1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Białek.

Rzut karny przekuty przez Bartosza Białka w gola na 5:0! To może być klamra spinająca mecz, ponieważ ten sam zawodnik otworzył wynik.

4
5
87'

Efektowne uderzenie!

87'
1
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

1
82'
GOOOOOOL!!!

Polska prowadzi 4:0. Także druga połowa została udekorowana golem przyjezdnych. Wprowadzenie Jakuba Kałuzińskiego z ławki rezerwowych okazało się świetnym rozwiązaniem. Jego uderzenie z dystansu okazało się nie do zatrzymania!

#0
Polska U-21
10
9
80'

San Marino U-21. Schodzi: Lorenzo Lazzari. Wchodzi: Daniele Babboni.

wchodzi Wchodzi
Daniele Babboni #9
schodzi Schodzi
Lorenzo Lazzari #20
78'

San Marino chyba również w końcówce meczu nie będzie zainteresowane zaangażowaniem większych sił do ataku. Gospodarze nie chcą ponieść wyższej porażki, skoro odniesienie zwycięstwa jest praktycznie niemożliwe.

75'

Cztery zmiany gospodarzy i pięć roszad gości.

73'

Pozostało jeszcze kilkanaście minut do zakończenia drugiej połowy meczu, która nie jest specjalnie porywającym widowiskiem. O ewentualnym awansie nie będzie decydować różnica goli, więc można wybaczyć podopiecznym Macieja Stolarczyka brak stuprocentowej determinacji do powiększenia przewagi.

68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Białek za niesportowe zachowanie.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Tosi za niesportowe zachowanie.

Alessandro Tosi #7
1
67'

San Marino nie potrafi utrzymać się w posiadaniu piłki.

65'

San Marino U-21. Schodzi: Alex Toccaceli. Wchodzi: Giacomo Valentini.

Giacomo Valentini #14
Alex Toccaceli #19
64'

Dobre zachowanie Cezarego Miszty na przedpolu.

63'

Kolejne uderzenia reprezentantów Polski, ale poprawić wyniku nie udało się ani Bartoszowi Białkowi, ani Konradowi Gruszkowskiemu.

57'

San Marino U-21. Schodzi: Giacomo Matteoni. Wchodzi: Filippo Santi.

Filippo Santi #6
Giacomo Matteoni #8
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Franciosi za kolejne ostre przewinienie.

Simone Franciosi #2
55'

Uderzenie Michała Skórasia zostało zablokowane przez zawodnika w błękitnym stroju z białymi elementami. Po przerwie gospodarze jakoś radzą sobie z przyspieszeniami podopiecznych Macieja Stolarczyka.

54'

Łukasz Łakomy tym razem mógł wystąpić w roli zdobywcy gola, a nie asystenta. Podanie do pomocnika w pole karne San Marino, ale ten nie pokonał bramkarza swoim uderzeniem z ostrego kąta.

1
2
52'

Celem minimum podopiecznych Macieja Stolarczyka w drugiej połowie jest zachowanie przewagi z pierwszej części meczu. Na razie San Marino schowane na własnej połowie boiska i absolutnie nie zamierza podejmować nadmiernego ryzyka.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Samuele Zannoni za ostre przewinienie krótko po pojawieniu się na boisku.

Samuele Zannoni #18
46'

San Marino U-21. Schodzi: Elia Ciacci. Wchodzi: Samuele Zannoni.

Elia Ciacci #10
1
46'

San Marino U-21. Schodzi: Marco Pasolini. Wchodzi: Luca Cecchetti.

komentarz

Maciej Stolarczyk może być zadowolony z wyniku.

5
2
Czy Polska powiększy przewagę po przerwie?
6
6
1
komentarz

Polska stopniowo przybliża się do odniesienia zwycięstwa z San Marino. Po uderzeniach Bartosza Białka, Kacpra Łopaty oraz Michała Skórasia jest na prowadzeniu 3:0. Drużyna z Półwyspu Apenińskiego odpowiedziała tylko jednym strzałem celnym i nie zaskoczyła nim skoncentrowanego Cezarego Miszty.

45'

1
43'

Pierwsze ostrzeżenie dla bramki Polski. Cezary Miszta musiał pokazać, że nie stracił koncentracji i popisał się on skuteczną interwencją po uderzeniu zza linii pola karnego.

1
1
1
42'

Trzy gole przewagi Biało-Czerwonych.

2
1
39'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez Polskę.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Pasolini za faul blisko narożnika własnego pola karnego.

33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Skóraś.

Michał Skóraś strzelił gola na 3:0 w 33. minucie. Wyśmienite podanie z drugiej linii zostało opanowane w pobliżu pola karnego San Marino, a skrzydłowy zakończył krótki rajd dobrym uderzeniem w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

11
9
3
30'

Minęły dwa kwadranse jednostronnego meczu. Nie ma powodu do krytykowania zawodników w czerwonych strojach. Zdobyli dwubramkowe prowadzenie i praktycznie nie pozwolili na zagrożenie bramce Cezarego Miszty. Nie dzieje się nic specjalnie niepokojącego dla Polski.

2
1
28'

Kolejna akcja reprezentacji Polski zakończona strzałem, ale piłka uciekła poza lustro bramki San Marino.

24'

Próba przeprowadzenia niebezpiecznego ataku indywidualnego przez Kacpra Kozłowskiego. Pomocnik Brighton and Hove Albion lubił prezentować podobne rajdy w PKO Ekstraklasie, ale tym razem nie zakończył szarży ani dobrym uderzeniem, ani dośrodkowaniem.

1
22'

Rośnie przewaga Polski. 2:0!

20'

Łukasz Poręba przerwał atak gospodarzy faulem.

1
1
1
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Łopata. Asystował mu Łukasz Poręba.

Rośnie przewaga Polaków w San Marino. Goście rozegrali rzut rożny, a piłka trafiła w pobliże narożnika pola karnego do Łukasza Poręby. Ten posłał dokładną wrzutkę, którą wykorzystał w gąszczu przeciwników Kacper Łopata. Zdobywca gola odrobinę sponiewierany, ale nie stało się na szczęście nic poważnego. Łyk napoju i Kacper Łopata kontynuuje walkę w Serravalle.

Kacper Łopata #2
Polska U-21
12
5
2
15'

Faul Bartosza Białka na połowie przeciwników.

14'

Podopieczni Macieja Stolarczyka wcześnie wyszli na prowadzenie i utrzymują się w posiadaniu piłki. San Marino nie kwapi się do podejścia wysokim pressingiem, czeka na ruchy Biało-Czerwonych.

2
10'

Polska wcześnie zdobyła prowadzenie 1:0.

3
1
7'

Premierowa interwencja zaprezentowana przez Cezarego Misztę. Nie była to spektakularne robinsonada. Po prostu złapał piłkę strąconą w kierunku bramki po wrzutce z rzutu wolnego.

4
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Asystował mu Kacper Kozłowski.

Polska rozpoczęła mecz bardzo dobrze, przebicie się przez defensywę przeciwnika potrwało niespełna cztery minuty. Przyspieszyli najbardziej wysunięci Biało-Czerwoni, a Bartosz Białek strzelił z bliska do siatki po dograniu Kacpra Kozłowskiego. San Marino nie wytrzymało za długo na zero w tyłach.

3'

San Marino w błękitnych strojach z białymi elementami, a Polska w czerwonych koszulkach i spodenkach z białymi wstawkami. Pierwsza akcja została przeprowadzona przez podopiecznych Macieja Stolarczyka, a pokonać bramkarza strzałem próbował Kacper Kozłowski.

1
czas Start meczu
20:15

Porażka Izraela z Łotwą oznacza, że Polska ma los awansu nadal w swoich rękach. Ta wiadomość powinna dodać otuchy kadrowiczom.

2
2
19:57

Jedenastka Polski.

19:31

Sędzia: Luka Bilbija (Bośnia i Hercegowina)

1
19:28

Przeciwnikiem młodzieżowej reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy będzie San Marino. Nie trzeba szczególnie przekonywać, że podopieczni Macieja Stolarczyka będą faworytami, a inny wynik niż zwycięstwo będzie kompromitujący.