kolano. Trener Marek Papszun ma powody do obaw.

1
2
7
16
22
35'

Fran Tudor efektownie zagrał na wolne pole do Władysława Koczerhina. Arbiter zasygnalizował spalonego.

10
4
5
6
12
33'
2
32'
1
5
7
24
31'

Szykuje się pierwsza zmiana w kazachskiej drużynie. Napastnik Abat Ajmbietow nie jest w stanie kontynuować gry.

4
3
3
2
1
29'

Podobnie jak w Częstochowie, FK Astana nie ma żadnych argumentów. Ekipa Marka Papszuna jest o krok od awansu do kolejnej rundy.

34
12
1
1
27'

Bardzo aktywny jest Sebastian Musiolik. Zawodnik Rakowa Częstochowa przełożył sobie piłkę na prawą nogę, jego strzał został zablokowany.

19
8
7
5
4
25'

Mamy krótką przerwę w grze. Pedro Eugenio jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

9
4
7
3
4
23'

Rai Vloet ustawił sobie piłkę przed polem karnym i uderzył w kierunku dalszego słupka. Vladan Kovacević wyczuł intencje rywala.

20
8
1
21'
6
2
3
5
18
20'

Władysław Koczerhin znakomicie prezentuje się w nowym sezonie. W pierwszym meczu z Astaną ukraiński pomocnik zapisał na swoim koncie bramkę i asystę, a także wypracował rzut karny.

41
13
4
2
18'

Wygląda na to, że gospodarze są pogodzeni z porażką. Trybuny na Astana Arena święcą pustkami.

45
20
3
2
3
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Władysław Koczerhin.

Indywidualna akcja Władysława Koczerhina! Piłkarz Rakowa Częstochowa przechwycił piłkę przed polem karnym i huknął nie do obrony. Cudowna bramka Ukraińca.

200
74
12
2
15'

Pedro Eugenio miał swoją szansę. Piłkarz gospodarzy miał miejsce przed polem karnym, jednak nie zaskoczył Vladana Kovacevicia.

13
4
2
1
13'

Zawodnicy Astany próbowali wymieniać podania pod polem karnym Rakowa Częstochowa. Patryk Kun interweniował, wybijając piłkę na rzut rożny.

11
6
2
2
1
11'

I znowu poprzeczka! Ben Lederman kropnął sprzed pola karnego i mógł mówić o dużym pechu. Piłka była poza zasięgiem bramkarza.

29
6
5
4
10'

Władysław Koczerhin dogrywał z narożnika boiska, a bramkarz gospodarzy wypiąstkował piłkę. FK Astana buduje akcję.

5
1
1
4
9'

Małe zamieszanie po zagraniu Jeremy'ego Manzorro z rzutu wolnego. Vladan Kovacević pewnie chwycił piłkę i wyjaśnił sytuację.

12
4
2
8'

Niezła akcja Maxa Ebonga. Skrzydłowy Astany poradził sobie na lewej stronie boiska, lecz nie zdążył dośrodkować w pole karne.

4
1
6'

Zaskakujące sceny przed pierwszym gwizdkiem.

1
4'

Teraz Sebastian Musiolik był naprawdę blisko! Napastnik Rakowa Częstochowa ruszył w kierunku bramki, przerzucił piłkę nad golkiperem i trafił w poprzeczkę.

24
12
2
2
3
3'

Sebastian Musiolik mocno naciskał bramkarza rywali. Aleksandr Zaruckij wybił piłkę nerwowo, ale skutecznie.

11
5
1
3
2
1'

Błyskawiczna akcja gospodarzy. W 18. sekundzie Vladan Kovacević musiał interweniować po strzale Raia Vloeta.

16:53

Skład Rakowa: Vladan Kovacević - Milan Rundić, Zoran Arsenić, Stratos Svarnas, Fran Tudor, Giannis Papanikolaou, Ben Lederman, Patryk Kun, Mateusz Wdowiak, Władysław Koczerhin, Sebastian Musiolik.

9
4
1
16:49

Skład Astany: Aleksandr Zaruckij - Michaił Gabyszew, Danyło Beskorowajnyj, Tałgat Kusiapow, Bryan, Dienis Polakow, Rai Vloet, Jeremy Manzorro, Pedro Eugenio, Max Ebong, Abat Ajmbietow.

2
2
1
16:46

Zaczynamy czwartkowe granie w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Raków Częstochowa ma pięciobramkową przewagę nad Astaną i zamierza dopełnić formalności. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godz. 17:00.