Czy Brazylia strzeli w tym meczu trzeciego gola?
1
1
2
83'

Strzał za strzałem na bramkę Serbów. Dwoi się i troi V. Milinkovic-Savic broniąc uderzenia Brazylijczyków.

6
6
4
2
3
83'
82'

Świetny techniczny strzał z dystansu! Poprzeczka uratowała Serbię przed stratą gola!

7
3
3
4
7
81'

Brazylijczycy atakują, szukają kolejnego gola.

6
4
1
1
3
79'
2
21
40
1
97
80'
5
3
4
3
2
78'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży Neymar.

2
6
8
5
4
77'

Canarinhos szukają efektownych zagrań w tym meczu. Przyjemnie ogląda się grę Brazylii.

16
5
5
3
3
75'
75'
5
1
2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Richarlison. Asystował mu Vinicius Junior. CO ZA GOL! KAPITALNA BRAMKA!Vinicius Junior zagrał w pole karne, gdzie Richarlison najpierw podbił sobie piłkę, a następnie oddał fantastyczny strzał z półobrotu z powietrza! V. Milinkovic-Savic był bez szans!

51
20
6
8
13
70'

Ogromne zamieszanie przed bramką Brazylii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wyratowali się jednak Canarinhos i ostatecznie wybili piłkę.

6
3
1
1
6
68'

Najpierw Neymar zatrzymany przez jednego z obrońców, a chwilę później w znakomitej sytuacji Vinicius Junior w polu karnym poślizgnął się przy oddawaniu strzału. Uderzenie było niecelne.

6
4
5
3
3
67'

Serbowie starają się teraz nieco śmielej ruszyć do ataku.

4
3
1
1
7
66'
66'
65'
ŻÓŁTA KARTKA
5
2
4
2
4
62'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla Brazylii! Najpierw z pola karnego, po efektownej akcji Neymara, strzelał Vinicius Junior. To uderzenie odbił V. Milinkovic-Savic, a chwilę później futbolówkę do bramki z bliska dobił Richarlison.

50
16
10
12
19
60'

Słupek uratował Serbów przed stratą gola! Bardzo mocny strzał z ponad 20 metrów oddał Alex Sandro.

6
2
3
1
4
59'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Brazylii. Obrońcy Canarinhos zdołali jednak wybić piłkę.

7
4
2
58'

Dośrodkowanie w pole karne Brazylii. Serbowie wywalczyli rzut rożny.

1
1
2
7
57'
57'
2
54'

Brazylijczycy atakują. Co chwilę groźnie jest w polu karnym reprezentacji Serbii.

13
8
1
2
1
53'

Strahinja Pavlovic efektownie interweniował we własnym polu karnym. Znakomita interwencja młodego obrońcy reprezentacji Serbii.

3
4
1
4
50'

Z rzutu wolnego strzelał Neymar. Piłka odbiła się od muru i wyleciała poza boisko.

5
4
7
49'

Będzie rzut wolny po faulu na Neymarze. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Serbów.

6
2
2
2
49'
5
3
1
3
1
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
1
46'

Znów dobrze spisał się V. Milinkovic-Savic. W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Raphinha, ale dobrze interweniował bramkarz Serbów.

1
1
1
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

6
3
2
4
2
45'

Brazylijczycy przeprowadzają efektowne akcje, ale brakuje im ostatniego podania lub wykończenia pod bramką przeciwnika.

7
12
6
3
10
43'

Serbowie skupieni są na defensywie, ale raz na jakiś czas wyprowadzają akcje przed bramkę rywala.

11
2
3
1
2
41'

Zamieszanie w polu karnym Serbii, ale ostatecznie nie ma piłki w bramce. Wciąż czekamy na pierwszego gola w tym meczu.

6
3
1
37'

Serbowie oddalili grę od własnego pola karnego i rozgrywają ją na połowie Brazylii.

12
5
2
1
34'

Canarinhos mają optyczną przewagę i szukają okazji na gola

5
5
1
2
5
31'

Coraz groźniejsze są akcje Brazylii. Przed chwilą Canarinhos wywalczyli kolejny rzut rożny, po którym znów interweniować musiał V. Milinkovic-Savic.

11
6
2
4
3
27'

Świetnie spisał się V. Milinkovic-Savic, który we własnym polu karnym rzucił się pod nogi Viniciusa Juniora i znakomicie wybił piłkę.

7
4
2
4
4
26'

Dośrodkowanie w pole karne Brazylii. Tam dobrze jednak interweniował Alisson.

6
5
2
3
4
22'

Tym razem z dystansu uderzył Casemiro. Pewnie interweniował V. Milinkovic-Savic.

5
4
2
4
5
21'

Na uderzenie na bramkę Serbów zdecydował się Neymar. Uderzenie zostało zablokowane.

8
7
2
2
2
20'

Serbowie są dobrze zorganizowani w defensywie i rozbijają większość ataków Brazylii.

9
4
1
1
1
17'

Serbowie przy piłce. Teraz to oni starają się ją rozgrywać w środkowej strefie boiska.

9
5
2
1
1
13'

Neymar mierzył do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego. V. Milinkovic-Savic nie dał się zaskoczyć.

7
6
1
2
13'

Brazylijczycy spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

4
3
1
2
10'

Ależ groźnie w polu karnym Serbów! Po prostopadłym podaniu przed bramką dryblował Neymar. Już składał się do strzału, ale został powstrzymany przez obrońców.

12
4
1
1
6'
3
6'

Serbowie odpowiedzieli podobnie. Wrzutka w pole karne wybita przez jednego z obrońców. Jak na razie wyrównany początek meczu.

8
3
2
2
1
4'

Raphinha zagrywał w pole karne Serbów. Piłkę dobrze wybił jeden z obrońców.

6
3
4
4
1
3'

Teraz Serbowie podeszli wysoko na połowę Brazylijczyków.

3
5
3
1
2'

Brazylia od początku spotkania stara się grać wysokim pressingiem.